Soovitame

foto
Draamasari Victoria 2, 2/10: Kadeduse uss (Inglise 2017)
Täna 21:35
Kui Victoria avastab, et ta on taas lapseootel, köidab Alberti tähelepanu aina enam särav naismatemaatik. Palee teenijarahvas on hädas tundmatu vargaga.
foto
Mängufilm Dovlatov (Vene/Poola/Prantsuse 2018)
Täna 22:25

Film kirjanik Sergei Dovaltovi elust 1970. aastate Leningradis, mõni päev enne ta sõbra, tulevase Nobeli preemia laureaadi, Jossif Brodski emigreerumist. See on paradoksaalsete ja naljakate juhtumite virvarr. Kokkupõrge kriminaaliga, Leningradi vaimu- ja kultuurielu, filmistuudio Lenfilm, muusika, luule, ajakirjaniku igapäevatöö, kirglik soov osta oma tütrele nukk, mida kusagilt pole saada.

foto
Dokfilm Optimistid (The Optimists, Norra 2013)
Homme 09:05

Gunhild Westhagen Magnori "Optimistid" on lugu eakate norralannade võrkpallinaiskonnast, kus mängijad on vanuses 66-98. Kuigi naiskond treenib iga nädal, ei ole nad 30 aastat võistelnud. Nüüd on neil plaan seda teha. Kellega nad kavatsevad mängida? Räägitakse, et teisel pool piiri olevat nägusate Rootsi härrasmeeste meeskond. Naiskonna strateegia on naer. Paljud meist kardavad vanadust, aga võib-olla panevad need pallimängivad vanadaamid meid teistmoodi mõtlema.

foto
Hommik Anuga - hooaja kokkuvõte
Homme 10:00

Sel pühapäeval teeme ülevaate hooaja kõige ägedamatest hetkedest.

foto
Töörööbikud
Homme 11:15

Paljud üritavad koristamist kellegi teise kaela veeretada või vähemalt edasi lükata. Puhastusteenindajad Elvi ja Maire koristamisse nii traagiliselt ei suhtu, sest mõni hea nipp, lapp või masin on neil iga põikpäise pleki jaoks varuks. Mille poolest erineb kodukoristus kaubanduskeskuse koristamisest? Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.

foto
Doksari Somme 1916: mõlemalt poolt okastraati, 1/3 (The Somme 1916 - From Both Sides of the Wire, Inglise 2016)
Homme 18:45

Lahing Somme’i jõel Põhja-Prantsusmaal, mis peeti 1. juulist kuni 18. novembrini 1916, oli üks Esimese maailmasõja verisemaid ning osavõtjate ja inimkaotuste arvult suurimaid. Sarja esimeses filmis võtab ajaloolane Peter Barton otse sündmuspaigal vaatluse alla kurikuulsa esimese päeva ning uurib dokumentide ja tunnistuste põhjal, mida tegid britid halvasti või mida sakslased paremini.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Varjude org

Happy Valley, Inglise 2014. Erakordse süžeega BBC krimisari pühapäeva õhtuti kell 22.00.

Imelised aastaajad

Earth's Great Seasons, Inglise 2016. Alates 19. maist laupäeviti kell 18.40, kordus P hommikul.

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E lõunal ETV-s ja 20.00 ETV2-s.

Suvi ETV-s

Vaata veelkord!

foto
Reet Linna: Elame veel! (ETV 2014)
Eile 20:00

Laulja ja laulutekstide kirjutaja, toimetaja ning saatejuht Reet Linna on olnud lugematute muusika- ja meelelahutussaadete sünni juures. Ta on ise olnud laval ning ekraanil üle viiekümne aasta ja aidanud ekraanile paljusid tänaseks täheseisu tõusnud artiste. Tal on, mida meenutada! Kolleegi intervjueerib Vahur Kersna. Režissöör Andres Lepasar, produtsent Ene-Maris Tali.

Vaata siia!

foto
Tule meeleoluka telemängu publikuks!

Lustakas saates veeretavad ka sel suvel õnnetäringut nii tuntud inimesed kui kohaliku elu tublid edendajad üle Eesti. Salvestused toimuvad 1., 2., 3., 8., 9., 10. juunil telemaja 4. stuudios, Gonsiori 27.

Laupäeval ETV2-s

foto
Eesti lood: Juhtmevaba elu (Eesti 2015)
Täna 21:15

Paljud eestlased tahavad tarbimisühiskonnast välja rabeleda, kuid vähesed teevad seda nii radikaalselt kui Jim ja Maarja. Nad rajavad Lahemaale väikesele metsakohale oma juhtmevaba ökoelamist, kasutades ära kõike, mida nad kätte saavad: tööstusjääke, vanu autokumme, põhku, savi. Suvi on möödunud ehitades, abiks veebilehekülje kaudu kohalesaabunud vabatahtlikud. Mustlaslaagrit meenutava tööplatsi keskele on kerkinud kummalise kuju ja tegumoega struktuure.

Vanamehe mõtisklused

Vaata siia!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Loodusdokk Imelised aastaajad, 2/4: Suvi (Earth's Great Seasons, Inglise 2016)
Täna 18:40
Suvel õitsevad lilled, päike särab taevas ja päevad on pikad, kuid siiski pole elu alati kerge. Tuleb usinasti tööd teha, et oma jagu toidust kätte saada. Suvekuumus ja põud paneb loomade vastupidavuse proovile.
foto
Dokfilm Bonus track (Eesti 2016)
Täna 13:45

Sven Grünberg on helilooja, muusik, budistlik mõtleja, Dalai-laama maaletooja, isa – kui nimetada mõnd rolli tema elus. Muidugi on ta ka poeg, abikaasa, vend, õppejõud, inimene. Ta on isiksus oma väljakujunenud maailmavaatega. Vaatamata kokkupuudetele budismiga, on ta karmi ütlemisega mees, kes samas on oma seisukoha või hinnangu eest valmis ka vastutama. Mõne aasta eest elas Grünberg üle raske südameoperatsiooni ja hakkas elule teise pilguga vaatama.

foto
Animafilm Vennad Karusüdamed (Eesti 2005)
Täna 13:25

Filmi kangelasteks on kolm karupoega vene kunstniku Ivan Šiskini kultusmaalilt "Hommik männimetsas". Kaotanud kunstnikust ema, satuvad vennakesed Henry, Vincent ja August kõigi loojate unelmatelinna Pariisi. Kõik karupoegade katsed kunstnikena elatist teenida ebaõnnestuvad - nende impressionistlikud "soperdused" ei leia tunnustust. Et üles leida karuema pärandus, seiklevad tsirkuselõvideks maskeeritud karupojad Venemaale. Stsenaristid Andrus Kivirähk ja Riho Unt, režissöör Riho Unt.

foto
Muhu: ätsed ja roosid (Eesti 2014)
Täna 10:00

Suvel on Muhu saar kui läbisõiduhoov. Aga see Muhu, mis ei jää suure tee äärde, on veidi suletud ja salapärane. Triinu valmistub tütre koolisaatmiseks ja ootab sel palaval suvel oma teist last. Muhu memm Olga otsib aga võimalust, et hoolimata kõrgest east olla alati aktiivne ja rõõmus. Kui naised kokku saavad, on õhk täis ülemeelikut naeru, teravat huumorit ja laulu.

foto
Asja mõte: Loodus luubi all (ETV 2009)
Täna 09:30
Loodus on luubi all nii otseselt kui ka kaudselt. Uurime, kuidas aitavad loodusteadused kaasa ümbritseva mõistmisele, miks on loodusloo kogumine olnud nii populaarne ja kuidas on aja jooksul muutunud selle valdkonna muuseumi mõte. Oma liblikakogu tutvustab Teet Ruben. Saatejuht Ivar Leimus, autor Mariann Raisma, režissöör Aile Ellmann, toimetaja Katrin Seppel, produtsent Ene-Maris Tali.
foto
Üks koorilaul: Nüüd ole Jeesus kiidetud
Täna 09:25
Tõnu Kõrvitsa laulu "Nüüd ole Jeesus kiidetud" esitab Tütarlastekoor Ellerhein, teksti räägib helilooja Tõnu Kõrvits. Dirigent Ingrid Kõrvits.
foto
Eesti lood: Keelatud vili (Eesti 2010)
Täna 09:00

Jaagule tundub, et ta on sündinud vales kohas - ta oleks ülepea tahtnud olla veinimõisnik kusagil Lõuna-Itaalia viinapuuistanduste keskel. Selle asemel aga, et Itaaliasse kolida, otsustas mees põhjamaa kliimat trotsides rajada viinamarjaistanduse otse oma talu kõrvale Valgamaa mäenõlvadele ja nii uskumatu kui see ka ei tundu, on ta sealt ka esimese veinisaagi saanud.

foto
EV100. Leiutades Eestit: Tom Morteni KÄRB
Täna 07:55
Dokumentaalfilmide sari nutikatest lastest, kes tahavad elu Eestis paremaks muuta. Tom Morten Musting toob inimesi tüütute lendlejate eest päästma kõrgtehnoloogilise KÄRBi. Režissöör Maria Kivirand, tootja Black Plastic Media Productions. Projekt valmib Eesti Vabariik 100 raames.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Vastseliina piiskopilinnusesse ehitati palverännumaja
Täna 19:33

Vastseliina piiskopilinnuses sai valmis palverännumaja, kus saab näha ja omal nahal järgi proovida, milline oli palveränduri elu. Paika nähaksegi tulevikus olulise palverännu keskusena, sest just Vastseliinas lõppeb Tallinnas Pirita kloostrist alguse saav palverännutee.

foto
Kirjandusfestival tähistas sünnipäeva ühislugemisega
Täna 19:22

Kirjandusfestival HeadRead tähistas Tallinnas Vabaduse väljakul oma kümnendat sünnipäeva ühislugemisaktsiooniga "Kirjanduslik Tallinn".

foto
Politsei- ja päästeamet tutvustasid Saardes oma tehnikat
Täna 19:04

Pärnumaal Lauri karjääris toimunud Saarde kaitsepäeval tutvustati rahvale politsei- ja piirivalveameti, kaitseväe ja päästeameti tehnikat ja tööd.

foto
Rootsi õhuväe õppus esitab Ämari lennubaasile väljakutse
Täna 18:50

Esmakordselt on Ämari õhubaas kaasatud Rootsi siseriiklikesse õppustesse, mille käigus Eestist ja Soomest startivad hävitajad esitavad agressorit, kes üritab tungida Rootsi õhuruumi. Lennugraafik on erakordselt tihe, esitades väljakutse nii Ämari lennubaasile kui ka Rootsist startivatele kaitsjatele.

foto
Sajandi kohtuprotsessi jätk: Rae restoran nõuab Kofkini firmalt 350 000 eurot
Täna 16:15

Seni on avalikkuse eest varju jäänud, et Tallinna Raekoja platsil Rae restorani pidav Amintor läks eelmise aasta detsembris ärimees Alexander Kofkini firma vastu kohtusse ja väidab sisuliselt oma hagis, et Kofkin ka pettis linna.

foto
Moon ja Kim kohtusid teist korda piirikülas
Täna 15:58

Lõuna-Korea president Moon Jae-in ja Põhja-Korea liider Kim Jong-un kohtusid laupäeval kuu aja jooksul teist korda Panmunjomi piirikülas kahe riigi piiril, et arutada Kimi ja USA presidendi Donald Trumpi plaanitavat kohtumist, teatas Soul.

foto
Üle aastate toimub taas keemikute päev
Täna 15:38

Kohtla-Järvel ja Kiviõlis peetakse pärast kolmeaastast pausi taas keemikute päeva.

foto
Esialgsed tulemused: iirlased toetasid abordikeelu leevendamist ülekaalukalt
Täna 08:06

Iirimaa abordivastased on tunnistanud enda lüüasaamist referendumil. Tulemusi alles loetakse, aga reformivastase kampaania kommunikatsioonidirektor John McGuirk ütles, et rahvahääletus on kaotatud. Tema sõnul ei ole lootust, et abordiseaduse muudatused läbi ei läheks.

foto
Päikeseline ja soe ilm püsib
Eile 22:46

Päikeseline ja soe ilm püsib vähemalt järgmise nädala keskpaigani.

foto
Kirikute ööl avab oma uksed ja salakambrid 53 Eesti kirikut
Eile 22:27

Euroopas tähistatakse kirikute ööd ning koos paljude pühakodadega avab oma uksed ja salakambrid ka 53 kirikut Eestis, et pakkuda inimestele võimalust näha ja uurida kõike seda, mida jumalateenistuse ajal teha ei saa.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.