Soovitame

foto
Hotellide varjatud maailm 1, 7/8: Iirimaa (Hotel Secrets With Richard E Grant, Inglise 2012)
Täna 22:05

Tutvume Iirimaa ilusamate ja vahel ohtlikegi hotellidega, näeme nende värvikaid omanikke ning ainulaadseid pakkumisi.

foto
Laskesuusatamise MK etapp Hochfilzenis. Naiste 7,5 km sprint
Homme 15:05

Laskesuusatamise MK-sarja teisel etapil Hochfilzenis sõidetakse esimesel päeval naiste sprindidistants. Kommentaatorid on Alvar Tiisler ja Karel Kulbin.

foto
OP+
Homme 20:00

Räägime kultuurist, kuid mitte ainult. Kultuuritegijad avavad oma loomingu tagamaid ja räägivad, mida arvavad elust siin ning praegu. Kriitikud ja eksperdid soovitavad, kuhu tasub minna ning mida vaadata. Saatejuhid Margit Kilumets ja Margus Tabor, režissöör Antti Häkli, toimetajad Mariina Mälk, Anne Prommik ja Tiina Kruus.

foto
Esimene stuudio
Homme 21:40
Saatesari avab erinevaid päevakajalisi teemasid, mis sünnivad meie igapäevasest elust, alates poliitikast ja majandusest, lõpetades sotsiaalia ning kultuuriga. Kord kuus läheb Riigikogu valgest saalist eetrisse pikem parlamendipoliitika debatt. Saatejuhid Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Anna Pihl. Režissöör Maarika Lauri.
foto
PANK, 9/10
Homme 22:05

Pärast Nordpangast lahkumist saab Ülle uue pakkumise, mille ta otsustab vastu võtta. Kalju proovib uuesti alustada ja koondada enda ümber ka teised endised nordpankurid. Toomas ja tema uued ülemused satuvad konflikti nii Mati kui ka uue parteiga. Sellel on saatuslikud tagajärjed. Toomas peab langetama taas suure otsuse. Peaosades Sergo Vares, Evelin Võigemast, Gert Raudsep, Priit Võigemast ja Andres Dvinjaninov. Režissöörid Jan Erik Nõgisto, Rainer Sarnet, Juhan Ulfsak ja Marianne Kõrver. Autorid Eero Epner ja Tarmo Jüristo, produtsent Paul Aguraiuja.

foto
Laskesuusatamise MK etapp Hochfilzenis. Meeste 10 km sprint
14.12.2018 15:05

Laskesuusatamise MK-sarja teisel etapil Hochfilzenis sõidetakse teisel päeval meeste sprindidistants. Kommentaatorid on Alvar Tiisler ja Margus Ader.

Sõnumid Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Reis ümber Eesti

Kogupere meelelahutuslik televiktoriin - reedeti kell 20.00 ETV-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 9.30.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus T õhtupoolikul ja P hommikul.

Hommik Anuga

Uus hooaeg alates 9. septembrist pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunati.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Vaata veelkord

foto
Suud puhtaks: Seksuaalkasvatus (35)
Eile 20:00

Seksuaalkasvatusest rääkimine tekitab alati vastakaid tundeid. Eriti emotsionaalseks muutub arutelu siis, kui seksuaalhariduse andmine puudutab lapsi. Millal on õige aeg alustada seksuaalkasvatusega? Kes seda tegema peab? Miks seda kõike vaja on? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

Vaata enne tele-eetrit! "Miks mitte?!" lehele

Miks mitte?!, 8/10

17.12.2018 20:00

Vaata enne tele-eetrit! Vaata viite esimest osa err.ee

Maahommik esitleb. Loomaarstid, 3/10

15.12.2018 10:00

Vaata siia!

Vaata siia!

Vaata siia!

Kolmapäeval ETV2-s

foto
Maailma kino Valge jumal (Fehér isten, Ungari/Saksa/Rootsi 2014)
Täna 21:30

R: Kornél Mundruczó. O: Zsófia Psotta, Sándor Zsótér, Lili Horváth jt. Draama/Põnevik. Julge ja ebatavaline film. 13-aastane Lili (Zsófia Psotta) elab koos emaga, tüdruku suurimaks sõbraks on krants Hagen. Kui ema koos uue kallimaga Austraaliasse konverentsile sõidab, peab Lili kolima isa juurde ja vastutahtsi koerast loobuma. Tänavale jäetud Hagen käib käest kätte. Temast hakatakse treenima võitluskoera, Hagenile aga selline plaan ei passi.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Miks mitte?!, 8/10
17.12.2018 20:00

Anna jõuab räpikonkursile ja näeb enda konkurente - karme tätoveeritud kutte. Lahing algab! Stsenarist Martin Algus, režissöör Ergo Kuld.

foto
Maahommik esitleb. Loomaarstid, 3/10
15.12.2018 10:00

Sel nädalal näeme, milliste imevõtetega ravib dr Rainer auto alla jäänud chihuahua Jerryt. Hertta ja Alar aga sõidavad suurloomafarmi, et paigaldada haige jalaga veisele king. Saate tegid toimetaja Robert Kõrvits, režissöör Vladlen Pobjaržin, operaator Taavi Arus, helirežissöör Ergo Teekivi ja produtsent Laura Kõrvits. Teksti luges Ott Kartau.

foto
Pealtnägija (1)
Täna 20:00

Mait Malmsten ilma maskita. Me kõik teame teda “Wikmanni poistest” kuni Türgi seebikateni, “Viiluldaja katuselt” kuni “ENSV”-ni, rääkimata äsja täitunud 25 aastast Eesti Draamateatri laval. Selle nädala “Pealtnägijas” räägib aga Mait Malmsten enda deemonitest, tervisest, rahast ja õnnest ning ebaõnnestumistest – teemadest, millest muidu äärmiselt privaatne täht vaikib.

foto
Ringvaade
Täna 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Naiskonstaabel 3, 3/5: Pimeduse varjust (WPC ’56, Inglise 2015)
Täna 17:40
Sündmused võtavad kurjakuulutava pöörde. Inspektor Sawyeri kadunud kahtlusalune ilmub välja. Võrk Briggsi ümber tõmbub koomale. Coulson värbab Fensoni musta tööd tegema. Susie ja Swift valmistuvad esimeseks kohtinguks, kuid Susiet tabab äpardus.
foto
Draamasari Õnne 13 9 (Eesti 2002)
Täna 17:05
Ülo ja Kelli tulevad linna Mare juurde, et kihluseks valmistuda ning Marega maamüügi asja ajada. Alma muretseb Õnne 13 maja saatuse pärast. Põder, Margna ja Are naudivad Egiptuses päikest. Allan käib Vaike juures teed joomas ja juttu ajamas. Teet Kallase dokumentaaldraama, idee autor Astrid Reinla.

Videouudised Vaata veel videoid

foto
Lõuna-Koreas tekitab koeraliha keelustamise plaan teravat vastasseisu
Täna 21:28

Lõuna-Korea parlament arutab koeraliha söömise keelustamist, kuid kuna tegu on iidse tavaga ning see tööstusharu annab tööd miljonile inimesele, on see kava tekitanud vastasleeride vahel tugevat teravaid pingeid. Hoiatus – artiklile lisatud video sisaldab häirivaid kaadreid.

foto
Pakkimismeister Aune Aulik jagas nippe jõulukinkide pakkimiseks
Täna 21:27

"Ringvaates" oli külas Kaubamajas töötav kingipakkimise meister Aune Aulik, kes jagas stuudios mõned pakkimisnipid ja jälgis kõrvalt ka seda, kuidas saatejuhtidel Marko Reikopil ja Grete Lõbul pakkimine õnnestub.

foto
Lõhnaekspert: väga oluline on lõhnu õigesti doseerida
Täna 21:03

"Ringvaade" kutsus külla lõhnaekspert Inna Sidoruki, kes rääkis lähemalt erinevates võimalustest, kuidas endale koju meeldivat lõhna tekitada.

foto
Galerii: "Pealtnägija" erisaates võtavad ohjad üle nii olümpiavõitja kui juutuuberid
Täna 20:58

Juba kolmandat korda värbab "Pealtnägija" aasta viimasesse saatesse kuulsad kaasautorid. Sel aastal võtavad saate üle näitleja Rasmus Kaljujärv, olümpiavõitja Gerd Kanter, muusik Sandra Vabarna ning juutuuberid Liina Ariadne Pedanik ja Martti Hallik.

foto
"Pealtnägija": haigekassa andis võltsarvetega petnud kliinikule raha juurde
Täna 20:27

"Pealtnägija" paljastas järjekordse juhtumi, kus haigekassat võltsarvetega peteti. Tõestatult sohiga vahele jäänud kliinik sai viimasel tervishoiuteenuse hankel tellimust juurde ning nende viimase lepingu maht on umbes miljon eurot.

foto
Briti muusikud tegid avaliku Brexiti-vastase pöördumise
Täna 20:06

Briti muusikud tegid avaliku pöördumise, kutsudes üles leidma Brexitile alternatiivi. Kirjale on alla kirjutanud näiteks sellised briti muusikatähed nagu Annie Lennox, Billy Bragg, Paloma Faith, samuti ka mitmed festivalid, kontserdikorraldajad ja indie-muusika plaadimärke esindav Beggars Group.

foto
Ugala uues lastelavastuses kohtuvad kolm pingviini ja tuvi
Täna 20:01

12. detsembril esietendus Ugala suurel laval Saksa lastekirjaniku, näitleja ja lavastaja Ulrich Hubi koguperenäidend "Kohtume kell 8 Noa laeval". Tuleval aastal jõuavad peategelased - kolm Antarktikas elavat pingviini ja tuvi - ka Jõhvi, Haapsalu, Haljala ning Paide lavadele.

foto
Laurentsiuse uue näituse keskmes on massiivne kummirõngas
Täna 19:16

Maalikunstnik Laurentsiuse uus näitus VAAL galeriis kannab pealkirja "OOOO", mida võib mitmetpidi tõlgendada.

foto
Kutsekoda: Eestis töötavate inimeste arv on 2026. aastal sama kui praegu
Täna 19:13

Sihtasutus Kutsekoda prognoosib, et kui eelmise aasta seisuga oli Eestis tööga hõivatud 659 000 inimest, siis aastal 2026 on 655 000. Eesti iive on küll negatiivne, kuid vanemaealiste osakaal tööturul kasvab.

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.