photo

Kirjandusministeerium

Iga kuu viimasel teisipäeval kell 21.40,
kordus N pärastlõunal.

Kontakt: kirjandusministeerium [ät] err.ee

Järgmises saates

Kirjandusministeerium

24.04.2018 21:40
Kevade viimases "Kirjandusministeeriumis" astub vaatajate ette suure mõtleja, sõnavõtja ja poeedi Ülev Suurmõlgi maapealne esindaja Vladislav Koržets, kellega kirjandusminister Mart Juur kõneleb sellest, kust mõtted õigupoolest tulevad. Mõtted võivad pähe tulla nii kärarikkas linnas kui ka täielikus vaikuses ja Tiit Pruuli rändabki Erling Kagge juhtimisel vaikusesse. Kes loeb, see jõuab! Toimetajad Kapo Meiel ja Valner Valme, režissöör Antti Häkli, produtsent Mariina Mälk. Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Kirjandusministeerium

27.03.2018 21:40

Kena kevade on kätte jõudnud ja "Kirjandusministeerium" läheb sellele uljalt vastu. Kevade esimeses saates räägime raamatutest ja näitame kirjanikke, laseme Ivo Linnal lugeda Leelo Tungla loomingut ning oleme üldse väga asjalikud. Luuletusega esineb Heli Illipe-Sootak, kes on kenasti öelnud, et „Kevadetunne on alati olemas.“ Kes loeb, see jõuab!

Loe edasi

Videod, uudised, galeriid Vaata veel

Saatest "Kirjandusministeerium"


Mart Juur avab "Kirjandusministeeriumi" uksed iga kuu viimasel teisipäeval. Pooltund lõhnab värskest trükivärvist, pakub sisukaid kohtumisi kirjutajate ja lugejatega ning jagab lahkelt lugemissoovitusi, uudiseid ja edetabeleid.

Kirjandusminister Mart Juur, režissöör Antti Häkli, konsultant Kaupo Meiel, toimetaja Valner Valme, produtsent Mariina Mälk.

Kontakt: kirjandusministeerium [ät] err.ee

Leia meid Facebookist