Vaata saateid juba enne tele-eetrit! Vaata veel saateid

Soovitame

foto
Loodusdokk Suured ränded, 1/3: Elevandid (Nature's Great Migrations, Inglise 2016)
Täna 18:40

Igal aastal lahkuvad kümned elevandipered oma kodust ja asuvad teele Samburu loodusreservaati. Neid sunnib tagant lootus leida värsket rohtu. Kuna elevante on nii palju koos, avaneb hea võimalus paaritumiseks, kuid aeg on piiratud. Juba 21 päeva pärast pöörduvad kõik tagasi oma koju, hajudes üle Põhja-Keenia laiali. Liz Bonnani juhtimisel jälgib väike teadlaste ja filmitegijate rühm elevantide iga sammu suurel rändel.

foto
Tareq Taylori Põhjamaade kokakunst 3, 5/12: Uppsala (Tareq Taylor's Nordic Cookery, Rootsi 2014)
Täna 19:40
Tareq tutvub Rootsi ülikoolilinna Uppsala vaatamisväärsustega, küpsetab hõrgutavaid mustikasõõrikuid koorega ning nuputab, millist uut ja huvitavat rooga valmistada kitsejuustust ning värsketest seentest.
foto
Reisisari Reisile minuga 12: Ateena
Täna 20:05

Kui pärslased 480 eKr Ateena vallutasid, ei jätnud nad Akropolisel kivi kivi peale. Periklese valitsusajal taastasid Ateena kodanikud Akropolise üheksa aastaga. Ainsaks ehitusmehhanismiks oli tol ajal tõsteplokkide süsteem. Tänapäeval külastab Akropolist 15 000 inimest päevas. Linnas on uueks vaatamisväärsuseks Stavros Niarchose kultuurikeskus. Siin on uus ooperiteater ja raamatukogu.

foto
Draamasari Õnne 13 25
Täna 20:30

Sander-Eero läheb Uuevarikule Ülult uurima, kas temast saab järgmine linnapea, kuid Riks ei taha sellest midagi kuulda. Alma ja Are otsustavad, keda valida. Maige ja Merilin valmistavad Oliver-Stenile toreda üllatuse. Mare ja Allan ei suuda oma õnne uskuda.

foto
Draamasari Koduigatsus 4, 1/12: Näriv kahtlus (A Place to Call Home, Austraalia 2016)
Täna 21:35
Kooliõpetaja surm, mida ametlikult peetakse enesetapuks, viib Sarah jahmatava avastuseni. Olivia ja James on otsustanud lahku minna, kuid pärijast pole Bligh’d nõus loobuma.
foto
Eesti film Teisikud (Eesti 1982)
Täna 22:30

Muusikaline komöödia laulja Toomas Aringust ja rallisõitja Mati Uibost (Jaak Joala kaksikrollis), keda ajakirjanik Tiina Salum (Merle Talvik) peab välise sarnasuse tõttu üheks ning samaks inimeseks. Režissöör-lavastaja Leo Karpin, režissöör Lembit Ulfsak, operaator-lavastaja Aleksander Razumov.

Sõnumid Vaata veel

EL eesistumise uudised Vaata veel

Vaata veelkord!

foto
Töörööbikud, 11/17
Eile 20:00

Ander ja Janek on mõlemad ehitajad ning ehitusettevõtjad, kuid selle vahega, et üks töötab Soomes ja teine Eestis. On Soome imedemaa või hoopis koht, kuhu minnakse viimases hädas? Kuidas mõjutab töökäte väljavool Eesti ehitusettevõtjaid? Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

Vaata siia!

Osale konkursil! Registreerumiseks on aega 20. novembrini

Laupäeval ETV2-s

foto
Lastefilm Väike tont (Das kleine Gespenst, Saksa 2013)
Täna 17:00

Kakukivi lossis elutses igiammustest aegadest peale väike tont. Päeviti ta magas, aga öösel, kui lossi jalamil asuva linnakese raekoja tornikell kesköötundi lõi, ärkas väike tont üles. Ometi unistas ta kogu aeg, et võiks terve päeva üleval olla ja inimestega päevavalguses kohtuda. Ühel päeval saabki see unistus teoks ja sellest sünnib vägevaid seiklusi nii väikese tondi enda kui ka Kakumäe linnakese lastele.

Laupäeval Vikerraadios

foto
Eesti lugu. Sinivalge. Vene aeg Soomes
Täna 14:00

„Nii nagu Venemaa on olnud realiteet eestlaste jaoks, nii on Venemaa olnud realiteet ka soomlaste jaoks,” kinnitab Soome akadeemik Seppo Zetterberg. Iseseisva Soome 100. aastapäevale pühendatud sarja „Sinivalge” kolmandas saates räägib Seppo Zetterberg Venemaa vastuolulisest valitsemisajast Soome üle.
Miks Soomele anti autonoomia, kuidas surveaastad ehk „sortovuodet” muutsid soomlaste suhtumist venelastesse?

Vaata siia!

Uus hooaeg!

Unustamatu

Unforgotten, Inglise 2016. Briti krimisari „Broadchurchi“ ja „Downton Abbey“ loojatelt. Sarja teine hooaeg on ETV eetris alates 17. novembrist reedeti kell 21.40, kordus P pärastlõunal.

Vaata siia

Suured ränded

Nature's Great Migrations, Inglise 2016. Alates 18. novmebrist laupäeviti kell 18.40, kordus P pärastlõunal.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus K lõunal.

Reisile minuga

Laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti ja E lõunati.

Suud puhtaks

Kolmapäeviti kell 20.45 ja 21.40 (jätkub pärast AK-d), kordus R lõunal ja L õhtupoolikul.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Wend Weis, 7/10: Nakatu
1.12.2017 20:30

Inimesed eelistavad elu linnas. Nagu iga loom ja bakter koonduda sinna, kus toitu rohkem. Aga miks mõned liiguvad vastupidi? Linnast maale. Veiste ja rohumaadele? Saade on valminud koostöös talunike MTÜ-ga Liivimaa Lihaveis. Saatejuht Wend, režissöör Mihkel Ulk.

foto
Wend Weis, 6/10: Kirbla
24.11.2017 20:30

Okastraat. Veis. Šaakal. Imeline pärand meie lähimest ja kaugemast minevikust. Mille sõlmib kokku tervikuks W koos restoran Ribe peakokk Radoslav Mitroga. Ilma okastraadita seedekulglas ja meeles. Saade on valminud koostöös talunike MTÜ-ga Liivimaa Lihaveis. Saatejuht Wend, režissöör Mihkel Ulk.

foto
Draamasari Loomaarst doktor Mertens 4, 7/13: Valel teel (Tierärztin Dr. Mertens, Saksa 2013)
Täna 14:15
Susanne ja Christoph kasvavad aina rohkem lahku. Christoph plaanib Susannega nädalavahetuseks ära sõita ja Rebecca rõõmustab, et saab oma kavaleri Theo külla kutsuda. Christoph on rangelt vastu ning Susanne peab isa ja tütre vahendajaks hakkama. Kui loomaaia direktor Fährmann Susanne nädalavahetuse plaanid ära rikkuda ähvardab, asub Christoph tegutsema. Tagatipuks paneb Tom Berkhoff Susanne südame kiiremini põksuma ja nende vahelist tõmmet ei saa enam eitada.
foto
LIVEstonia, 22/24
Täna 12:55

Saadame metsa jordaanlase Methali. Tatari juurtega Eesti noormees Aivar õpetab lõunamaalasele lumememme tegemist ja koos araablastega valmistame ning maitseme beduiinide kohvi.

foto
Maahommik (2)
Täna 10:00
Viime teid meeleolukale ringsõidule. Tutvustame huvitavaid inimesi ja nende põnevaid ameteid igast Eestimaa otsast. Saatejuhid Mari Tamm ja Laura Kõrvits.
foto
Üks koorilaul: The night is darkening
Täna 08:55
Tõnu Kõrvitsa ja Emily Jane Brontei laulu "The night is darkening" esitab kammerkoor "Head Ööd, Vend", teksti räägib helilooja Tõnu Kõrvits.
foto
Niimuudu om: Lindora laat (ETV 2011)
Täna 07:30

Vaatame, kuidas elavad inimesed Võrumaal. Seekord läheme Lindora laadale, mis pole tavaline laat, vaid endiste ja praeguste Lõuna-Eesti inimeste tähtis kokkusaamise koht. Valmistume selleks koos Nutovite perega. Saate autor Rebase Tiina, režissöör Kargu Mati, operaator Mägi Arvo, helimees Reinvaldi Simo ja monteerija Tubina Ahti.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Kaja Piirfeldt, parim õpetaja, parim talunik
Täna 15:25

"Maahommik" käis parimal maajanduseriala õpetajal Kaja Piirfeldtil külas kahes kohas: tööl Järvamaa Kutsehariduskeskuses ja kodutalus Remmelgamaal.

foto
Tauri Tallermaa: nutiseadmesõltuvus toob keskendumisraskused
Täna 14:24

"Prillitoosi" väisas mälutreener Tauri Tallermaa, kes rääkis nutiseadmetesõltuvusest.

foto
Liina Vahtrik: Sex Pistolsi lavastuse jaoks õppisin trummi mängima
Täna 12:56

Homses saates "Hommik Anuga" on külas laulutrio Lenna Kuurmaa, Liina Vahtrik ja Piret Krumm, kes rääkisid, mis on esinemistel juhtunud ja ka sellest, milliseid oskusi on keegi näitlejana mõne lavastuse jaoks omandanud.

foto
Baruto: Jaapanis on kaks kuulsat eestlast, mina ja Paavo Järvi
Täna 11:52

Homses saates "Hommik Anuga" on külas Kaido Höövelson ehk Baruto, kes kõneles elust Jaapanis ja Eestis ja ka sellest, mis talle Eestis ei meeldi.

foto
Koolikontsertide sari annab õpilastele võimaluse Ivo Linnaga duetti laulda
Eile 22:02

Koolikontsertide sarja raames annab Eesti Kontsert kooliõpilastele võimaluse laulda duetti Ivo Linnaga. Lääne-Virumaal Viru-Nigulas osutus reedene kontserttund nii menukaks, et kohaliku kooli saali asemel valiti esinemispaigaks rahvamaja.

foto
Kaante vahele jõudis kokkuvõte Pärnumaa kihelkondade rahvarõivastest
Eile 22:01

Pärast aastaid kestnud ettevalmistust ja uurimistöid on kaante vahele jõudnud Pärnumaa kihelkondade rahvarõivad. Nii mõnelegi üllatuseks on raamatusse talletatud ka Ruhnu saar, mis nõukogude ajal kuulus pikka aega Pärnumaa koosseisu.

foto
Tõnu Karjatse: praeguseks on PÖFF jõudnud oma nišši
Eile 21:22

17. novembril algas taas Pimedate Ööde filmifestival, "Aktuaalse kaamera" stuudios rääkis festivali ajaloost ning praegusest positsioonist filmikriitik Tõnu Karjatse.

foto
Nädalavahetus on tuuline ja sajune
Eile 21:15

Eeloleval nädalavahetusel sajab mitmel pool vihma ning puhub tugev tuul.

foto
Draghi sõnul ei ole euroala valmis abimeetmetest loobuma
Eile 20:38

Euroopa Keskpanga president Mario Draghi toonitas reedel peetud kõnes, et euroala majandus sõltub endiselt abimeetmetest ehk madalatest intressidest ja raha trükkimisest.

foto
Anu Välba: "Ringvaade" on mulle endiselt väga armas
Eile 20:15

Sel nädalal läheb eetrisse "Hommik Anuga" 100. saade ning selleks puhuks käis Anu Välbal võtetel külas ka kauaaegne kaassaatejuht Marko Reikop.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?