Soovitame

foto
Foorumi erisaade
Täna 20:00

"Foorumi" erisaade läheb seekord eetrisse Tartu Ülikooli aulast, kus põnevas rektorikandidaatide debatis väitlevad praktilise filosoofia professor Margit Sutrop ja neurokirurgia professor Toomas Asser. Saatejuht Andres Kuusk, režissöör Maarika Lauri, juhtoperaator Raul Priks, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

foto
Kirjandusministeerium
Täna 21:40

Kevade viimases "Kirjandusministeeriumis" astub vaatajate ette suure mõtleja, sõnavõtja ja poeedi Ülev Suurmõlgi maapealne esindaja Vladislav Koržets, kellega kirjandusminister Mart Juur kõneleb sellest, kust mõtted õigupoolest tulevad. Mõtted võivad pähe tulla nii kärarikkas linnas kui ka täielikus vaikuses ja Tiit Pruuli rändabki Erling Kagge juhtimisel vaikusesse. Kes loeb, see jõuab! Toimetajad Kapo Meiel ja Valner Valme, režissöör Antti Häkli, produtsent Mariina Mälk.

foto
Draamasari Durrellid 3, 2/8 (The Durrells, Inglise 2018)
Täna 22:10
Kui tädi Hermione ootamatult sureb, peab Louisa viima surnukeha tagasi Inglismaale. Lesliet vaevab hirm, et üks tema sõbrataridest on lapseootel.
foto
Pealtnägija
Homme 20:00

Superministeerium, Kalevi staadion, Magdaleena haigla, lasteaed ja koolid. See on vaid väike loetelu rohkem kui 120 hoonest pealinna piirkonnas, mis rajati libapaberitega. Kuigi juba see seik ise on uskumatult jabur, siis tegelikult selgub, et ametnikud teavad, et libapaberite autor on väljamõeldud isik, aga ei saa enda sõnul midagi teha. Sürreaalse kelmiloo kõik faktid kolmapäeval kell 20.00 "Pealtnägijas".

foto
Suud puhtaks: Vanemaealised tööturul (1)
Homme 20:45

Ehkki Eesti rahvastik hallineb hoogsalt, valitseb meie tööturul endiselt noortekultus. Mis juhtub 50-aastaseks saanud inimestega Eesti tööturul? Kui tõsine probleem on vanuseline tõrjumine? Miks vanemat töötajat ei hinnata? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

foto
Reisisari Saladuslik Aafrika, 11/16: Kongo/Kamerun (Eesti 2013)
26.04.2018 20:00
Hommikul kell 8 kiirustame sadamasse, et leida alus, mis viiks meid üle Kongo jõe. Selgub, et kell 11 on minemas praam, kuid sellele mahuks vaid üks maastur. Teise maasturi saaksime üle jõe toimetada alles nädala pärast. Mida teha, kas saata täna ära üks auto ja oodata teisega järgmise nädalani? Kuid see pööraks pea peale kogu meie reisikava. Pealegi poleks meeskonna lahutamine ohutu ettevõtmine. Aafrika iseärasustega pistsid rinda rändurid Peeter Vähi ja Tiina Jokinen.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Sinine planeet II

Blue Planet II, 2017. BBC loodusdokk on eetris alates 10. märtsist laupäeviti kell 18.40, kordus P pärastlõunal.

Eesti jälg

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus P lõunati.

Ameerika suur sula

Great American Thaw, Inglise 2017. Alates 28. aprillist laupäeviti kell 18.40, kordus P lõunati.

"Klassikatäht 2018" on Tanel-Eiko Novikov! Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E lõunal ETV-s ja 20.00 ETV2-s.

Vaata veelkord!

foto
Eesti jälg, 5/10: Soome
Eile 20:30

Seekord oleme Soomes, kus ametlikult töötab ligi 70 000 eestlast. Uurime muuhulgas, kas eesti keele ja kultuuri säilitamine võõrsil elades on lihtne ülesanne ning kui erinevad on kaks riiki tegelikult. Saate autor Epp Ehand, toimetaja Andres Kuusk, rezissöör Andres Lepasar, produtsent Lii Kuldmäe.

Teisipäeval ETV2-s

foto
Eesti TOP 7
Täna 23:00

Tulekul!

Ameerika suur sula

Great American Thaw, Inglise 2017. Alates 28. aprillist laupäeviti kell 18.40, kordus P lõunati.

Vaata siia! Eurovisioon

Vanamehe mõtisklused

Leia meid Facebookist

Vaata siia!

Minu Eestimaa

"Terevisioon" kogus autoritelt üle Eesti kauneid vaateid meie kodumaast. Valik droonivideotest on teie ees. Südamlik tänu kõikidele autoritele, kes meiega oma loomingut jagasid.

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Kas Tallinna vanalinn ummistub suvel kruiisituristidest? Saame teada, kui agaralt on eestimaalased end papilloomiviiruse vastu vaktsineerida lasknud. Õpetame, milliseid toite saab lisaks pestole valmistada karulaugust.

foto
Kriminaalsari Dicte 2, 6/10: Koos ja lahus 2 (Taani 2014)
Eile 23:00
Wagner otsib Rose sõbratari nooremat õde. Kõik märgid näitavad, et tüdruk on väevõimuga ära viidud ja Wagner kahtlustab idaeurooplastest murdvargaid. Samal ajal uurib Dicte asja omal käel ja jõuab pedofiilini, kes vestleb suhtlusmeedias noorte tüdrukutega. Aga kas kuritegu on juba toime pandud? Kas Dicte ja Wagner leiavad tüdruku, enne kui on liiga hilja?
foto
Välisilma dokk Tuumariik Põhja-Korea (North Korea´s Nuclear Bomb, Singapuri 2017)
Eile 22:15

Kim Jong-uni Põhja-Korea on nüüd tuumariik, mis muudab maailma närviliseks, kuid eraklik režiim ei jõudnud tuumarelvani üksi. Kaardistades konflikti olemuse selle juurtest Korea sõjas ja Nõukogude Liidu abist külma sõja ajal kuni viimase aja tuumakatsetusteni, on see rääkimata lugu Põhja-Korea saamisest maailma hirmuvalitsejaks ning neist, kes sellele kaasa aitasid.

foto
Välisilm
Eile 21:40

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Astrid Kannel.

foto
Eesti jälg, 5/10: Soome
Eile 20:30

Seekord oleme Soomes, kus ametlikult töötab ligi 70 000 eestlast. Uurime muuhulgas, kas eesti keele ja kultuuri säilitamine võõrsil elades on lihtne ülesanne ning kui erinevad on kaks riiki tegelikult. Saate autor Epp Ehand, toimetaja Andres Kuusk, rezissöör Andres Lepasar, produtsent Lii Kuldmäe.

foto
Osoon (S)
Eile 20:00

23. aprill on jüripäev, rahvakalendris märgib see ka hundipäeva, mil Püha Jüri pani kutsikatel kuni mihklipäevani suu raudu, et hunt ei tuleks loomi murdma. Kuidas meie metsades on lood huntidega? Teadlased on hundielu jälginud juba aastaid, määranud nende kodupiirkonna suurust, pesakondade arvu ja toidulauda. Kas neil on metsas piisavalt süüa või peavad nad karjamaade poole piiluma? Kuidas raba- ja metsamaastike valitsejaga läbi saada?

foto
Ringvaade
Eile 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Ashilevi - "Tightrope Walker"
Täna 11:22

Ashilevi esines lauluga "Tightrope Walker".

foto
Kolmapäeval saabuvad Eestisse Norra kroonprints Haakon ja kroonprintsess Mette-Marit 
Täna 11:16

Norra kroonprints Haakon ja kroonprintsess Mette-Marit tulevad 25.-26. aprillini Eestisse ametlikule visiidile.

foto
Triin Aadli ja Justin Petrone on külas meediarubriigis
Täna 11:10

Meediarubriiki külastasid kirjanik Justin Petrone Eesti Vabaõhumuuseumi avalike ürituste juht Triin Aadli.

foto
Räägime HPV vaktsiinist
Täna 10:51

Riiklikku immuniseerimiskavasse on alates sellest aastast lisatud tütarlaste kaitsesüstimine inimese papilloomviiruse (HPV) vastu.

foto
Moerevolutsiooni päev küsib: "Kes Sinu riided tegi?"
Täna 10:47

24. aprillil viis aastat tagasi varises Bangladeshi pealinna lähistel kokku Rana Plaza tehasekompleks. Surma sai 1133 inimest ja vigastada veel tuhandeid inimesi. Selle päeva mälestuseks küsivad tarbijad 24. aprillil üle maailma "Kes minu riided tegi?".

foto
Ligi 25 protsenti plastprügist jõuab merre ja ookeani
Täna 10:28

Maailmas on toodetud 8,3 miljardit tonni plasti, millest ligi 25% on jõudnud meredesse ja ookeanidesse. Probleemi tõsidusest rääkis Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskuse programmijuht Harri Moora.

foto
Ashilevi feat. Malama - "Fading Dreams"
Täna 10:22

Ashilevi feat. Malama esituses kõlas laul "Fading Dreams".

foto
Retseptid karulaugust
Täna 10:12

Restorani Von Krahli Aed peakokk Maru jagas mõned retseptid, mida saab lisaks pestole karulaugust teha. Kööginurgas valmistas ta karulauguhummust, karulauguvõiet ja karulaugu-kappareid ning risottot päevalilleseemnetest ja karulaugust.

foto
Tallinna Sadamas algab kruiisihooaeg
Täna 10:07

Sel hooajal toovad 341 korda Tallinnasse saabuvad ristluslaevad siia umbes 565 000 reisijat.

foto
Kas Eestis on väikese rahvaarvu kohta liiga palju kaubanduspinda?
Täna 10:05

Kaubanduskettidest ja konkurentsist andis ülevaate Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevjuht Tõnis Rüütel.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?