photo

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05,
kordus K lõunal.

Järgmises saates

Prillitoos (subtiitritega) (1)

21.01.2018 9:05

Eaka paari Jaan ja Elgi Kriisa koduks on kaunis Saue mõis. Läheme uudistama, kuidas said neist mõisaomanikud ja mil moel on õnnestunud räämas hoone taastada kunagiste hiilgusaegade vääriliseks. Saate persooniloo peategelaseks on seekord hoopis üllatav saatekülaline.

Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel

Prillitoos

14.01.2018 9:05

Kohtume Marju Länikuga, kellele tõi möödunud aasta tõeliselt palju edu, ilmus kullafondiplaat ja Eesti Laulu konkursski ootab ees. Veel saame tuttavaks eaka härraga, kellel on tõeliselt ebatavaline kogu.

Loe edasi

Vaata siia!

"Prillitoosi" vaatajamäng (84)

"Prillitoosi" vaatajamäng ärgitab mälu ja paneb pead murdma. Igas saates kõlab üks küsimus, millele õigesti vastanute vahel loositakse välja põnev või kasulik raamat.

7. jaanuari vaatajamängu õige vastus: eestlasi mainiti esmakordselt ligi 2000 aastat tagasi, seda tegi 1. sajandil Vana-Rooma ajaloolane Tacitus. Anneli Kõivu ja Mari-Liis Iloveri raamatu "GK kokaraamat" kirjastuselt Varrak võitis SIRJE AIDULO.

Loe edasi

Retseptid Vaata veel

Saatest

Juba 6. hooaega astub „Prillitoosi“ särav ja nooruslik saatejuht Reet Linna oma vaatajate ette. Teemade valik saadete jaoks on endiselt mitmekülgne - kohtumised väljapaistvate elutarkade inimestega, arutelud eakate igapäevaelu murede ja rõõmude üle ning kõikvõimalikud nõuanded ja põnevad toiduretseptid.

Väikesed muudatused on "Prillitoosi" saate meeskonnas. Toimetajana jätkab Marit Valk, kelle kõrvale on tulnud aastaid "Maahommiku" toimetajana töötanud Silvia Karro. Saate režissöör on uuest hooajast endine "Maahommiku" režissöör Priit Hummel ja assistent Katrin Tõnts. Tartus stuudiost toob Prillitoosile" oma lood Aivi Parijõgi koos meeskonnaga. Saatesarja produtsent on Kaia Häelme.

Loe veel: "Prillitoosi" ajaloost

Kontakt

"Prillitoosi" meeskond on väike ja päevasel ajal sageli võtteplatsil uut saadet ette valmistamas või salvestamas.
Kui teil on ettepanekuid, soove või teada mõni põnev inimene, kes oleks väärt lausa omaette lugu, siis palun saatke kiri e-postiga aadressile: prillitoos[ät]err.ee
Alati ootame teie kirju ka posti teel.

Postiaadress:
Saade "Prillitoos"
Eesti Rahvusringhääling
Gonsiori 27
15029 Tallinn

Meeskond

Reet Linna
Saatejuht-toimetaja
Priit Hummel
Režissöör

Marit Valk

Toimetaja

Silvia Karro

Toimetaja

Katrin Tõnts

Assistent 

Tarmo Korol

Operaator 

Margus Vettik

Monteerija

Kaia Häelme

Produtsent 

Kommenteeri saateid

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar