photo

Eesti jälg

Esmaspäeviti kell 20.30,
kordus P lõunati.

Järgmises saates

Eesti jälg, 6/10: USA

30.04.2018 20:30

Eestit ja Ameerika Ühendriike seob eelkõige NATO ning koostöö julgeoleku tagamisel. Riikide vahel valitsevad head suhted, mida näitas hiljutine presidentide kohtumine Valges Majas. USA on ühtlasi koduks rohkem kui 25 000 eestlasele, kes eesti keelt ja meelt seal läbi aastakümnete alal on hoidnud. Autor Epp Ehand, toimetaja Andres Kuusk, operaator Andrus Rebane.

Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Eesti jälg, 5/10: Soome

23.04.2018 20:30

Seekord oleme Soomes, kus ametlikult töötab ligi 70 000 eestlast. Uurime muuhulgas, kas eesti keele ja kultuuri säilitamine võõrsil elades on lihtne ülesanne ning kui erinevad on kaks riiki tegelikult. Saate autor Epp Ehand, toimetaja Andres Kuusk, rezissöör Andres Lepasar, produtsent Lii Kuldmäe.

Loe edasi

Saatesarjast

Eesti jälg - saade Eesti tegevusest teistes riikides (4)

Eesti 100. sünnipäeva-aastal käime vaatamas, millise jälje Eesti oma tegevusega kodust kaugemal jätab. Eetrisse jõuab kümme eriilmelist lugu Eesti riigi, mittetulundusühingute, firmade ja meie inimeste ettevõtmistest maailmas. Igas saates antakse edasi ka konkreetse riigi meeleolusid ja räägitakse probleemidest, millega inimesed seal vaeva näevad.

Loe edasi

Kommenteeri

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar