Soovitame

foto
Prillitoos (S)
Täna 09:05

Kohtume näitleja Lauri Nebeliga, kelle huumorimeel ja energia ei ole sugugi raugenud. Teeme juttu tema tänastest töödest ja tegemistest ning meenutame ka minevikku. Eesti läbi aegade ühe tuntuima poetessi sünniaastapäeva eel uudistame Lydia Koidula muuseumit Pärnus.

foto
Hommik Anuga
Täna 10:00

Saates on külas Eesti parim ja professionaalseim žüriide liige Olav Osolin. Kolm meest, kes on armunud Amazonasesse. Muusikat teevad Maarja ja Noorkuu. Saatejuht Anu Välba.

foto
Töörööbikud
Täna 11:15

Marika ja Maarja möllavad hommikust õhtuni sadade meigitoodete keskel, milles nad peavad perfektselt orienteeruma. Üks neist äratab ellu naiste igapäevased unistused ja muudab nad kaunimast kaunimaks. Teise jaoks on aga näitlejate nägu paletiks, millele igal õhtul uus karakter ja tegelaskuju maalida. Mis vahe on meigikunstnikul ja grimmikunstnikul? Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

foto
Laskesuusatamise MK etapp Hochfilzenis. Naiste 4x6 km teatesõit
Täna 12:05

Laskesuusatamise MK-sarja teisel etapil Hochfilzenis sõidetakse pühapäeval esmalt naiste teatesõit. Kommentaatorid on Alvar Tiisler ja Margus Ader.

foto
Laskesuusatamise MK etapp Hochfilzenis. Meeste 4x7,5 km teatesõit
Täna 14:50

Laskesuusatamise MK-sarja teisel etapil Hochfilzenis sõidetakse viimase võistlusena meeste teatesõit. Kommentaatorid on Alvar Tiisler ja Margus Ader.

foto
Ajavaod. Teaduse mehed, 9/10: Heinrich Riikoja
Täna 18:45
Jalutuskepi, piibu ja musta baretiga professor Heinrich Riikoja on paljudel tartlastel tänini meeles. Ta oli zooloog, eesti hüdrobioloogia rajaja, paljude loodusteadlaste õpetaja ja erialase terminoloogia looja. 53 päeva oma elust oli ta olnud ka Tartu Ülikooli rektor. Saate tegid Renita Timak ja Indrek Kangur.

Sõnumid Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Reis ümber Eesti

Kogupere meelelahutuslik televiktoriin - reedeti kell 20.00 ETV-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 9.30.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus T õhtupoolikul ja P hommikul.

Hommik Anuga

Uus hooaeg alates 9. septembrist pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunati.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Vaata veelkord

foto
Reis ümber Eesti, 15/16
14.12.2018 20:00

Reis ümber Eesti tõstab taas purjed üles ja seilab meretagustele maadele. Seekord tuuritame ringi Hiiumaal ja saatejuht Ivo Linna küsib iga hiidlase kohta vähemalt ühe küsimuse! Režissöörid Krista Luts ja Märten Vaher, toimetajad Marit Ummelas, Tõnis Leht ja Mihkel Robam, tegevprodutsent Birgit Rae, produtsent Hannela Lippus.

Uued eesti filmid ETV-s

Vaata enne tele-eetrit! "Miks mitte?!" lehele

Miks mitte?!, 8/10 (1)

Homme 20:00

Vaata enne tele-eetrit! Vaata viite esimest osa err.ee

Maahommik esitleb. Loomaarstid, 4/10

22.12.2018 10:00

Vaata siia!

Vaata siia!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Maahommik esitleb. Loomaarstid, 4/10
22.12.2018 10:00

Sel nädalal jõuab kliinikusse traktori alla jäänud valvekoer Robi. Räägime sellest, kui tõsine teema on doping hobustemaailmas ja teeme kanakullile massaaži. Saate tegid toimetaja Robert Kõrvits, režissöör Vladlen Pobjaržin, operaator Taavi Arus, helirežissöör Ergo Teekivi ja produtsent Laura Kõrvits. Teksti luges Ott Kartau.

foto
Miks mitte?!, 8/10 (1)
Homme 20:00

Anna jõuab räpikonkursile ja näeb enda konkurente - karme tätoveeritud kutte. Lahing algab! Stsenarist Martin Algus, režissöör Ergo Kuld.

foto
Mängufilm Elizabeth (Inglise 1998)
Eile 22:25

R: Shekhar Kapur. O: Cate Blanchett, Geoffrey Rush, Christopher Eccleston, Joseph Fiennes, Richard Attenborough jt. Draama. Inglismaa kuulsaima kuninganna Elizabeth I (1533-1603) võimule tõusmise ja enesekehtestamise lugu. Elizabethi tee troonile oli käänuline. Henri VIII tütrena kuulutati ta vahepeal ikkagi vallaslapseks ja ta pidi oma nooruse veetma maapaos.

foto
Draamasari Koduigatsus 5, 10/12: Kõige lõpus on surm (A Place to Call Home, Austraalia 2017)
Eile 21:35
Valimiskampaania lõpusirgel kasutab Sir Richard Jacki vastu nii alatuid võtteid, et Jack ei pea sellele kõigele vastu. Anna ja Henry teatavad ootamatult oma kihlusest.
foto
Draamasari Õnne 13 26 (S)
Eile 20:30

Laine ja Georg peavad Krissu petmiseks uue plaani välja mõtlema. Riks ajab Ülu nutma. Mare külastab Almat. Iiris peab Torimile oma Tallinna seikluste kohta valetama.

foto
Autoportree, 12/12: Tõnu Kark
Eile 20:00

1980. aastatel oli käibel ütlemine Eesti filmi kohta - Eesti film käib Karguga. Peaaegu ükski valmiv mängufilm ei saanud läbi ilma Tõnu Karguta. 1967. aastal tegi Kark oma esimese "sutsu" tehnikahuvilise noorukina Kaljo Kiisa filmis "Keskpäevane praam", läbimurdev filmiroll oli Olav Neulandi debüütlavastuses "Tuulte pesa" (1979). Tänaseks on neid filme, milles Tõnu Kargul on olnud kandev roll, rohkem kui 40. Lisaks osad mitme teise maa - nagu Venemaa, Soome ja Läti - filmides.

foto
Trumpi müüri radadel, 12/12 (1)
Eile 19:30

Sarja viimases osas tutvume „varjupaik-linna“ olemusega, külastame piiritara poolt tulevikus poolitatavaid linnu, rahvusparke, looduskaitsealasid ja kogukondasid. Seejärel jõuame välja Mehhiko lahe äärde ja vaatame Rio Grande piirijõe suudmesse, kas tara ka sealtpoolt riiki merre suubub. Autor, režissöör ja operaator Väino Laisaar, produtsent Herbert Murd, toimetaja Ivo Tšetõrkin, tootja Matkafilm OÜ.

foto
Doksari Koerte ebatavalised sõbrad 1, 4/13: Carlisle ja gepardid. Brownie ja Purple (Dog's Best Friend, Kanada 2014)
Eile 19:05

Columbuse loomaaia gepardite parim sõber ja kaaslane on kuldne retriiver. Beagle'i ja mopsi verd koera kaisus tunneb end mõnusalt küülik nimega Purple.

foto
Doksari Koerte ebatavalised sõbrad 1, 3/13: Bella ja Bubbles. Molly ja Bonnie (Dog's Best Friend, Kanada 2014) (1)
Eile 18:40

Labrador ja aafrika elevant saavad läbi nagu kaks parimat sõpra. Basset on hingesugulase leidnud rippkõhtseas.

Videouudised Vaata veel videoid

foto
Pühapäevast hakkab lund sadama
Eile 21:42

Pühapäevast alates hakkab lund sadama, mida tuleb iga päevaga üha juurde. Õhutemperatuur püsib stabiilselt miinuse poolel.

foto
78-aastane Rein Pärn on tänavu jooksnud sada maratoni
Eile 21:18

Kinnitamata andmetel on maailmas ainult üks 78-aastane mees, kes on aasta jooksul läbi jooksnud ei rohkem ega vähem kui sada maratoni. See mees on Rein Pärn, kelle arvele on selle aasta jooksul kogunenud 4219 jooksukilomeetrit. Rekordimehe unistus on elu jooksul joosta viiesajal maratonil.

foto
Paide ei leia riigigümnaasiumi hoonele head asukohta
Eile 21:07

Paide otsib lahendust, kuidas mahutada linna riigigümnaasiumi hoone. Arhitektide liit soovitab uue maja ehitada Vallimäe nõlvale ja loobuda laiendusest kutsekooli juures, kuid uuele välja pakutud kohale uus koolimaja ära ei mahu.

foto
Lätis jätkuvad püüdlused uue valitsuse moodustamiseks
Eile 20:59

Lätis püütakse Seimi valimiste järel kolmandat korda moodustada uut valitsust. Seekord juhib kõnelusi parlamendis kõige vähem kohti saanud partei Uus Ühtsus juht Krišjanis Karinš.

foto
Kihnu päästehoone sai nurgakivi
Eile 19:00

Kihnu päästehoonele, mille seinad on juba püsti ja katuski peal, pandi pidulikult nurgakivi. Maja, mis läheb maksma 1,7 miljonit eurot, hakkab lisaks Kihnu päästekomandole kasutama ka Pärnu politseijaoskond.

foto
Ukraina sai iseseisva õigeusukiriku, mille peaks valiti piiskop Epifanius
Eile 18:04

Kiievis laupäeval toimunud uue iseseisva ehk Moskvast sõltumatu Ukraina õigeusukiriku asutamise kongressil valiti kirikupeaks piiskop Epifanius.

foto
"Ringvaade" tutvus mootorispordimuusemi Momuga
Eile 15:41

Turba asulas Ellamaa elektrijaamas on juba mõnda aega avatud Momu ehk Eesti mootorispordi muuseum. Jüri Muttika käis seal masinaid vaatamas ja kohtus ka kolme meistriga.

foto
Kollavestide protest Pariisis on seni möödunud suuresti rahulikult
Eile 15:26

Pariisi politsei pidas laupäeval viiendat järjestikust nädalavahetust toimuvatel niinimetatud kollavestide liikumise meeleavaldusel kinni 85 inimest, kuid üldiselt möödub meeleavaldus rahulikult.

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.