Soovitame

foto
Krimireede Vera 1, 2/4: Väljamõeldud lood (Inglise 2010)
Täna 21:40

Kui mõrvas süüdi mõistetud naine sooritab enesetapu, avastab Vera, et kümme aastat varem toimunud juurdlus kubiseb vigadest. Kellel oli vaja tappa 15-aastane tüdruk ja miks tema kasuema süüdi lavastati?

foto
Maahommik
Homme 10:00

Maal käib elu ja loodetavasti nii ka jääb. Külastame inimesi, kes on otsustanud kodu rajada linnakärast eemale. Millega nad tegelevad ja kuidas hakkama saavad? Režissöör Maarika Lauri, saatejuht Laura Kõrvits.

foto
Draamasari Doktor Martin 8, 6/8: Juhuslik kangelane (Doc Martin, Inglise 2017)
Homme 17:40
Kui Louisa on kursustel ja Martinit tabab üks õnnetus teise otsa, pakub proua Tinsell end appi. Politsei avatud uste päevad ei vasta Penhale’i ootustele.
foto
Loodusdokk Spioonid looduses, 1/4: Armastus (Spy in the Wild, Inglise 2017)
Homme 18:40

1. osa. Avastamaks, kui sarnased on loomad ja inimesed, imbuvad robotloomad metsloomade maailma. Muuhulgas sõbruneb robotkutsikas hüäänkoerte karjaga, pisikesed robotkrokodillid saavad tunda krokodillide emaarmastust ja Aafrikas filmitakse kaelkirjakuid, kes avaldavad austust hiljuti surnud vanale kaelkirjakule. Mõtlemapanev on stseen šimpansist, kes võtab leitud genetipoja endale lemmikloomaks.

foto
Rakett 69 8
Homme 19:35

Teadus on pidevalt meie ümber ja seekord peavad võistlejad lahendama liiklusteemalisi ülesandeid. Kuidas teha helkur helkivamaks? Lisaks peavad võistkonnad muutma autouksed võimalikult löögikindlaks. Ühe võistkonna ust tabab kõva löök ja kiires lõppmängus tagurdab üks võistleja oma auto kiiremini parklast välja kui teine. Tootja Vesilind OÜ.

foto
Reisisari Reisile minuga 12: Vürtsisaar Sansibar
Homme 20:05

Sansibari vürtsiaedades hõljus õhus meeldivat segu kõikidest idamaa vürtsidest, millest me mõnda ei teagi. Olime sattunud justkui "Tuhande ja ühe öö" muinasjuttude värvilisse pildiraamatusse. Sansibar on maailma tähtsaim nelgikasvatuse koht. Peale nelgi kasvatatakse siin ka pipart, kardemoni, vanilli ja muskaatpähklit. Sellel Hiiumaa-suurusel saarel elab miljon inimest.

Sõnumid Vaata veel

Uus!

Ehitades Eestit

Alates 4. jaanuarist neljapäeviti kell 21.30, kordus L päeval ja K pärastlõunal.

Värvimuusika

Muusikaviktoriin on ETV eetris alates 5. jaanuarist reedeti kell 20.00, kordus P hilisõhtuti ja E pärastlõunati.

Vera

Uus BBC krimisari alates 12. jaanuarist reedeti kell 21.40, kordus P pärastlõunal.

Simon Reeve'iga Venemaal

Russia with Simon Reeve, Inglise 2017. Haarav reisisari alates 11. jaanuarist neljapäeviti kell 22.40, kordus P lõunati.

Surm paradiisis

Death In Paradise, Inglise 2011. Draamasari on ETV eetris alates 17. jaanuarist argipäeviti kell 17.35, kordus järgmisel argihommikul.

Spioonid looduses

BBC loodusdokk alates 20. jaanuarist laupäeviti kell 18.40, kordus P pärastlõunal.

EL eesistumise uudised Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus K lõunal.

Reisile minuga

Laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti ja E lõunati.

Suud puhtaks

Kolmapäeviti kell 20.45 ja 21.40 (jätkub pärast AK-d), kordus N lõunal.

Vaata veelkord!

foto
Simon Reeve'iga Venemaal, 2/3 (Russia with Simon Reeve, Inglise 2017)
Eile 22:40

Simon Reeve’i reis tänasel Venemaal jätkub Siberis ja viib ta Baikali, maailma sügavaima järve äärde. Ta külastab Krasnojarskit, linna, mis 1990-ndatel sai kurikuulsaks organiseeritud kuritegevusega ja kohtub usukogukonna liikmetega, kes on veendunud, et nende juht, endine liikluspolitseinik, on messis. Hiljem viib tee teda Dagestani, kus enamik elanikke on moslemid.

Vaata enne tele-eetrit! "ENSV" lehele

Komöödiasari ENSV 11, 3/12: Sein on ees

25.01.2018 20:30

Reedel ETV2-s

foto
Teatriõhtu Meie aja kangelane (ETV 2015)
Täna 21:35

Endla teatri lavastus põhineb Mihhail Lermontovi romaanil "Meie aja kangelane", mille peategelane Petšorin on noor ja ilus ohvitser, kes oma igatsust millegi seletamatu järele püüab leevendada nii duellide kui ka vene ruletiga ning rohkete kirglike naisvallutustega. Nii hukutab ta igavusest enda ümber süütuid inimesi, ise ometi rahu leidmata.

Reedel Vikerraadios

foto
Vasar. Muuseumide positsioon ühiskonnas
Täna 14:05

Sel nädalal kuulutatakse välja Eesti Muuseumide Aastaauhinnad ning sel puhul räägime "Vasaras" muuseumide positsioonist ühiskonnas nüüd ja tulevikus.
Stuudios on Rahvusvahelise Muuseuminõukogu esimees ja Eesti Rahva Muuseumi teadussekretär Agnes Aljas.
Saadet juhivad Maarja Vaino ja Peeter Helme (pildil). "Vasar" on eetris reedel kell 14.05.

Kuula laule Eesti Laul 2018

Vaata siia!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Komöödiasari ENSV 11, 3/12: Sein on ees
25.01.2018 20:30

Mait võtab aja maha. Kagebistid on ärevuses. Paavo alustab uut äri, millest keegi ei tohi midagi teada. Aadu nõrkus raadioajaamade vastu võimendub uuel moel. Müür kukub nii ruttu, et lööb kõigi plaanid sassi.

foto
Värvimuusika, 3/7: Elephants From Neptune ja Põhja Konn
Täna 20:00

ETV stuudio värviline õhk on testosteroonist pungil, sest vaimsed rusikad lasevad käiku rokimehed: Valter Soosalu juhitav "Põhja Konn" ja Robert Linna kureeritav "Elephants From Neptune". Võitlust ohjab suure aju ja biitsepsiga trummar Reigo Ahven.

foto
Ringvaade
Täna 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Surm paradiisis 1, 3/8: Mõrvaennustus (Death In Paradise, Inglise 2011)
Täna 17:35

Naine ennustab omaenda mõrva ja kirjeldab ka tapjat. See toob inspektor Poole'ile kaela veel ühe lõpetamata juhtumi.

foto
Komöödiasari ENSV 9, 1/16: ENSV kaadri taga. Valuutabaaris (Eesti 2015)
Täna 17:05
Kuidas jõudis teleekraanile baarman Illari kuju? Miks Ats niipalju valetab ja salgab? Mida arvavad baarmenid üksteisest, aga ka naistest? "ENSV" 9. hooaja avasaates räägivad Mait Malmsten ja Raivo E. Tamm oma tegelaskujude sünniloost ning tagamaadest. Toimetaja Gert Kiiler, režissöör Marko Piirsoo.
foto
Draamasari Ballykissangel 2, 8/8: Telefonimäng (Inglise 1997)
Täna 16:10
Katkine veetoru põhjustab Assumpta pubis uputuse. Kaks võõrast tekitavad kaose, sest külarahvas peab neid maksuametnikeks. Peter püüab oma tundeid vaos hoida, kui kuuleb Niamhilt, et Assumpta kavatseb Dublinisse kolida. Niamh kardab Ambrose'ile oma rasedusest rääkida.
foto
Terevisioon
Täna 06:55
foto
Komöödiasari Jah, härra peaminister 2, 1/8: Mees üle parda (Yes, Prime Minister, Inglise 1987)
Eile 23:40
Kui Jim otsustab ellu viia uue plaani, kuidas põhjapiirkonnas töötust vähendada, leiab Sir Humphrey, et rasked ajad nõuavad meeleheitlikke tegusid.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
"Autolehe" ajakirjanikud ostsid endale 800 euro eest autod
Täna 21:02

"Autoleht" tähistab suvel 800. numbri ilmumist ning selleks puhuks anti neljale ajakirjanikule 800 eurot, et selle eest endale auto osta. Viie kuu pärast peavad nad auto maha müüma ning siis on näha, kes sai endale parima auto.

foto
Erki Loigom: pärast olümpiamänge pinged Korea poolsaarel taas kasvavad
Täna 20:37

Kuigi Põhja-Korea ja Lõuna-Korea lähevad Pyeongchangi olümpiamängudele ühe lipu all, on kindel, et pärast mänge pinged taas eskaleeruvad, ütles Põhja-Korea huviline Erki Loigom.

foto
TTÜ tudengid tegid bambusest jalgratta
Täna 20:18

"Ringvaates" olid külas TTÜ tudengid Hans Koppel, Marie-Mädli Kivimäe ja Kristo Vossi, kes tegid valmis bambusest jalgratta. 

foto
Publik Erkki-Sven Tüüri 9. sümfooniast: nägin merd, metsi, lagendikke
Täna 19:36

Eesti Festivaliorkester ja dirigent Paavo Järvi andsid 18. jaanuaril Brüsselis Euroopa turnee avakontserdi, kus kõlas muuhulgas just selleks kontserdiks tellitud Erkki-Sven Tüüri 9. sümfoonia. Orkester võeti Bozari kontserdisaalis erakordselt hästi vastu. Johannes Tralla vahendas publiku muljeid.

foto
Tartu kunstimuuseumis otsitakse metafoori kodule
Täna 18:51

EV100 kunstiprogrammi osana Tartu kunstimuuseumis avatud näitus "Metafoorid kodule" otsib vastust küsimusele, kuidas väljendub "kodu" mõiste Eesti kaasaegses kunstis ajal, kui noored maailmas seiklemiseks ringi rändavad ja mõnes mõttes justkui koduta on. 

foto
Madis Kalmet lavastusest "Itk": on ka lõbusamaid hetki, nii nagu elu ise
Täna 18:48

Pärnu Endla küünis jõuab 20. jaanuaril lavale Poola näitekirjaniku Krzysztof Bizio näidend "Itk" . Kolme erineva põlvkonna naise lugu räägib lihtsatest asjadest ning võiks kõnetada igas eas naisi ja mehi.

foto
Kui raske on stressisöömisest vabaneda?
Täna 17:06

Oma loo räägib naine, kes stressi tõttu liiga palju sööma hakkas.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?