photo

Töörööbikud

Reedeti kell 20.00,
kordus L kell 9.05 ja N pärastlõunal.

Järgmises saates

Töörööbikud, 12/17

24.11.2017 20:00

Kui sul on tarvis kvaliteetset ja vastupidavat metalldetaili, võid selle saada mitmelt poolt. Näiteks võib paluda, et sepp Mart selle oma tulises sepikojas valmis meisterdaks. Või siis Madise käest, kelle programmeeritud nutikad tööpingid suudavad korda saata imesid. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.

Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Töörööbikud, 11/17

17.11.2017 20:00

Ander ja Janek on mõlemad ehitajad ning ehitusettevõtjad, kuid selle vahega, et üks töötab Soomes ja teine Eestis. On Soome imedemaa või hoopis koht, kuhu minnakse viimases hädas? Kuidas mõjutab töökäte väljavool Eesti ehitusettevõtjaid? Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

Loe edasi

Saatesarjast

Töörööbikud

Saatesari kõrvutab kahte sama elukutse esindajat tuues esile nende ühisosa ja rõhutades samas erinevusi. Ametid on samad, tulemus on sama, ent protsess ja suhtumine täiesti erinevad. Kes on need inimesed nende ametite taga? Saate eesmärgiks on väärtustada erinevaid ameteid ja näidata nende telgitaguseid. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.

Loe edasi

Kontakt

Kui tunned, et sul või mõnel sinu tuttaval on rääkida oma lugu, millest peaks teadma ka teised, siis helista või kirjuta meile! E-mail tooroobikud@err.ee Telefon 50 11 144 (produtsent Hannela Lippus) Loo saad saata ka otse siitsamast veebist. NB! Lisa kindlasti ka enda kontaktandmed, et saaksime vajadusel ühendust võtta.

Meeskond

Režissöörid:
Märten Vaher

Autor-toimetajad:
Piret Jürman
Mari Tamm
Marit Ummelas

Operaator:
Tauno Sirel

Helirežissöör:
Rein Fuks

Valgustaja:
Tauno Pääslane

Produtsent:
Hannela Lippus

Saatesarja toetab

 


Loe lähemalt siit.

Kommenteeri saateid

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar