Soovitame

foto
Pealtnägija
Täna 20:00

Kas Eesti meditsiiniturul tehti Faciot? Hulk tuntud tervishoiukorüfeesid väidab selle nädala "Pealtnägijas", et alapakkumise teinud riiulifirmad haukasid hiljuti ilma suurema kärata suure tüki Eesti raviturust. Kelle peale näpuga näidatakse, kes supi kokku keetis ja mida see patsientidele tähendab, diagnoosime kolmapäeval kell 20.00 "Pealtnägijas".

foto
Esimene stuudio (1)
Täna 21:40
Saatesari avab erinevaid päevakajalisi teemasid, mis sünnivad meie igapäevasest elust, alates poliitikast ja majandusest, lõpetades sotsiaalia ning kultuuriga. Kord kuus läheb Riigikogu valgest saalist eetrisse pikem parlamendipoliitika debatt. Saatejuhid Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Anna Pihl. Režissöör Maarika Lauri.
foto
Simon Reeve'iga Myanmaris 1, 1/2 (Burma With Simon Reeve, Inglise 2018)
Täna 22:05

Seikleja ja saatejuht Rimon Reeve sõidab kaheosalises dokumentaalsarjas kaunisse ja kannatavasse Myanmari. Kuigi pikalt sõjaväe võimu all elanud Myanmar sai viimaks demokraatlikult valitud riigijuhid, vapustas maailma 2017. aasta augustis toime pandud rohingjade vastane vägivallalaine. Simon Reeve uurib kriisi põhjusi ja praegust olukorda.

foto
Draamasari Jane Eyre, 1/4 (Inglise 2006)
Homme 12:10

Charlotte Brontė klassikalise romaani "Jane Eyre" järgi vändatud uusim televersioon, mida on seni saatnud vaid ülikiitvad arvustused. Romantikasugemetega draamaloo sündmused kanduvad 1820. aastaisse. Orvuks jäänud Jane (Ruth Wilson) satub pärast rasket lapsepõlve Thornfield Halli prantsuse tütarlapse guvernandiks. Tasapisi kiindub ta majaperemehesse Rochesteri (Toby Stephens). Suur loss aga peidab endas tumedat saladust - Jane'ile tundub, et tema eest varjatakse veel üht asukat.

foto
OP+
Homme 20:00

Astrid Lindgreni värvikas elu on andnud ainest nii biograafiatele kui ka uuele eluloofilmile: Moonika Siimets ja Kärt Hellerma vaatavad ning võrdlevad. Saame osa üle 50 aasta kestnud armastusloost, mille peategelastel tuli ennast tõestada 20. sajandi teise poole Ameerika filmi- ja kunstiilmas. Saatejuhid Margit Kilumets ja Margus Tabor, režissöör Antti Häkli, toimetajad Anne Prommik ja Mariina Mälk.

foto
Esimene stuudio
Homme 21:40
Saatesari avab erinevaid päevakajalisi teemasid, mis sünnivad meie igapäevasest elust, alates poliitikast ja majandusest, lõpetades sotsiaalia ning kultuuriga. Kord kuus läheb Riigikogu valgest saalist eetrisse pikem parlamendipoliitika debatt. Saatejuhid Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Anna Pihl. Režissöör Maarika Lauri.

Uus!

Trumpi müüri radadel

Alates 22. septembrist laupäeviti kell 19.30, kordus P hilisõhtul ja järgmise L lõunal.

Autoportree

Alates 22. septembrist laupäeviti kell 20.00, kordus P lõunal ETV2-s ja R õhtupoolikul ETV-s

Söö. Toidu lugu

Eat: The Story Of Food, USA 2014. Alates 22. septembrist laupäeviti kell 17.35, kordus P kell hommikul.

Sõnumid Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Reis ümber Eesti

Kogupere meelelahutuslik televiktoriin - reedeti kell 20.00 ETV-s.

Õnne 13

Uus hooaeg alates 22. septembrist laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 9.30.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus T õhtupoolikul ja P hommikul.

Hommik Anuga

Uus hooaeg alates 9. septembrist pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunati.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Vaata veelkord!

foto
Paavst Franciscuse ootuses
24.09.2018 22:15

Ajakirjanikud Johannes Tralla ja Indrek Treufeldt viivad paavst Franciscuse visiidi eelõhtul vaatajad katoliikliku maailma südamesse Vatikani ja katoliiklaste südametesse siin Eestis. Selgemaks saab nii paavsti roll rahutoojana maailmapoliitikas kui ka tema visiidi inimlik tähendus usklikele Eestis.

Teisipäeval kell 20.00

foto
Suud puhtaks: Üleminek eesti õppekeelele (6)
Eile 20:00

Venekeelsete koolide ja lasteaedade üleminek eesti õppekeelele kütab valimiste lähenedes taas kirgi. Kas ja kuidas eesti keelele üleminek praktiliselt toimuda võiks? Millised on venelaste ja eestlaste hirmud eestikeelse õppega seoses? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

Vaata siia!

Vaata siia!

Vaata siia!

Kolmapäeval ETV2-s

foto
Maailma kino Pihtimused (Le confessioni, Itaalia/Prantsuse 2016)
Täna 21:30

R: Roberto Ando. O: Toni Servillo, Daniel Auteuil, Pierfrancesco Favino jt.

Vaata siia!

Värskendav sügishooaeg ETV-s

Sel sügishooajal toob ETV vaatajateni mõnusa programmi, milles on uusi ja uuenenud saateid, põnevaid sarju ja harivaid filme. Vaata lähemalt!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Pulss 2, 4/10 (Syke, Soome 2014)
Eile 22:05
Soome sari „Pulss“ toob vaatajani kirglikud lood, mille peategelasteks on neli suurlinna keskhaigla traumaosakonna õde – Johanna, Marleena, Iiris ja Lenita. Igas jaos põimuvad elu ja surm, armastus ja hirmud, kui haiglasse saabub patsiente küll kiirabiautode, küll helikopteritega. Dramaatilisi olukordi leevendab must huumor. Lisaks patsientide lugudele käsitletakse ka haiglasisest hierarhiat ning inimsuhteid koos kõigi nende rõõmude ja muredega.
foto
Esimene stuudio
Eile 21:40

Sõltumata sellest, kas ja mida me usume, on teadusel ja kirikul sarnane missioon, mis peaks inimeste elu paremaks muutma. "Esimene stuudio" küsib täna, kuidas eristada libaasju pärisasjadest ja kuidas vältida ühiskonna lõhestumist? Stuudios on Eesti Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere. Saatejuht Andres Kuusk. Režissöör Maarika Lauri.

foto
Suud puhtaks: Üleminek eesti õppekeelele (6)
Eile 20:00

Venekeelsete koolide ja lasteaedade üleminek eesti õppekeelele kütab valimiste lähenedes taas kirgi. Kas ja kuidas eesti keelele üleminek praktiliselt toimuda võiks? Millised on venelaste ja eestlaste hirmud eestikeelse õppega seoses? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

foto
Ringvaade
Eile 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Paavst Franciscus Eestis. Otseülekanne (2)
Eile 15:00

Otseülekanne paavst Franciscuse visiidist Eestisse jätkub. ETV vahendab Püha Isa kohtumist kiriku halastustöö abisaajatega Tallinna Peeter-Pauli katedraalis ja Püha Missat Vabaduse väljakult. Saatejuhid Reet Weidebaum ja Indrek Treufeldt.

foto
Ajalik ja ajatu: Pirita uue kloostri kümnes sünnipäev (ETV 2011)
Eile 14:25
Saatejuht Meelis Holsting, režissöör Aile Ellmann, toimetaja Katrin Seppel.
foto
Kõlab hästi!: Vox Clamantise laul (ETV 2015)
Eile 14:20
Näete muusikast inspireeritud lühivorme, et kutsuda vaatajaid muusikat märkama, kuulama ja muusikast mõtlema. Režissöör Ülle Õun, toimetajad Timo Steiner ja Kristel Üksvärav.

Videouudised Vaata veel videoid

foto
"Aktuaalse kaamera" kokkuvõte paavsti visiidist
Eile 21:37

Paavst Franciscus viibis teisipäeval Eestis ligi üheksa tundi - ERR-i uudistesaade "Aktuaalne kaamera" tegi visiidist kokkuvõtte.

foto
Lotman: paavsti visiidi väärtust hindame ka hiljem
Eile 21:30

Paavsti sõnumid ei ole poliitilised doktriinid, need ei ole instruktsioonid, vaid moraalsed teljed, mille põhjal orienteeruda, ütles semiootik ja katoliiklane Mihhail Lotman intervjuus "Aktuaalsele kaamerale".

foto
Kolmapäev on tuuline ja sajune
Eile 21:22

Kolmapäeval puhub tugev tuul ning päikesepaiste asemel levivad üle Eesti vihmapilved.

foto
Paavsti saatnud eestlane: talle ei meeldi, kui selfitatakse ajal, mil peaks suhtlema
Eile 21:08

Täna oli ajalooline päev, sest Eestit külastas paavst Franciscus. Kaks Eesti naist veetis paavstiga koos neli viimast päeva varahommikust hilisõhtuni.

foto
Eestlane purjetab ilma peatusteta kümme kuud järjest
Eile 21:08

Uku Randmaa on soolopurjetaja, kes esimese eestlasena purjetas üksinda ümber maakera. Nüüd on mees uuesti merel, võisteldes hullumeelsel purjetamisvõistlusel Golden Globe.

foto
Tööd alustas Eesti esimene naisrongijuht
Eile 20:07

Margi Sander on Eesti esimene rongijuht, kes astus ametisse sel suvel.

foto
Taani ärimees jättis töö ja vuras kaubikuga Eestisse: tundsin, et pean elus pausi pidama
Eile 19:50

Eesti teedel vurab juba üle kuu aja ringi valge kaubik, mille sees elab taanlane Marius Klausen. Mees startis Eestisse kuu aja eest, et tavapärasest elust puhkust saada.

foto
Argentinas algas streik presidendi majanduspoliitika vastu
Eile 19:03

Argentinas algas teisipäeval suurima ametiühingu eestveetav ööpäevane üldstreik.

foto
"Viimane vürst" avab ukse vürstisoost pärit Peeter Volkonski argipäeva
Eile 19:00

Režissöör Kaupo Kruusiaugu värskeltvalminud dokumentaalfilm "Viimane vürst" avab ukse vürstisoost pärit Peeter Volkonski argipäeva. Vaataja saab osa värvika kultuuritegelase igapäevaelust ning põgusalt avatakse ka tema peresuhteid.

foto
Ajaloomuuseumi uus juht: muutused peaksid kajastuma inimeste igakuises töötasus
Eile 18:59

Veidi enam kui kuu aega tagasi ajaloomuuseumi direktori ametisse asunud Peeter Mauer toob välja kaks põhilist eesmärki - Maarjamäe kompleksi suurem avamine publikule ja ajaloomuuseumi ning teatri- ja muusikamuuseumi ühise sihtasutuse loomine, mille eesmärk on tõsta muuseumide kvaliteeti.

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.