Soovitame

foto
Terevisioon
Täna 06:55

"Terevisiooni" tulevad riigi parandajad - nad tahavad alustada põhiseadusest. Lisaks saame teada, mida tähendab, et üks maja on haige ja mis haigusi maja põdeda võib. Mida tuleks jätta külmikusse, et lapsed koolivaheajal nälga ei jääks?

foto
Draamasari Armastus Berliinis 2, 4/6: Armastus on tugevam kui surm (Weissensee, Saksa 2013)
Täna 12:10
Julia saab rängas autoavariis surma. Hans ja Dunja veedavad öö koos. Julia matustel läheb Martin endast välja, nähes, et seal viibivad nuhid. Falk püüab oma ametikohta päästa, sundides Verat koguduses nuhina töötama. Hansu abielu on tõsises kriisis. Dunja langeb veelgi enam alkoholi küüsi.
foto
Draamasari Eradetektiivid Shakespeare ja Hathaway 1, 10/10: Halvaendeline kohtumine kuuvalgel (Shakespeare And Hathaway – Private Investigators, Inglise 2018)
Täna 17:40
Mõisaproua palkab Franki ja Lu otsima oma kadunud tütart ning lubab neile kuninglikku tasu, kui nad leiavad tütre varastatud juveeli enne balli algust. Ball aga lööb kõik kaardid segi: kas tegu on inimrööviga, kokkumänguga või suure lavastusega?
foto
Ringvaade
Täna 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Areeni varjus, 6/6
Täna 20:00

Leedu korvpallitähe Arvydas Sabonise ja Tiit Soku pilguheit olümpiakulla võitmisele Nõukogude Liidu koondises. Martin Müürsepa tagasivaade õppetundidele maailma kõige tugevamas korvpalliliigas Ameerikas. Olulist rolli täidab ka treener, kes sportlase iseloomu karastab ja meeskonna ühiseks löögirusikaks liidab. Sageli lahutab võitjat ja kaotajat juuspeen vahe ning siis saab otsustavaks see, kellel on tugevam vaim. Alistumatu meele suurepäraseks eeskujuks on kahekordne olümpiavõitja Kristina Šmigun. Saate tegid Ken Saan, Andrus Nilk, Taavi Aavik.

foto
Osoon (S)
Täna 20:30

Esimene "Osooni" saade läks eetrisse 25. okt 1993. aastal. Nii nagu loodus on pidevas muutumises, nii on ka "Osoon" ajas muutunud. 25 aastaga on kogunenud muljetavaldav kogus arhiivimaterjali, mida jagame oma vaatajatega. Režissöör Keiti Väliste , toimetajad Õie Arusoo, Kristo Elias ja Sander Loite, produtsent Õie Arusoo.

Sõnumid Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Reis ümber Eesti

Kogupere meelelahutuslik televiktoriin - reedeti kell 20.00 ETV-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 9.30.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus T õhtupoolikul ja P hommikul.

Hommik Anuga

Uus hooaeg alates 9. septembrist pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunati.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Vaata veelkord!

foto
Hommik Anuga (1)
Eile 10:00

Saates on külas Urmas Otist raamatu kirjutanud Vahur Kersna. Külas on supermodell Hedvig Maigre. Oma keha ilu demonstreerib Eesti fitnessi meister Endla Vaher. Saatejuht Anu Välba.

Vaata siia!

Esmaspäeval ETV2-s

foto
Plekktrumm: Aija Sakova
Täna 21:30

21. oktoobril on kirjanik Ene Mihkelsoni sünniaastapäev, mille puhul kuulutatakse Tartus välja kolm uurijastipendiumi. Mis teeb kirjandusest klassika, mis kõnetab ka siis, kui aeg ja olud on hoopis teised? "Plekktrummi" külaline on kirjandusteadlane Aija Sakova. Saatejuht Joonas Hellerma.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Kriminaalsari Sild 4, 6/8 (Bron, Rootsi/Taani 2017)
Eile 22:00
Henrik arvab, et on leidnud seose kõigi ohvrite vahel. See on Tommy, kunagine politsei informaator. Küsitletakse kõiki Tommyt ümbritsenud inimesi ja kõigist neist saavad kahtlusalused. Saga ja Henriku vahel tekib sügav konflikt. Lillian märkab seda ja tahab teada, kas nad suudavad veel koos töötada. Saga alustab uue hooga Henriku kadunud tütarde otsimist. See on ka ainus viis, kuidas leida tagasitee Henriku juurde.
foto
Sport. Sport
Eile 21:40
foto
Draamasari Kapten Granti otsinguil 1, 4/7: Kuldne jumal (V poiskah kapitana Granta, Vene/Bulgaaria 1986) (2)
Eile 19:55

Ületanud ohtusid trotsides Andide mäeaheliku, jõuab Glenarvan koos kaaslastega pampasse ja kohtub seal indiaanlase Thalcave’iga, kes aitab neid korduvalt rasketes olukordades. Paganel satub indiaanlaste kätte vangi ja saab teada, et juba neli aastat elab nende hulgas valge mees. Küllap ongi see kapten Grant.

foto
Telelavastus Minu veetlev Kunder (ETV 2003)
Eile 19:15

Komöödia sellest, kuidas sõjaveteran Jakob Kunderist saab Ivan Orava abiga edukas lillemüüja. Osades Andrus Vaarik (Ivan Orav), Raivo E. Tamm (Jakob Kunder), Laine Mägi, Anne Veesaar jt. Režissöör Gerda Kordemets.

foto
Ajavaod. Teaduse mehed, 1/10: Henrik Koppel
Eile 18:45

Arstiteadlase Henrik Koppeli eluaastad 1863-1944 ulatuvad eesti rahvusliku ärkamise ajast kuni nõukogude okupatsioonini. Ta oli kodulinnas Tartus üks kõige tuntum ja austatum kodanik. Ta oli seotud paljude oma aja kultuuri ja ühiskondlike liikumistega. Nii saigi temast Eesti Vabariigi ajal Tartu ülikooli esimene ametlik rektor. Saate tegid Mati Talvik ja Indrek Kangur.

foto
Kriminaalsari Foyle'i sõda 2, 3/4: Sõjamängud (Foyle's War, Inglise 2003)
Eile 16:50
Ärimehe majja murtakse sisse ja seifist viiakse kaasa midagi äärmiselt väärtuslikku. Kui seesama mees, keda murdvarguses kahtlustatakse, sõjaliste õppuste käigus surma saab, ei usu Foyle hetkegi õnnetusjuhtumisse.
foto
Eesti lood: Lained ja võnked (Eesti 2014)
Eile 16:15

40 aastat abielus olnud vanapaar otsustab oma elusügisel lahku minna - naine pöördub Jumala ja kosmoseenergia lainete poole, mees aga püsib teaduse raudses haardes. Maailmavaated on hakanud sõdima, peenmateeria ja jämemateeria igavene vastuolu tungib kahe inimese abiellu. Poeetiline lugu kosmilistest võngetest, lõhkikasvanud kapsastest ja armastuse võimalikkusest. Režissöörid Marianne Kõrver ja Kaido Veermäe.

foto
Töörööbikud
Eile 11:15

Gerti ja Tõnise töös läheb vaja head füüsilist vormi, teravat tähelepanu ja kuhjaga kannatlikkust. Mõlemad mehed on ametis instruktoritena ja seda väga olulistes asutustes. Tõnis hoolitseb selle eest, et Sisekaitseakadeemias õppivad tulevased politseinikud enesekaitsega hästi hakkama saaksid, Gert aga instrueerib kaitseväes noori ajateenijaid. Režissöör Sander Allikmäe, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

Videouudised Vaata veel videoid

foto
"Aktuaalne kaamera. Nädal": teisitimõtlejaid eristas teistest valmisolek riskida
Eile 22:36

30 aastat tagasi võeti lillede ja lippudega Tartu raudteejaamas vastu Venemaa vangilaagrist vabanenud viimane poliitvang Enn Tarto. Mitu tema Eesti saatusekaaslast oli varem sama aasta jooksul juba vabadusse lastud. "Aktuaalne kaamera. Nädal" uuris, mis iseloomustas toonaseid teisitimõtlejaid.

foto
"Aktuaalne kaamera. Nädal" uuris, kas vanemad lubaksid oma lapsi koolis läbi otsida
Eile 22:22

Sel nädalal võttis riigikogu menetlusse seaduseelnõu, mille järgi oleks koolil võimalik õpilast, tema koolikotti ja tema kappi läbi vaadata. Seda kõike selleks, et kellelgi poleks kaasas ohtlikke esemeid või aineid. "Aktuaalne kaamera. Nädal" küsiski inimestelt, kas nemad lubaksid kooli töötajal oma last läbi otsida.

foto
Uue nädala algus on sajune ja tuuline
Eile 22:18

Lähipäevil on ilm külm, tuuline ja sajune.

foto
Ministeerium: Eestil tuleb valida, kas keerata kella laevaga Soome või autoga Lätti sõites
Eile 22:10

Euoopa Liidu liikmesriigid soovivad tulevast aastast ära lõpetada kellakeeramise ning iga riik peab otsustama, kas jääda suve- või vööndi- ehk talveajale. Kuigi soovitatakse, et naaberriigid võiksid valida sama ajavööndi, siis sel nädalal tekkis vastuoluline olukord, kus soomlased eelistavad talve-, kuid eestlased suveaega.

foto
Ekspert: inimestel tekib mure gaasiseadme pärast alles siis, kui midagi juhtub
Eile 21:42

Eelmisel nädalavahetusel raputas Eestit tragöödia Kakumäel, kus ühe pere kolm last jäid vingugaasi kätte ja surid. Ekspertide sõnul asuvad inimesed küttesüsteemi kontrollima ja vingugaasiandurit ostma enamasti alles siis, kui kuskil on midagi juhtunud.

foto
ERR Riias: president sekkub seekord valitsuse moodustamisse varasemast rohkem
Eile 21:24

Lätis pole kaks seimivalimiste järgset nädalat uue koalitsiooni suhtes selgust toonud. President Raimonds Vējonis nimetas parlamenti pääsenud nimekirjade esindajatega kohtumise järel kolm nime, kelle seast ta peaministri kandidaadi valib.

foto
ERR Prantsusmaal: Pariisi Filharmoonia pühendas kogu nädalavahetuse Arvo Pärdile
Eile 21:20

Helilooja Arvo Pärdi autoriõhtu Pariisi Filharmoonias tõi laupäeva õhtul kohale täismaja. Selle Eesti Filharmoonia Kammerkoori ja Tallinna Kammerorkestri kontserdiga tähistas Eesti ühtlasi Pariisis meie riigi 100. sünnipäeva.

foto
Poola kohalikud valimised on test võimupartei ja opositsiooni populaarsusele
Eile 20:25

Poolas toimuvad kohalikud valimised testivad konservatiivse võimupartei Õigus ja Õiglus toetust ning näitavad ka opositsioonilise Kodanikeplatvormi tugevust.

foto
Erdogan: Türgi avaldab ilustamata tõe Khashoggi surma kohta
Eile 19:41

Türgi president Recep Tayyip Erdoğan lubas pühapäeval, et avaldab järgmisel nädalal ilustamata tõe Saudi ajakirjaniku Jamal Khashoggi tapmise asjaolude kohta.

foto
Loomaaed tähistas lumeleopardi päeva
Eile 19:37

Tallinna loomaaias tähistati pühapäeval rahvusvahelist lumeleopardi päeva.

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.