WiseMile

WiseMile’i rakendus pakub sotsiaalset transpordivõrgustikku. Kui tänane logistiline probleem seisneb konventsionaalsete logistikafirmade suutmatuses jaotusvedusid efektiivselt teostada, siis WiseMile lahendab selle probleemi. Tegemist on n-ö sharing economy lahendusega, kus üks osapool saab tellida teiselt nii enda transpordi kui pakiveo ühest kohast teise. Samaaegselt võimaldaks WiseMile’i rakendus luua partnersuhteid ka nende e-kaubandusettevõtetega, mille puhul on kriitiliseks kauba tarneaeg.

Siinkohal võib tuua välja e-supermarketid: näiteks Maxima keti e-kauplus toimib vaid Tallinna piirkonnas, kuid WiseMile teeb võimalikuks supermarketite e-lahenduste põhise müügi ka hajaasustusega aladel.

Meeskonda kuuluvad logistika ja IT tippspetsialistid, kes on asutanud SmartPosti pakiautomaatide võrgustiku, pakiautomaate tootva ettevõtte Cleveron, interneti mööblikaubamaja ON24, tarkvaraettevõtte Mooncascade ja juhtinud Skype’i ja Playtech’i arendusmeeskondi. Neljaliikmelise tiimi eestvedajaks on Tallinna Tehnikaülikoolis tarneahela juhtimise alal magistrikraadi omandav Arti Kütt.


Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar