Klassikatähed Vaata veel

Soovitame

foto
Laskesuusatamise MK etapp Holmenkhollenis: Meeste 4x7,5 km teatesõit
Täna 15:35

Meeste teatevõistlustel on tänavu võidud jagunenud kahe Skandinaavia riigi vahel. Aasta tähtsaima jõuproovi, olümpiamängude kulla võitis Rootsi, lisaks on neil all üks MK-etapivõit. Täna koduradadel sõitval Norral on aga samuti kaks MK-etapivõitu. Kommentaatorid Alvar Tiisler ja Margus Ader.

foto
MI: Tatjana Kozlova-Johannes
Täna 18:40

Kui kuulad helilooja muusikat, oled helide loojal justkui külas. Eestlaste ja venelaste külalislahkusest, isiku kohalolust loomingus, helide-kunsti mõjust maailma päästmisel räägime eesti helilooja Tatjana Kozlova-Johannesega. Lugu algab valikust Narva ja Ivangorodi vahel ja lõpeb EV100-le pühendatud ooperiga Rahvusooper Estonias.

foto
Draamasari Tuulepealne maa, 11/12: Uppuv laev (Eesti 2008)
Täna 19:50

1940. aasta, eesti rahva kannatuste aasta. Riik on surmakrampides. Juunipöördega korraldatakse valimisfarss ja punased pääsevad võimule. President ja sõjavägede ülemjuhataja viiakse Venemaale. Osa Roo talu maid rekvireeritakse. Indreku pere peab maalt põgenema, mille tagajärjel saavad Indrekust ja Toomast metsavennad.

foto
Kriminaalsari Broadchurch 3, 2/8 (Inglise 2017)
Täna 22:00

Uurijad tutvuvad lähemalt Trishi ja meestega tema elus. Kuigi Trish on veendunud, et vägistaja oli keegi võõras, peab Hardy arvestama kõigi variantidega.

foto
Terevisioon
Homme 06:55

Miks on soomlased maailma kõige õnnelikumad? Kas pudelivesi on täis mikroplasti? Milline on elu Venemaal pärast presidendivalimisi?

foto
Draamasari Isa Brown 2, 1/10: Kummitus masinas (Father Brown, Inglise 2014)
Homme 17:45
Isa Brown suhtub sellesse üsna skeptiliselt, kui üks tema koguduse liige väidab, et teda kummitab ammu kadunuks jäänud õde. Kui aga naine ise samuti jäljetult kaob, tuleb isa Brownil uurida juba kahe inimese kadumist.

Sõnumid Vaata veel

Eesti Laulu võitis Elina Nechayeva "La Forza" Vaata veel

Vaata siia!

Saladuslik Aafrika

Reisisari on taas ETV eetris alates 8. veebruarist neljapäeviti kell 20.00, kordus L lõunal ja T õhtupoolikul.

Sinine planeet II

Blue Planet II, 2017. BBC loodusdokk on eetris alates 10. märtsist laupäeviti kell 18.40, kordus P pärastlõunal.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

ENSV

Uued osad neljapäeviti kell 20.30, kordus P õhtuti.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Vaata veelkord!

foto
Rakett 69 8 (2)
Eile 19:35

Punased, sinised ja rohelised võistlejad on viimast korda meeskondades. Nüüd ehitavad noored teadusehuvilised kõlarit ja peavad panema grammofoni õige kiirusega tööle, nii et kostuks muusika. Kuidas aga parandada süntesaatori katkist klahvi? Saate lõpuks selguvad need seitse võistlejat, kes saavad edaspidi hakata ülesandeid lahendama üksi.​ ​Tootja Vesilind OÜ.

Vaata enne tele-eetrit! "ENSV" lehele

Komöödiasari ENSV 11, 11/12: Mündi kaks külge

22.03.2018 20:30

Pühapäeval ETV2-s

foto
Koolitants 2018, 6/14: Viljandi ja Jõgeva
Täna 18:00

Tantsufestivali saatesari viib seekord kahte väga isikupärasesse linna ja vaatab, kuidas mõjutab noorte tantsulusti ning juhendajate tantsuloomingut Mulgimaa lähedus ja Vooremaa laineline maastik.

Pühapäeval Vikerraadios

foto
Labor. Stephen Hawkingi avastused ja hoiatused
Täna 17:05

Sel nädalal lahkunud maailmakuulus Briti füüsik Stephen Hawking edendas jõudsalt meie ettekujutust nii Suurest Paugust kui ka mustadest aukudest. Kuid palju tähelepanu on pälvinud ka tema hoiatavad sõnavõtud ökokatastroofi, tehismõistuse ja tulnukakontakti kohta ning üleskutsed kolida Maalt teistele planeetidele.
Hawkingi teaduspärandist annab populaarteadusliku ülevaate füüsik Laur Järv. Hoiatuste ja üleskutsete üle, mille Hawking inimkonnale esitas, arutlevad arvutiteadlane Andri Riid ja ökoloog Aveliina Helm.

Saatejuht on Priit Ennet. Kuulake 18. märtsil kell 17.05.

Vaata finaali esitusi Eesti Laul 2018

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Komöödiasari ENSV 11, 11/12: Mündi kaks külge
22.03.2018 20:30

Ats muutub Pille peigmehe Teeduga üha lähedasemaks. Jüri tunneb endiselt hingepiinu. Teet värvib ennast ise nurka. Lõks seatakse üles. Mälu kaotanud Aino ajab aga kaardid korralikult sassi.

foto
Töörööbikud
Täna 11:15

Kuidas kalad purki saavad? Põline Võrtsjärve kalur Lauri hoiab kalade purki saamise täielikult enda kontrolli all - ta püüab need ise, puhastab, fileerib, praeb või suitsutab ja paneb nad purki. Deivi on Toilas kalatsehhi juhataja. Ka tehases käivad asjad üsna sarnaselt - kõik on käsitöö. Ükshaaval roogitakse iga kilu puhtaks ja keeratakse iga räim rulli, ainult püüdmine on usaldatud suurte kalalaevade kaluritele. Režissöör Salme-Riine Uibo, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Hommik Anuga
Täna 10:00

Saates on külas Eesti üks edukamaid filminäitlejaid - Tambet Tuisk. Elust tänasel Venemaal räägib poliitiline põgenik Andrei Kuzitškin. Muusikat teevad Renārs Kaupersi kaksikutest pojad oma ansambliga Carnival Youth. Saatejuht Anu Välba.

foto
Prillitoos (sub)
Täna 09:05

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia pikaaegne rektor, pianist ja muusikapedagoog Peep Lassmann tähistab 19. märtsil oma 70. juubelit. Uurime, kuidas juubilaril läheb ja paneme muuhulgas proovile tema kui suure linnuhuvilise oskused tunda ära erinevaid linnuhääli. Haapsalus külastame käsitöömeister Lehti Schwindti, kelle käe all valmivad moodsad „karupüksid”.

foto
Tähendamisi
Täna 09:00
Tähendused ja mõisted, mis puudutavad religiooni.
foto
Mängufilm Valitsusliit (Coalition, Inglise 2015)
Eile 22:35

Ilmselt on vaid britid võimelised tegema mängufilmi üldvalimistest, kuid seejuures köitvalt ja teravalt. Film keskendub Briti viimase aja kõige olulisematele üldvalimistele 2010. aastal, mis raputasid poliitilist stabiilsust ja viisid viimaks ka Brexitini.

foto
Sport. Sport
Eile 21:20
foto
Draamasari Õnne 13 (sub) 25
Eile 20:30

Marel on Almale šokeeriv pakkumine. Ülu ei taha Allaniga Soome viina müüma sõita. Taivo jääb ebaadekvaatses seisundis Martini hoidmisega Georgile vahele.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Teismeliste reportaaž matkalt ja kohtumine kliimamuutustega
Täna 08:43

11. klassi poisid Mihkel ja Andres ei ole need koolinoored, keda võiks näha Viru keskuses hängimas või ninapidi nutitelefonis chattimas. Iga vaba hetk, ka näiteks koolivaheaeg kulub looduses matkamiseks. Külm talveilm pole mingiks takistuseks.

foto
Päikesepaistet jätkub ka pühapäevaks
Eile 21:44

Kuigi ilm jääb veel külmaks, jätkub vähemalt päikesepaistet ka pühapäevaks

foto
Saaremaa koolipoisid tegid kanalisatsioonitorudest "torupilli"
Eile 21:22

Saaremaa ühisgümnaasiumi poisid valmistasid kanalisatsioonitorudest ainulaadse "torupilli".

foto
Valdur Mikita tekstid said esmakordselt viisistatud
Eile 21:09

Nädala pärast tuleb Eesti Rahva Muuseumis toimuval "ERM-i Öö" festivalil esma-ettekandele sõna-mängulis-muusikaline programm "Pööri-ööri-ööri-öö". Tegemist on esimese korraga, kui kirjaniku ja semiootiku Valdur Mikita loodud tekstid on viisistatud. Proovi teevad muusikud sellel nädalavahetusel, aga hoopis Läänemaal Altmõisas.

foto
Tartu Uues teatris esietendus "Emmanuelle'i jälgedes. Ahistamise ABC"
Eile 19:41

Tartu Uues teatris esietendus laupäeval Urmas Vadi autorilavastus "Emmanuelle'i jälgedes. Ahistamise ABC". Lavastuses tuuakse publiku ette erinevad ahistamisjuhtumid, mis on inspiratsiooni saanud Prantsuse kultuslikust erootikafilmist Emmanuelle.

foto
Fotod ja video: Kadrinas võistlesid väikeõlletootjad
Eile 18:49

Laupäeva õhtul Kadrinas toimunud Eesti viienda väikepruulikodade õllekonkursi "Hää õlu" võitis kergetest õlledest Tume (Raasiku õlletehas) ja rasketest õlledest Checkmate (Tanker).

foto
Hiinas hävitasid võimud tuhandeid võltstooteid
Eile 18:41

Mitmes Hiina linnas hävitasid võimud täna kümneid tuhandeid võltstooteid, tähistades sel moel Rahvusvahelist Tarbiakaitse päeva.

foto
Šveitsi alpides toimunud laviinis võis hukkuda neli inimest
Eile 18:39

Šveitsis alpides suusakuurordi lähedal hukkus laviinis tõenäoliselt neli inimest.

foto
Loomakliinik: kuuldused lemmikloomade sarimürgitamisest on asjatu paanika
Eile 18:35

Avalikus suhtlusvõrgustikus levivad kuuldused lemmikloomade sarimürgitaja kohta. Mustamäel ja Rocca al Mare's on seintele kleebitud ka hoiatavaid teateid. Pet City loomakliinikusse toodi tõepoolest kuu aega tagasi koer, kes oli lakkunud sõiduki jahutusvedelikku. Ei loomaarst ega politsei pole kuu aja jooksul tuvastanud lemmikloomade mürgitusjuhtumite sagenemist. Pigem on levinud asjatu paanika, kinnitasid nad "Aktuaalsele kaamerale".

foto
Videod: "Hommik Anuga" saates esineb Läti ansambel Carnival Youth
Eile 16:16

Kui üldiselt on "Hommik Anuga" saatekülalisteks olnud Eesti muusikud ning ansamblid, siis sel pühapäeval astub saates üles Läti ansambel Carnival Youth, esitades seal kaks lugu.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?