photo

Suured ränded

Nature's Great Migrations, Inglise 2016
Alates 18. novmebrist
laupäeviti kell 18.40,
kordus P pärastlõunal.

Sarja saab etv.ee lehelt vaadata 14 päeva jooksul pärast eetrisolekut ainult Eesti territooriumil.

Järgmises osas

Loodusdokk Suured ränded, 2/3: Karibud (Nature's Great Migrations, Inglise 2016)

25.11.2017 18:40

Sada tuhat karibut trotsib näljaseid karusid ja hunte, ohtlikke jäätunud jõgesid ning järske mägesid, võttes ette maailma suurima maismaarände – 5000 kilomeetrit läbi arktilise Kanada ja Alaska. Liz Bonnin juhib teadlaste ja filmitegijate rühma, kes kasutavad karibukarja jälgimiseks kõige kaasaegsemat tehnikat ning tehnoloogiat. Karibud peavad jõudma poegimispaikadele enne vasikate sündi, muidu ootab katastroof.

Loe edasi

Vaata eelmist osa Vaata veel

Loodusdokk Suured ränded, 1/3: Elevandid (Nature's Great Migrations, Inglise 2016)

Eile 18:40

Igal aastal lahkuvad kümned elevandipered oma kodust ja asuvad teele Samburu loodusreservaati. Neid sunnib tagant lootus leida värsket rohtu. Kuna elevante on nii palju koos, avaneb hea võimalus paaritumiseks, kuid aeg on piiratud. Juba 21 päeva pärast pöörduvad kõik tagasi oma koju, hajudes üle Põhja-Keenia laiali. Liz Bonnani juhtimisel jälgib väike teadlaste ja filmitegijate rühm elevantide iga sammu suurel rändel.

Loe edasi

Saatesarjast

Suured ränded - haarav BBC loodusdokk

Liz Bonnin juhib teadlaste ja filmitegijate rühma, kes kasutavad loomade jälgimiseks kõige kaasaegsemat tehnikat ning tehnoloogiat. Kolmeosalises sarjas näeme, kuidas rändavad elevandid, karibud ja sebrad.

Loe edasi