Soovitame

foto
Pealtnägija
Täna 20:00

Selle nädala "Pealtnägijas": kuidas inimesed Käärikult Keilani veavad vägikaigast võrguettevõttega Elektrilevi ning tunnevad, et suurettevõte püüab neile jõupositsioonilt koti pähe tõmmata. Mured alates alajaama võimsusest kuni ühe kaabli ümber käiva vaidluseni "Pealtnägijas" kolmapäeval kell 20.00.

foto
Suud puhtaks: Õpetaja õigused (2)
Täna 20:45

Haridusministeeriumi eelnõu tahab anda õpetajale rohkem õigusi õpilaste füüsiliseks kontrollimiseks. 35% õpetajatest on tajunud koolis kiusamist. Mille pärast või kelle eest vajab haridususku Eestis kaitset õpetaja? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

foto
4x4. Kaukaasia, 9/10 (Eesti 2016)
Homme 20:00
Enne Georgiast lahkumist satub reisiseltskond taas kohaliku külalislahkuse küüsi. Pikale ja veiniküllasele peoõhtule järgneb sõit Venemaale ning seejärel Ukrainasse, mille piiril ootavad ees juba järjekordsed sekeldused ja ülekuulamised. Esimest Ukraina õhtut jääb lõpetama uus ja põnev söögikogemus. Tootja Matkafilm OÜ.
foto
Komöödiasari ENSV 11, 3/12: Sein on ees
Homme 20:30

Mait võtab aja maha. Kagebistid on ärevuses. Paavo alustab uut äri, millest keegi ei tohi midagi teada. Aadu nõrkus raadioajaamade vastu võimendub uuel moel. Müür kukub nii ruttu, et lööb kõigi plaanid sassi.

foto
Ehitades Eestit, 4/12: Parunid ja kommunistid
Homme 21:40

Eesti Vabariik sünnib kahe vastandjõu vahel - saksa ehk parunit polnud maarahvas kunagi sallinud. Mõisnikud olid põliselanikud ammu tühiseks tembeldanud, kuid linnastumine tõi ajaloolavale veel ühe tumeda ja stiihilise jõu - enamlased. Ühed unistused fatherland’iga, teised ülemaailmsest tööliste riigist. Autor Indrek Treufeldt, toimetaja Elo Selirand, režissöör Mati Kark, produtsent Silja Kala.

foto
Simon Reeve'iga Venemaal, 3/3 (Russia with Simon Reeve, Inglise 2017)
Homme 22:40

Sarja kolmandas osas rändab Simon seadusevastaselt annekteeritud Krimmi poolsaarelt Läänemere rannikule Peterburi. Krimm kuulus Ukrainale, kuni Venemaa selle 2014. aastal okupeeris ja Putin investeerib nüüd heldelt sealsetesse hiidprojektidesse, nagu poolsaart Venemaaga ühendav sild. Krimmis kohtub ta muuhulgas ekstsentrilise "safaripargi" pidajaga, kelle lõvid on pärast Ukraina veevarustuse katkemist täbaras seisus.

Sõnumid Vaata veel

Uus!

Simon Reeve'iga Venemaal

Russia with Simon Reeve, Inglise 2017. Haarav reisisari neljapäeviti kell 22.40, kordus P lõunati.

Surm paradiisis

Death In Paradise, Inglise 2011. Draamasari on ETV eetris argipäeviti kell 17.35, kordus järgmisel argihommikul.

Spioonid looduses

BBC loodusdokk laupäeviti kell 18.40, kordus P pärastlõunal.

EL eesistumise uudised Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus K lõunal.

Reisile minuga

Laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti ja E lõunati.

Suud puhtaks

Kolmapäeviti kell 20.45 ja 21.40 (jätkub pärast AK-d), kordus N lõunal.

Vaata veelkord!

foto
Foorum (13)
Eile 20:00

IRLi otsus toetada justiitsministri jätkamist pani koalitsioonipartnerid, eriti sotsiaaldemokraadid, väga ebamugavasse olukorda. Tänane "Foorum" küsibki, kas õhus on valitsuskriis? Stuudios väitlevad Mailis Reps, Viktoria Ladõnskaja, Rainer Vakra, Kalle Laanet, Krista Aru ja Mart Helme.

Vaata enne tele-eetrit! "ENSV" lehele

Komöödiasari ENSV 11, 3/12: Sein on ees

Homme 20:30

Kolmapäeval ETV2-s

foto
Maailma kino Belglaste kuningas (King of the Belgians, Belgia/Hollandi/Bulgaaria 2016) (1)
Täna 21:35

Draama. Belgia, Hollandi ja Bulgaaria koostöös valminud "Belglaste kuningas" sai inspiratsiooni 2010. aastal Euroopat haaranud transpordikaosest, mis järgnes vulkaan Eyjafjallajökulli purskele. Ajakirjanduses kajastati toona Istanbulis riigivisiidil viibinud president Toomas Hendrik Ilvese automatka tagasi Eestisse, mis kulges läbi Bulgaaria, Serbia, Ungari, Slovakkia, Poola, Leedu ja Läti. Belgia režissöörid asendasid presidendi kuningaga ja fantaseerisid teemal, milliseks võinuks kujuneda monarhi kohtumised kohalike elanikega.

Kolmapäeval Vikerraadios

foto
Reporteritund. Mida Valdo Pandi pärandist kaasa võtta?
Täna 14:05

Eelmisel pühapäeval, Valdo Pandi mälestuspäeval, ütlesid mitmed kolleegid, et selliseid saateid nagu tema tegi, ei tee enam keegi – aeg ja inimesed on nii palju muutunud.
Kas Pandi pärandis on siiski midagi, mida tasuks tänasesse kaasa võtta; midagi, mis tunduks noortele ajakirjanikele kui hästi unustatud vana?
Kaja Kärner palus sel teemal mõtteid vahetama kolm teleajakirjanikku ja teleajakirjanduse õppejõudu: Hagi Šein, Indrek Treufeldt ja Marju Himma.

Kuulake 24. jaanuaril kell 14.05.

Kuula laule Eesti Laul 2018

Vaata siia!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Komöödiasari ENSV 11, 3/12: Sein on ees
Homme 20:30

Mait võtab aja maha. Kagebistid on ärevuses. Paavo alustab uut äri, millest keegi ei tohi midagi teada. Aadu nõrkus raadioajaamade vastu võimendub uuel moel. Müür kukub nii ruttu, et lööb kõigi plaanid sassi.

foto
Draamasari Doktor Foster 2, 1/5 (Doctor Foster, Inglise 2017)
Eile 22:10

Kaks aastat pärast dramaatilist lahkuminekut naaseb Simon koos uue naise Kate'iga endisse kodulinna ning Gemma ja Tomi elu on taas pea peale pööratud.

foto
OP
Eile 21:40

Kes käib, kes käib Kivastiku kultuuriklubis? "OP" käis ka ja kaameraga. Kinovõrgus jäi silma naljakas, ent see-eest eriline film "Pidu".

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Foorum (13)
Eile 20:00

IRLi otsus toetada justiitsministri jätkamist pani koalitsioonipartnerid, eriti sotsiaaldemokraadid, väga ebamugavasse olukorda. Tänane "Foorum" küsibki, kas õhus on valitsuskriis? Stuudios väitlevad Mailis Reps, Viktoria Ladõnskaja, Rainer Vakra, Kalle Laanet, Krista Aru ja Mart Helme.

foto
Ringvaade (1)
Eile 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Surm paradiisis 1, 5/8 (Death In Paradise, Inglise 2011)
Eile 17:35
Järjekordset uurimist võtab Richard väga isiklikult, kuna seekord tapetake ohver käeraudadega tema enda külge aheldatuna.
foto
Komöödiasari ENSV 9, 3/16: Kinokunsti võidukäik (Eesti 2015)
Eile 17:05
Nii Illaril kui ka Sirjel on jaanipäevaks omad plaanid ja Ats peab nende vahel valima. Maameestel on suur huvi välismaise kinokunsti vastu. Mai üritab Kęstutist armukadedaks ajada.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Ahhaa keskus püüab sütitada eakamate inimeste huvi teaduse vastu
Eile 21:57

Teaduse populariseerimisel keskendutakse tihti lastele ja noortele, kuid Ahhaa teaduskeskus püüab huvi teaduse vastu sütitada ka eakamates inimestes.

foto
Kolmapäev toob tugeva tuule ja tiheda lumesaju, teeolud halvenevad
Eile 21:45

Ilmateenistus hoiatab, et kolmapäeval halvenevad ilmaolud märkimisväärselt - oodata on tugevat tuult ja tihedat lumesadu. Halvenevate ilmaolude tõttu tasub liikluses olla eriti ettevaatlik.

foto
Krista Aru "Foorumis": Reinsalu vabandus on pealesunnitud
Eile 21:32

Vabaerakonna liige Krista Aru ütles ETV saates "Foorum", et justiitsminister Urmas Reinsalu ei suuda tunnistada, et ta on eksinud. Aru hinnangul oli Reinsalu vabandus oma sõnakasutuse pärast pealesunnitud. Teisipäevane "Foorum" küsis, kas õhus on valitsuskriis?

foto
Eesti kaalub toiduraiskamise vähendamiseks Hollandi eeskuju
Eile 21:30

Eestis võiks Hollandi näitel proovida pilootprojekti, et realiseerimisaega lõpetavast toidust jõuaks rohkem abivajajateni, leiti riigikogu maaelukomisjonis. Toidu raiskamise probleem on niivõrd suur, et eelmise aasta mais teatas Euroopa Parlament liikmesriikidele, et aastaks 2030 tuleb toidu raiskamist vähendada poole võrra.

foto
Ghana valuuta: kuld ja kakao
Eile 21:15

Ghana üks jõukam paik, Ashanti piirkond Obuasis, on maailmas tuntuks saanud just kullakaevandamise ja kakao kasvatamisega ning seal käis kohalikul kakaofarmeril külas “Osoon”.

foto
Timo Dieneri ennustused: parima filmi Oscar läheb filmile "Kolm reklaamtahvlit linna servas"
Eile 21:05

23. jaanuaril kuulutati välja 90. Ameerika filmiakadeemia auhindade ehk Oscarite nominendid. Filmiekspert ja -levitaja Timo Diener tegi "Ringvaates" ennustused, milliseid filme saadab 4. märtsil toimuval auhinnagalal edu.

foto
Nutiseadmete liigkasutamine kahjustab inimestevahelist suhtlust
Eile 20:46

Kuigi nutiseadmed hoiavad meid pidevalt ühenduses sotsiaalmeedia voogude ja lähedastega, näitavad uuringud, et seadmete liigkasutamine põhjustab keskendumisvõime kadu ja pealiskaudset info tarbimist.

foto
Lia Virkus kogub lõikelaudu
Eile 20:42

Kui möödunud nädalal tegi Lia Virkus "Ringvaate" palvel odavaid sööke, siis reporter Hannes Hermaküla avastas tal külas käies tohutu lõikelaudade kogu. Neid on tal üle saja.

foto
Kaitseminister Luik arutas Prantsuse kolleegiga koostöö suurendamist
Eile 20:16

Kaitseminister Jüri Luik kohtus teisipäeval Prantsusmaal Lille’is Prantsuse kaitseministri Florence Parly'ga ning pidas kõne küberkaitsekonverentsil.

foto
Toomas Peterson: ankurtunnel oleks merepõhjaalusest tunnelist 2,5 korda odavam
Eile 20:05

Kui Soome ettevõtja Peter Vesterbacka ehitaks Tallinna ja Helsingi vahele merepõhjaaluse tunneli 15 miljardi euro eest, siis OÜ Ankurtunneli juhi Toomas Petersoni sõnul maksaks ankurtunnel kaks ja pool korda vähem.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?