Klassikatähed Vaata veel

Soovitame

foto
Prillitoos (sub)
Täna 09:05

Rahvusringhäälingu eakaimal töötajal Mai Mikiveril on siiani käed tööd täis, sest tema hoolitseb televisiooni muuseumi ja ekskursioonide eest. Teeme temaga juttu nii televisioonist kui teatrist ja meenutame ka tema vendasid Tõnu ja Mikk Mikiveri. Olavi Pihlamägi räägib muusikaloo Ülle Ullast.

foto
Hommik Anuga
Täna 10:00

Saates on külas Maria Avdjuško. Miks on näitleja Pääru Oja armunud flamenkosse? Õnnitleme ka ühte värsket Eesti filmi- ja teleauhindade laureaati. Saatejuht Anu Välba.

foto
Töörööbikud
Täna 11:15

Ave ja Triin töötavad mõlemad Tallinna südalinnas asuvas ministeeriumis, ent ranges kontorikostüümis neid juba naljalt ei kohta. Seda puhtpraktilisel kaalutlusel - kuidas sa ikka seelikus mööda seina ronid või kontsakingades diivaneid liigutad? Kahe tragi ja tegusa daami tööpäeva Ronimisministeeriumis ning Triinude Toiduministeeriumis me sel korral päev läbi jälgimegi. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.

foto
MI: Peedu Kass
Täna 18:40

Peedu Kass hoiab bassiliini paljudes Eesti ja rahvusvahelistes muusikakollektiivides, vastukaaluks turnib mees mägedel. Kui tosin ja pool aastat profimuusiku karjääri algusest möödas, siis kuhu on jõutud muusikuna, inimesena? Mis viib edasi? Ja veel üks mitmemõõtmeline küsimus - mida annaks parandada? Autor Timo Steiner, režissöör Ülle Õun.

foto
Draamasari Tuulepealne maa, 12/12: Klaasist riik (Eesti 2008)
Täna 19:45

1941. aasta. 14. juunil toimub massiküüditamine, mis ületab kõik senised kommunistlikud koledused. Edaspidi oodatakse pikisilmi Saksamaa rünnakut Nõukogude Liidu vastu. 22. juunil puhkebki sõda. Toomas ja Indrek võtavad koos metsavendadega osa Tallina vabastamisest, lootes Eesti Vabariigi taastamisele…

foto
Kriminaalsari Broadchurch 3, 3/8 (Inglise 2017)
Täna 22:00

Ellie ja Hardy mõistavad, et mitte ainult kahtlusalused ei valeta ega varja, vaid ka Trish jätab üht-teist rääkimata.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Saladuslik Aafrika

Reisisari on taas ETV eetris alates 8. veebruarist neljapäeviti kell 20.00, kordus L lõunal ja T õhtupoolikul.

Sinine planeet II

Blue Planet II, 2017. BBC loodusdokk on eetris alates 10. märtsist laupäeviti kell 18.40, kordus P pärastlõunal.

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

ENSV

Uued osad neljapäeviti kell 20.30, kordus P õhtuti.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Vaata veelkord!

foto
Loodusdokk Sinine planeet II, 3/7: Korallrahud (Blue Planet II, Inglise 2017)
Eile 18:40

Korallrahud on nagu veealused suurlinnad, mis kihavad elust. Siin elutseb ligi veerand kõigist tuntud mereelukate liikidest. Riffidel valitseb ruumipuudus ja käib äge võitlus toidu ning partnerite pärast, kuid samal ajal pakuvad need ka palju võimalusi. Kilpkonn tuleb siia puhastusteenust otsima, kalade viipekeelt kasutades teeb korallkoha koostööd kaheksajalaga, et saakloomi urgudest välja ajada, hirmuäratavate lõugadega paloolouss varjab end oma tunnelis.

Uus! saade Eesti tegevusest teistes riikides

Eesti jälg

Alates 26. märtsist esmaspäeviti kell 20.30, kordus P lõunati.

Vaata enne tele-eetrit! "ENSV" lehele

Komöödiasari ENSV 11, 12/12: ENSV kaadri taga. Teletornis

29.03.2018 20:30

Pühapäeval ETV2-s

foto
Laskesuusatamise MK etapp Tjumenis: Meeste 15 km ühisstardist
Täna 14:50

Käes on laskesuusahooaja viimane võistluspäev ning see on Tjumenis maailma parimate päralt. Ühisstardist sõidus pääsevad rajale 30 hetke parimat meeslaskesuusatajat. Kommentaatorid Karl Mihkel Eller ja Margus Ader.

Pühapäeval Vikerraadios

foto
Kuula rändajat. Etioopia loodus
Täna 14:05

Avalikul salvestusel saab kuulda laiahaardeliselt ülevaadet Etioopa loodusest. Kõneldakse elamustest sealsete maastike, taimede, lindude ja loomadega.
Vastatakse ka kohaletulnud kuulajate küsimustele.

Saate autor on Hendrik Relve. Kuulake 25. märtsil kell 14.05. Foto: Simieni mägedes, Etioopia katusel (pildistas H.Relve)

Fotosid avalikult salvestuselt näeb siit.

Leia meid Facebookist

Vaata siia! Eurovisioon

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Komöödiasari ENSV 11, 12/12: ENSV kaadri taga. Teletornis
29.03.2018 20:30

Hooaja viimases osas saavad sõna seriaali armastatud näitlejad. Seekord vestlevad legendaarses Teletornis vanakooli mehed Feliks Kark ja Paul Laasik. Juttu juhib Rein Pakk.

foto
Kaamera käib! Võte!!!
Eile 23:30

Lõbusad tele- ja filmiteemalised katkendid huumorisaadetest ETV arhiivist.

foto
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2018
Eile 21:30

Nordea kontserdimajas toimub ajalooline sündmus! Esmakordselt teevad saadet korraga ETV, Kanal 2 ja TV3. Toimub suurejooneline filmi- ja teleauhindade gala EFTA 2018, kus antakse kätte auhinnad parimatele saadete ning filmide tegijatele. Kokku jagatakse välja 29 preemiat, millest 15 filmi- ja 14 televaldkonnas. Galashow õhtujuht on Marta Laan. Otseülekande režissöör on auhinnale nomineeritud Eva Katariina Taimre, juhtoperaator Kristjan-Jaak Nuudi, produtsent Helen Valkna.

foto
Sport. Sport
Eile 21:20
foto
Draamasari Õnne 13 (sub) 25 (1)
Eile 20:30

Evelin loodab Laura paika panna. Krissut ja Lainet üllatab kauge sugulane Anneli. Iiris kolib Aino juurde tagasi. Alma püüab Taivole uut tööd otsida, Are aga üritab Taivot maha jätta.

foto
Reisisari Reisile minuga 12: Taiwan
Eile 20:05

Oma pindalalt on Taiwani saar Eestist natuke väiksem. Samas rahvaarv on üle 17 korra suurem. Ka rannajoont on Taiwanil Eestiga võrreldes rohkem. Kui 1949. aastal saavutas Mao Zedong võidu Guomindangi üle ja kuulutas välja Hiina Rahvavabariigi, põgenes kaotanud partei juht kindral Jiang Jieshi Taiwani saarele ning rajas seal rahvuslaste riigi. Ta võttis kaasa ka suurel hulgal Hiina keisrite varandust.

foto
Rakett 69 8 (2)
Eile 19:35

Võistlus jätkub otse Tartu Lennu​akadeemiast​, kus seitse parimat hakkavad võistlema teadusteatri-teemade peale. Kes millise teema endale napsab, selgub suures droonide võidusõidus. Kohtunikud annavad uue võimaluse seni võistlusest välja langenud võistlejatele, nii et endale meelepärase ülesande nimel tuleb eriti pingutada. Tootja Vesilind OÜ.

foto
Loodusdokk Sinine planeet II, 3/7: Korallrahud (Blue Planet II, Inglise 2017)
Eile 18:40

Korallrahud on nagu veealused suurlinnad, mis kihavad elust. Siin elutseb ligi veerand kõigist tuntud mereelukate liikidest. Riffidel valitseb ruumipuudus ja käib äge võitlus toidu ning partnerite pärast, kuid samal ajal pakuvad need ka palju võimalusi. Kilpkonn tuleb siia puhastusteenust otsima, kalade viipekeelt kasutades teeb korallkoha koostööd kaheksajalaga, et saakloomi urgudest välja ajada, hirmuäratavate lõugadega paloolouss varjab end oma tunnelis.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
85. sünnipäeva tähistanud Mai Mikiver karastab end hommikuti lumehanges
Eile 13:37

85. sünnipäeva tähistanud Mai Mikiver rääkis ETV "Prillitoosile" oma nooruslikkuse saladusest. Nimelt karastab naine end hommikuti värske lumega hanges.

foto
"Klassikatähtede" finalistid selgusid põnevas heitluses
Eile 00:48

23. märtsi õhtul toimunud "Klassikatähtede" viiendas saates olid mängus finaalikohad. Tasavägises ja põnevat kaasaelamist pakkunud võistluses jäid sõelale Ingely Laiv (oboe), Tanel-Eiko Novikov (löökpillid) ja Johannes Põlda (viiul).

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?