photo

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05,
kordus K lõunal.

Järgmises saates

Prillitoos

26.11.2017 9:05
Viljandis kohtume Ando Kivibergiga, kellega tuleb juttu nii pärimusmuusika ja folgi võlust kui ka tema teistest tööalastest tegemistest. Vestleme psühholoog Tõnu Otsaga sellest, kuidas vanemas eas sõpru hoida ja uusi romantilisi suhteid luua. Saatejuht Reet Linna. Loe edasi

Vaata siia!

"Prillitoos" kutsub osalema heategevusprojektis "Soojalt ja südamest"

"Prillitoos" kutsub oma vaatajaid taas kaasa lööma heategevusprojektis "Soojalt ja südamest". Teeme paljulapselistele peredele päris oma kätega ühe toreda jõulukingi. See võib olla kas kudum, mänguasi või midagi muud, mis lastele rõõmu teeks. Peaasi, et on uus ja oma kätega tehtud. Pakile kirjutage lisaks aadressile ka oma nimi.

Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel

Prillitoos

Täna 09:05

Marika Saul oli vaid 15-aastane kui ta kutsuti mängima filmi „Noor pensionär”. Meenutame kultusfilmi võtteid ja uurime, millega tegeleb naine täna. Mälutreener Tauri Tallermaa räägib sellest, kuidas mõjutavad meie aju ja mõtlemist nutiseadmed.

Loe edasi

Vaata siia!

"Prillitoosi" vaatajamäng (22)

"Prillitoosi" vaatajamäng ärgitab mälu ja paneb pead murdma. Igas saates kõlab üks küsimus, millele õigesti vastanute vahel loositakse välja põnev või kasulik raamat.

5. novembri vaatajamängu õige vastus: Jean-Paul Sartre oli see maailmakuulus prantsuse kirjanik, kes külastas 1964. aastal Eestit. Mart Laari raamatu "Eesti Vabariik 100: Suur ajaloo mälumäng" kirjastuselt Cum Laude ja paki Tamme talu ürdiaia teed "Elame veel!" võitis ARDI VAHER.

Loe edasi

Retseptid Vaata veel

Saatest

Juba 6. hooaega astub „Prillitoosi“ särav ja nooruslik saatejuht Reet Linna oma vaatajate ette. Teemade valik saadete jaoks on endiselt mitmekülgne - kohtumised väljapaistvate elutarkade inimestega, arutelud eakate igapäevaelu murede ja rõõmude üle ning kõikvõimalikud nõuanded ja põnevad toiduretseptid.

Väikesed muudatused on "Prillitoosi" saate meeskonnas. Toimetajana jätkab Marit Valk, kelle kõrvale on tulnud aastaid "Maahommiku" toimetajana töötanud Silvia Karro. Saate režissöör on uuest hooajast endine "Maahommiku" režissöör Priit Hummel ja assistent Katrin Tõnts. Tartus stuudiost toob Prillitoosile" oma lood Aivi Parijõgi koos meeskonnaga. Saatesarja produtsent on Kaia Häelme.

Loe veel: "Prillitoosi" ajaloost

Kontakt

"Prillitoosi" meeskond on väike ja päevasel ajal sageli võtteplatsil uut saadet ette valmistamas või salvestamas.
Kui teil on ettepanekuid, soove või teada mõni põnev inimene, kes oleks väärt lausa omaette lugu, siis palun saatke kiri e-postiga aadressile: prillitoos[ät]err.ee
Alati ootame teie kirju ka posti teel.

Postiaadress:
Saade "Prillitoos"
Eesti Rahvusringhääling
Gonsiori 27
15029 Tallinn

Meeskond

Reet Linna
Saatejuht-toimetaja
Priit Hummel
Režissöör

Marit Valk

Toimetaja

Silvia Karro

Toimetaja

Katrin Tõnts

Assistent 

Tarmo Korol

Operaator 

Margus Vettik

Monteerija

Kaia Häelme

Produtsent 

Kommenteeri saateid

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar