photo

Välisilma dokid

Esmaspäeviti kell 22.15 ETV-s,
kordus K kell 19.00 kanalil ETV+.

Järgmine film

foto
Välisilma dokk Rohinga kriis Birmas (Power and Piety with Mobeen Azhar, Singapuri 2017)
18.12.2017 22:15

Budismi tuntakse enamasti vägivallatuse ja kaastunde õpetusena, kuid Birmas süüdistatakse budistlikke natsionaliste vägivalla õhutamises Rohingya moslemivähemuse vastu, mille taustaks on võitlus usulise ja etnilise puhtuse eest ning hirmu külvamine riigi islamiseerimise ees. Auhinnatud reporter Mobeen Azhar sõidab Myanmari uurima, millised on religiooni ja vägivalla sidemed.

Eetris olnud filmid Veel filme

foto
Välisilma dokk Putini kättemaks, 2/2 (Putin's Revenge, USA 2017)
11.12.2017 22:15

Kibedus ja ülekohtutunne, et Ameerika Ühendriigid on Venemaad alavääristanud ning ohustanud Putini enda positsiooni presidendina, viis skandaalse sekkumiseni USA 2016. aasta presidendivalimistesse. Filmi teine osa analüüsib, mis sundis Putinit andma uute relvadega hoopi otse Ameerika demokraatia südamesse, ja Trumpi kampaania liikmete kokkumängu Vene ametnikega.

foto
Välisilma dokk Putini kättemaks, 1/2 (Putin's Revenge, USA 2017)
4.12.2017 22:15

Berliini müüri langemine, Saddam Husseini kukutamine, värvilised revolutsioonid endistes liiduvabariikides, Araabia kevad... Venemaa presidendiks tõusnud endine KGB ohvitser, kes peab Nõukogude Liidu lagunemist 20. sajandi suurimaks geopoliitiliseks katastroofiks, näeb, et ring on sulgumas ja varsti võib olla tema kord. Loomulikult on peasüüdlaseks Ameerika Ühendriigid oma vabaduse ja demokraatia ekspordi agendaga. Putinil tuleb tegutseda, enne kui on hilja.

Veel filme