photo

Töörööbikud

Pühapäeviti kell 11.15,
kordus K hilisõhtul ja N pärastlõunal.

Järgmises saates

Töörööbikud

29.04.2018 11:15

Kui nina löriseb ja kurgus kraabib, oskavad neid vaevusi kõige paremini leevendada apteeker ning perearst. Lisaks tuleb neil iga päev lahendada sadu erinevaid tervisemõistatusi ja seejuures ise terveks jääda, seda nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Miks valisid apteeker Maris ja perearst Elle-Mall tohterdamise keerulise raja? Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.

Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Töörööbikud

22.04.2018 11:15

Väikesed poed tunduvad Eestimaal olevat möödanik. Iga päev pannakse maapiirkonnas mõni neist kinni ja kõik trendipoed kolivad suurtesse keskustesse. Lii ja Vivian ujuvad aga vastuvoolu ja tõestavad, et just pisikestes poodides võib peituda õnn. Kui Tarbijate Ühistu Leevi külas toidupoe sulges, avas Lii koos tarmukate külaelanikega selle uuesti ja annab endast parima, et pood ellu jääks. Vivian aga avab igal hommikul rõõmuga oma butiigi, millesarnast teist maailmas ei ole. Kaubanduskeskustesse ta seda ei vii ja laieneda ei kavatse, sest just niisugusena on sel oma võlu.

Loe edasi

Saatesarjast

Töörööbikud

Saatesari kõrvutab kahte sama elukutse esindajat tuues esile nende ühisosa ja rõhutades samas erinevusi. Ametid on samad, tulemus on sama, ent protsess ja suhtumine täiesti erinevad. Kes on need inimesed nende ametite taga? Saate eesmärgiks on väärtustada erinevaid ameteid ja näidata nende telgitaguseid. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.

Loe edasi

Kontakt

Kui tunned, et sul või mõnel sinu tuttaval on rääkida oma lugu, millest peaks teadma ka teised, siis helista või kirjuta meile! E-mail tooroobikud@err.ee Telefon 50 11 144 (produtsent Hannela Lippus) Loo saad saata ka otse siitsamast veebist. NB! Lisa kindlasti ka enda kontaktandmed, et saaksime vajadusel ühendust võtta.

Meeskond

Režissöörid:
Märten Vaher

Autor-toimetajad:
Piret Jürman
Mari Tamm
Marit Ummelas

Operaator:
Tauno Sirel

Helirežissöör:
Rein Fuks

Valgustaja:
Tauno Pääslane

Produtsent:
Hannela Lippus

Saatesarja toetab

 


Loe lähemalt siit.

Kommenteeri saateid

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar