Vaata saateid juba enne tele-eetrit! Vaata veel saateid

Soovitame

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Valitsusel täitub esimene aasta. Vaatame tagasi, mis on läinud hästi, mis võibolla halvemini. Loome ka otseühenduse Mulgimaaga, kus selgub uus mulkide vanem.

foto
Kriminaalsari Hercule Poirot 1, 2/10: Mõrv üürikorteris (Agatha Christie's Poirot, Inglise 1988)
Täna 08:55

Peainspektor Japp palub Poirot' abi arvatava enesetapu uurimisel. Noor naine leitakse tapetuna, püstol vasakus käes, kuigi teda peeti paremakäeliseks. Kas on tegemist enesetapuga või langes naine väljapressija ohvriks?

foto
Tagasiteed ei ole
Täna 20:00

Märts 2011 muutis süürlaste jaoks kõik: algasid araabia ülestõusud ja tänaseni kestev laastav sõda, mis on tekitanud kogu inimajaloo suurima humanitaarkatastroofi. Süüriast on pagenud üle 6 miljoni inimese, riigis endas on sõjapõgenikke üle 6 miljoni. Umbes pool miljonit süürlast on leidnud endale uue kodu Istanbulis. Saade jutustabki kolme Aleppost, Süüria suurimast linnast, sõja jalust, põgenenud inimese - Marwa, Fuadi ja Hani loo.

foto
Punane sekund, 10/10: Kiiruse ületamine
Täna 20:30

Surmaga lõppenud liiklusõnnetuste puhul mängib enamasti peamist rolli kiiruse ületamine. Saates käsitletavad kaks traagilist juhtumit kolme hukkunuga on karmiks meenutuseks, et märgid pole tee äärde niisama püsti pandud. Kuidas peaksid pealtnägijad liiklusõnnetuse korral toimima kannatanutega? Režissöör Martin Korjus, toimetaja Kadriann Kibus, produtsent Kaspar Kaljas. Tootja Paprika Latino Studios OÜ. Saade valmib koostöös Maanteeametiga.

foto
Uudishimu tippkeskus, 11/16
Täna 21:40

Eesti lapsed istuvad koolis ülemäära palju, kuid vahetunnis on hea laps see, kes ei jookse, vaid on vait ja vagusi. Teadlased algatusest "Liikuma Kutsuv Kool", Maarja Kalma ja Katrin Mägi aga muudavad koole ning lapsi suunatakse üha rohkem ainetunnis ja ka vahetunnis liikuma. Spordipsühholoog Jorgen Matsi maadleb saatejuht Eeva Essega ja selgitab, kuidas motiveerida end sportima.

foto
Cherbourgi vihmavarjud (Les Parapluies de Cherbourg- Paroles de Jacques Demy, Prantsuse 2014)
Täna 22:10

O: Marie Oppert, Vincent Niclo, Natalie Desay, Laurent Naouri jt. Muusikalavastus. 2014. aastal valminud Théâtre du Châtelet’ muusikalavastus, mis lähtub samanimelisest, 1964. aastal linastunud tuntud filmimuusikalist. Toona tegi „Cherbourgi vihmavarjud“ kuulsaks alles 21-aastase Catherine Deneuve’i ja helilooja Michel Legrandi, kes eiras oma muusikakasutusega Hollywoodi standardeid: laul esindas kogu sõnalist osa ja lähendas muusikali nõnda pigem ooperile.

Sõnumid Vaata veel

EL eesistumise uudised Vaata veel

Vaata veelkord!

foto
Suud puhtaks: Vaktsineerimine (16)
Eile 21:40

Eestis kasvab vaktsineerimisest keeldujate ja vaktsineerimata laste arv. Miks see nii on? Mida me peame vaktsineerimisest teadma? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

Soome 100

Neljapäeval ETV2-s

foto
AegRuum Looduse vägi, 1/4: Vorm (Forces of Nature, Inglise 2016)
Täna 20:00

Seadused, mis loodusmaailma valitsevad, toimivad kõikjal meie ümber. Me ei näe neid otse, kuid võime näha nende varje vormides, millest me maailm koosneb. Elulised lood laiast maailmast toovad esile, millised jõud on nähtavate vormide taga. See aga aitab paremini mõista seadusi, mis on universumi kujundanud ja seovad selle üheks tervikuks.

Neljapäeval Vikerraadios

foto
Ootame kuulajate küsimusi tulumaksuvaba miinimumi arvestuse muudatuste kohta! (11)
Täna 14:05

"Reporteritund" ootab kuulajate küsimusi uuest aastast muutuva tulumaksuvaba miinimumi arvestuse kohta. Jäta küsimus või probleemipüstitus kommentaariumisse!
Kes võidavad ja kes kaotavad? Kes peavad tööandjale teada andma, kui suur võiks olla ühes kuus maksustatav tulumaksuosa?
Küsimustele püüavad saates vastata maksu- ja tolliameti maksude osakonna peaspetsialist Tatjana Klettenberg ning Attela advokaadibüroo partner ja vandeadvokaat Madis Uusorg.
Tulumaksuvaba sissetulekupõhisest arvestusest rääkiv saade on eetris 23. novembril kell 14.05. Saatejuht on Mirko Ojakivi.

Vaata siia!

Uus hooaeg!

Unustamatu

Unforgotten, Inglise 2016. Briti krimisari „Broadchurchi“ ja „Downton Abbey“ loojatelt. Sarja teine hooaeg on ETV eetris alates 17. novembrist reedeti kell 21.40, kordus P pärastlõunal.

Vaata siia

Suured ränded

Nature's Great Migrations, Inglise 2016. Alates 18. novmebrist laupäeviti kell 18.40, kordus P pärastlõunal.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus K lõunal.

Reisile minuga

Laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti ja E lõunati.

Suud puhtaks

Kolmapäeviti kell 20.45 ja 21.40 (jätkub pärast AK-d), kordus R lõunal ja L õhtupoolikul.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Wend Weis, 7/10: Nakatu
1.12.2017 20:30

Inimesed eelistavad elu linnas. Nagu iga loom ja bakter koonduda sinna, kus toitu rohkem. Aga miks mõned liiguvad vastupidi? Linnast maale. Veiste ja rohumaadele? Saade on valminud koostöös talunike MTÜ-ga Liivimaa Lihaveis. Saatejuht Wend, režissöör Mihkel Ulk.

foto
Wend Weis, 6/10: Kirbla
Homme 20:30

Okastraat. Veis. Šaakal. Imeline pärand meie lähimest ja kaugemast minevikust. Mille sõlmib kokku tervikuks W koos restoran Ribe peakokk Radoslav Mitroga. Ilma okastraadita seedekulglas ja meeles. Saade on valminud koostöös talunike MTÜ-ga Liivimaa Lihaveis. Saatejuht Wend, režissöör Mihkel Ulk.

foto
Minu pere. Jõulud (My Family, Inglise 2003)
Eile 23:35

Jõulud tulevad ka Harperite perre, kuid ärge unustege, et nad on Harperid!

foto
Suud puhtaks: Vaktsineerimine (16)
Eile 21:40

Eestis kasvab vaktsineerimisest keeldujate ja vaktsineerimata laste arv. Miks see nii on? Mida me peame vaktsineerimisest teadma? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Suud puhtaks: Vaktsineerimine (56)
Eile 20:45

Eestis kasvab vaktsineerimisest keeldujate ja vaktsineerimata laste arv. Miks see nii on? Mida me peame vaktsineerimisest teadma? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Donald Trump andis kalkunitele armu
Täna 04:52

USA president Donald Trump andis tänupühade eel armu kahele kalkunile.

foto
Solarise Apotheka juhataja Merle Niglas rääkis "Ringvaates" erinevatest kraadiklaasidest
Eile 23:49

"Ringvaade" küsitles tänaval, millised termomeeterid inimestel kodus on ja kuidas nad nendega rahul on.

foto
Arstid "Pealtnägijale": inimlikult on vaktsiinivastaste mure mõistetav
Eile 21:04

Viimase kümne aastaga on vaktsiinivastaste liikumine Eestis üha jõudu kogunud. Teemat käsitletakse juba avalikult ja oma nime all rääkides. Arstide sõnul on inimeste mure mõistetav, kuid endiselt ei leidu teaduskirjanduses tõendeid, et laste vaktsineerimine kutsub esile arenguhäireid ja teisi raskeid haigusi.

foto
Seaduseauk võimaldab õigusabi pakkuda ka ilma ühegi juristita ettevõtetel
Eile 20:57

Kui seadused nõuavad näiteks korstnapühkijalt või kosmeetikult teenuse osutamiseks oskusi tõendavaid dokumente, siis õigusbüroo võib Eestis asutada igaüks. See ongi loonud olukorra, kus Eestis on üle 600 firma, mille tegevusala on õigusabi. Isehakanud juristidega on viimasel ajal üha rohkem probleeme.

foto
"Pealtnägija": mõjuka väliseestlase nimi avab USA-s eestlastele palju uksi
Eile 20:43

"Pealtnägija" külastas tippjuht ja suurinvestor Andrew Prozest, kes on väidetavalt üks mõjukamatest eestlastest Põhja-Ameerikas, kuid kellest Eestis ei teata praktiliselt midagi. Tema nimi aitab avada USA-s eestlastele palju uksi.

foto
Mikk Saar "Hüljatute" muusikalis: see on minu jaoks väga raske
Eile 20:42

Sel laupäeval esietendub Vanemuises muusikal "Hüljatud",
kus mängib Eesti näitlevate lauljate koorekiht. Laulja Mikk Saar mängib "Hüljatuid" esmakordselt.

foto
"Suud puhtaks" | Vaktsiinidel on kõrvaltoimed, aga autism ei ole üks neist
Eile 20:31

Just nagu on pikalt kinnitanud üldtunnustatud teadusuuringud, nii märkisid ka arstid ja meditsiinivaldkonna spetsialistid saates "Suud puhtaks", et autismil ega vaktsiinidel mingisugust seost ei ole, olgugi et võimalike kõrvaltoimete olemasolu ja nende vaktsiinijärgset teket eitada ei saa.

foto
Jõgeva: Helme valetab, kui ütleb, et katuseraha on läbipaistvaim rahastamise viis
Eile 20:18

Vabaühenduste Liidu EMSL juhataja Maris Jõgeva ütles kolmapäevases "Foorumis" puhkenud vaidluse kohta, et EKRE esimees Mart Helme valetab, kui ütleb, et katuseraha on kõige läbipaistvam rahastamise viis.

foto
Katrin Pauts alustas kirjanikuteed tänu Muhumaale
Eile 20:13

Eelmisel aastal oma debüütromaani avaldanud ajakirjanik Katrin Pauts tunnistas, et oleks juba ammu kirjanikuks hakanud, kuid ei leidnud selleks enne sobivat aega.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?