Soovitame

foto
Elu Victoria ajastu talus 1, 1/6 (Victorian Farm, Suurbritannia 2008)
Täna 18:45

1. osas kolib meeskond vanasse räämas talumajja, mis tuleb aastakümnete jooksul kogunenud mustusest puhtaks rookida ja Victoria ajastu stiilis ära remontida. Alex ja Peter tegelevad künnitöö ja siidrivalmistamisega, Ruth aga viib end kurssi 19. sajandil levinud toiduvalmistamisviisidega.

foto
Kersna kõnnib Kadriorus (ETV 2018)
Täna 19:45

Vahur Kersna tundeline ja nauditavalt hoogne teekond läbi kodukandi, Eesti parkide kroonijuveeli ning prestiižeima elurajooni, 22. juulil oma 300. sünnipäeva tähistava Kadrioru. Režissöör Andres Lepasar, produtsent Ruth Heinmaa.

foto
Draamasari Öine administraator 1, 3/8 (The Night Manager, Inglise/USA 2016)
Täna 21:35
Burr ja Pine on ette valmistanud keerulise operatsiooni, mida hoiavad River House'i eest saladuses. Pine'i eesmärk on sisse imbuda Roperi ringkonda ja selleks on talle koostatud n-ö võltsitud minevik. Roper läheb seltskonnaga restorani, kus albaanlased röövivad Danny. Ta saab ka ise raskesti viga ja Roper viib ta oma koju paranema. Corkoran on väga kahtlustav, kuid esialgu ei õnnestu tal midagi avastada.
foto
Eesti mäng 8, 5/28 (ETV 2018)
Homme 20:30

Eelmisel nädalal selgus saatesarja esimene poolfinalist, kelleks sai Rivo Vesik. Täna on vastamisi laulja ja laulukirjutaja Triinu Paomets ehk Lepatriinu, raadiosaatejuht Jakob Rosin ja Eesti hokikoondise väravavaht Villem-Henrik Koitmaa. Saatejuht Gaute Kivistik. Assistent Britt Kõrsmaa. Režissöör Maire Radsin.

foto
Draamasari Chesteri loomaaed 1, 1/6 (Our Zoo, Suurbritannia 2014)
29.07.2018 20:00

Esimene osa: George Mottershead, kes pole toibunud I maailmasõja haavadest, päästab laokile jäänud ahvi ja papagoi. Tal tärkab idee rajada eraloomaaed ning osta selleks vana mõis.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Elu Victoria ajastu talus

Victorian Farm, Inglise 2008. Doksari on ETV eetris alates 22. juulist pühapäeviti kell 18.45, kordus K hilisõhtuti.

Poldark

Romantiline Briti ajastudraama. 1.-3. hooaeg taas eetris alates 11. juulist E-R kell 17.30, kordus järgmisel argipäeval kell 8.55.

Öine administraator

The Night Manager, Inglise/USA 2016. Poliitiline põnevik on ETV eetris pühapäeviti kell 21.35, kordus N hilisõhtuti.

Katariina

Ekaterina, Vene 2014. E-N kell 22.15 ETV-s, kordus järgmisel hommikul kell 10.00 ETV2-s.

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kohtumiseni sügisel!

Õnne 13

Kohtumiseni sügisel!

Hommik Anuga

Kohtumiseni sügisel!

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Ringvaade suvel

E-N kell 21.35, kordus järgmisel hommikul.

Osoon

Kohtumiseni sügisel!

Maahommik

Kohtumiseni sügisel!

E-N kell 20.30!

Eesti mäng

Meeleolukas telemäng E-N kell 20.30, kordus sama päeva hilisõhtul ja järgmisel hommikul.

Vaata veelkord!

foto
Draamasari Katariina, 2/10 (Ekaterina, Vene 2014)
19.07.2018 22:15

Printsess Friederike on Pjotr Fjodorovitšist sisse võetud, õpib vene keelt, on vaimustatud Jelizaveta heldusest ega aima, et on krahv Šuvalovi nuhkide terava jälgimise all. Printsessi ema Johanna ei kaota aega ja teeb kõik, et panna endasse armuma noor vürst Betskoi. Jelizaveta, kes hoiab vangistuses alaealist troonipärijat, sõidab kaugesse kloostrisse pattu kahetsema. Ent keisrinna on sunnitud ootamatult Peterburi naasma, sest juhtunud on midagi kohutavat.

Alates 22. juulist!

Pühapäeval ETV2-s

foto
Laanetaguse suvi (Eesti Telefilm 1979)
Täna 17:35

Pooleldi tõsielufilm neljast poisist ja nende kasvandikest - kahest hundikutsikast, sookurest, metskitsetallest. Mis saab olendist, kelle sa oled võtnud oma hoolde? Kes vastutab tema käekäigu eest, kui maailm enam ei mahu su sülle varju ja sooja? Käsikiri, teostus ja pilt Rein Maran. Mängivad Fred Jüssi, Anne Maasik, Enn Pinsel, Mihkel Pinsel, Riho Rosberg, Hannes Kase, Hillar Pärjasaar ja Pauliine Tuut.

Leia meid Facebookist

Vaata siia!

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
ETV live: Elina Born ja Stig Rästa (ETV 2015)
Täna 00:45

2015. aasta säravaimad tähed Eesti muusikas, Eesti laulu võitjad Elina Born ja Stig Rästa astusid Eurovisioonilt naastes oma uute ning vanade hittidega kuulajate ette Nordea Kontserdimajas. Režissöör Villem Tarvas, produtsent Kadi Katarina Priske.

foto
Lolo (Prantsuse, Saksa 2015)
Eile 22:25

40-aastane moeäris töötav töönarkomaan Violette läheb sõbrannaga spaapuhkusele ja tutvub seal väikelinna arvutihulluga.

foto
Draamasari Victoria 2, 8/10: Südametunnistuse luksus (Inglise 2017)
Eile 21:35
Peaminister Peel peab parlamendis oma elu võitlust ja Albertist on kasu asemel rohkem kahju. Palees kasvavad pinged Victoria, Alberti ja Lehzeni vahel.
foto
Sport. Sport
Eile 21:20
foto
60xIff (ETV 2009)
Eile 20:00

Portreesaates kõneleb Ivo Linna, Eesti armastatumaid artiste, oma eluloost nii, nagu ise tahab. Kõneleb headest ja halbadest asjadest, elu õppetundidest ning tipphetkedest. Anname võimaluse Iffi fännidel mälu värskendada, temaga vähem tuttavatel aga sõbraks saada. Režissöör Maire Radsin, toimetaja Mari Rebane.

foto
Islandi taluköök 1, 6/8 (Hiđ Blómlega Bύ, Island 2013)
Eile 19:35
Islandi telesari elukutselisest kokast Árni Ólafur Jónssonist, kes teeb teoks oma ammuse unistuse ja kolib New Yorgist maale elama. Omaenda käega kasvatatud oivalisest toidukraamist valmistab ta kõiksugu põnevaid roogi - värsket juustu, kohupiima, vorstikesi, sinki ja muud maitsvat. Àrdaluris on kätte jõudnud sügis ning Àrni läheb mägikarjamaalt oma lambaid koju ajama. Ühtlasi saame näha, kuidas tema käe all valmivad graavilõhe, suus sulavad lambalihapirukad ning mustikakook.
foto
Haid, 1/2 (Shark, Inglise 2015)
Eile 18:40

Kaheosaline BBC loodussari maailma haidest. Esimeses osas tuleb juttu haidest kui maailmamere suurtest röövkaladest, kes elutsevad kõigis ookeanides ja püüavad saaki kõikvõimalikel viisidel. Mustuim-hallhaid peavad jahti suurte parvedena, habehaid varitsevad saaki, atlandi polaarhaid tegutsevad jää all ja valgetäpp-hallhaid püüavad kala öösel. Lõpuks näeme mõrtsukhaisid Lõuna-Aafrika rannikul suur-merikarusid jahtimas.

foto
Töörööbikud (ETV 2018)
Eile 18:00
Ujumistreener Pavel treenib üheksa korda nädalas lootustandvaid noorsportlasi, eksootilistest tantsudest võlutud Liina annab aga oma teadmisi ja oskusi edasi harrastajatele. Kas kahe treeneri töös on üldse midagi ühist või toimetavad nad paralleeluniversumites? Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.

Videouudised Vaata veel videoid

foto
Paldiski tähistas linna 300. aastapäeva rahvapeoga
Eile 21:33

Laupäeval oli Paldiskis rahvuskultuuri päev ning kontserte ja esinemisi oli mitmel pool linnas.

foto
Pariisis kõndis köietantsija 35 kõrgusel
Eile 21:32

Pariisis Montmartre'i linnaosas sai laupäeval näha kõhedust tekitavat vaatepilti, kui noor köietantsija kõndis mööda 35 meetri kõrgusele tõmmatud kaablit.

foto
Pühapäeval võib hoovihma sadada
Eile 21:32

Pühapäeval võib püsib soe ilm, kuid võib sadada hoovihma.

foto
Sügisest saab sünnieelset geneetilist testi teha Eestis avatavas laboris
Eile 21:31

Juba mitu aastat on Eesti rasedad naised saanud teha vere baasil tehtavat sünnieelset geneetilist testi, millega saab tuvastada lootel kromosoomihaigusi. Kui seni on proovid saadetud analüüsimiseks välismaale, siis sügisest käivitavad Eesti geeniteadlased ja bioinformaatikud labori ka siin Eestis.

foto
Ida-Virumaal tantsitakse Metsatöllu saatel
Eile 21:26

Kuraditosinas Ida-Virumaa paigas keerutatakse sel nädalavahetusel jalga Metsatöllu laulu "Oma laulu ei leia ma üles" saatel. Tegemist on Eesti vabariigi juubeli suurprojektiga "Eesti tantsib", mille eesmärk on tutvustada idavirulastele ja maakonna külalistele tantsupaikade kaudu eripalgelist Ida-Virumaad.

foto
Raskeveokid on kõlbulikud kunstilõuendiks
Eile 18:57

Tallinna Lauluväljakul laupäeval toimunud näitusel olid raskeveokid
muudetud kunstilõuenditeks.

foto
Tallinna Peeter-Pauli katedraali remont läheneb lõpule
Eile 18:56

Tallinna Peeter-Pauli katedraali remont hakkab lõppema. Eesti visiidi ajal kohtub paavst Franciscus katedraalis Ema Teresa õdedega ning kirikusse kutsutakse ka need puudustkannatajad, kes käivad õdede juures abi saamas.

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.