photo

Kirjandusministeerium

Iga kuu viimasel teisipäeval kell 21.40,
kordus N pärastlõunal.

Kontakt: kirjandusministeerium [ät] err.ee

Raamatumäng

Seekord küsime: Piret Raud on illustreerinud hulga raamatuid, mis kõnelevad Paula elust, aga kes on Paula lugude autor? Kõigi õigesti vastanute vahel loosime välja Piret Raua raamatu "Kõik minu sugulased" autori autogrammiga.

Järgmises saates

Kirjandusministeerium

28.11.2017 21:40
Eesti Kirjanike Liidu romaanivõitluse võitnud romaanis „Serafima ja Bogdan“ vaatleb Vahur Afanasjev Peipsiveere külaelu arengut läbi mitme aastakümne. Mary Beard vaatleb raamatus „SPQR“ Vana-Rooma ajalugu läbi mitme aastasaja ja Mats Traat vaatleb oma uues romaanis valget maja. "Kirjandusministeerium" vaatleb, kuidas nad vaatlevad. Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Kirjandusministeerium (1)

31.10.2017 21:40

Oktoobrikuise saate peakülaline on lastekirjanik ja kunstnik Piret Raud, kellelt ilmus äsja raamat "Kõik minu sugulased". Doris Kareva süüvib kohvikute ja kirjanduse kokkupuutepunktidesse ning Andrus Kivirähk Lydia Koidula ellu. Luuletuse loeb Joanna Ellmann. Kes loeb, see jõuab!

Loe edasi

Videod, uudised, galeriid Vaata veel

Saatest "Kirjandusministeerium"


Mart Juur avab "Kirjandusministeeriumi" uksed iga kuu viimasel teisipäeval. Pooltund lõhnab värskest trükivärvist, pakub sisukaid kohtumisi kirjutajate ja lugejatega ning jagab lahkelt lugemissoovitusi, uudiseid ja edetabeleid.

Kirjandusminister Mart Juur, režissöör Antti Häkli, konsultant Kaupo Meiel, toimetaja Valner Valme, produtsent Mariina Mälk.

Kontakt: kirjandusministeerium [ät] err.ee

Leia meid Facebookist