Soovitame

foto
Draamasari Isa Brown 6, 1/10: Tõe puu (Father Brown, Inglise 2017)
Täna 17:45
Kui kogu isa Browni kaaskond osaleb jõulunäidendis, leitakse samas trupis Punamütsikest mänginud näitlejanna laip. Teater on just õige koht, kus seda vana mõrva uurima asuda.
foto
Osoon (S)
Täna 20:00

"Osooni" välisreisid ulatusid sellel aastal Põhjamaadest kuuma Aafrika päikese alla. Teeme lühikese tagasivaate Norrasse, Ölandile, Ghanasse ja Keeniasse. Autorid Kristo Elias ja Sander Loite. Režissöör Keiti Väliste, operaatorid Madis Reimund ja Ants Tammik, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.

foto
Eesti jälg, 10/10: Prantsusmaa
Täna 20:30

Prantsusmaa majandust ja Euroopa Liitu reformida lubanud Emmanuel Macronil on täitunud aasta presidendiametis. Uurime, kuidas tal on läinud prantslaste arvates. Eestile on Prantsusmaa oluline partner Euroopa Liidus ja ühtlasi maa, millega on seotud mitmed meie inimesed. Saate autor Epp Ehandi.

foto
Välisilm
Täna 21:35
Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerivad ning analüüsivad Aktuaalse kaamera välistoimetuse ajakirjanikud.
foto
Välisilma dokk Puhtaim klubi Iisraelis (Forever Pure, Iisraeli/Iiri/Norra/Inglise 2016)
Täna 22:10

See film on metsik, uskumatu ja tempokas. Just nagu mõni tippkohtumine. Siin põimub keeruline Lähis-Ida ajalugu tänapäevase paremäärmusluse, äri, spordi ja poliitikaga. Isepäine, kõrgelennuline (aga pigem üsna jalgpallikauge) vene-juudi oligarh Arkadi Gaidamak soovis saada Jeruusalemma linnapeaks ning ostis selleks eduka jalgpalliklubi, kuuekordse maa meistri ja seitsmekordse karikavõitja, FC Beitar Jerusalema.

foto
OP
Homme 21:35

Hooaeg on lühike, kunst pikk. "OP" korraks lõpetab, Michel Sittow alustab Kumus, olles tulnud Washingtonist. Seame ritta ka hooaja armsaimad majad. Kena suve! Saatejuht Margit Kilumets, režissöör Antti Häkli, toimetajad Valner Valme ja Mariina Mälk.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Varjude org

Happy Valley, Inglise 2014. Erakordse süžeega BBC krimisari pühapäeva õhtuti kell 22.00.

Imelised aastaajad

Earth's Great Seasons, Inglise 2016. Alates 19. maist laupäeviti kell 18.40, kordus P hommikul.

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E lõunal ETV-s ja 20.00 ETV2-s.

Suvi ETV-s

Vaata veelkord!

foto
Doksari Somme 1916: mõlemalt poolt okastraati, 1/3 (The Somme 1916 - From Both Sides of the Wire, Inglise 2016)
Eile 18:45

Lahing Somme’i jõel Põhja-Prantsusmaal, mis peeti 1. juulist kuni 18. novembrini 1916, oli üks Esimese maailmasõja verisemaid ning osavõtjate ja inimkaotuste arvult suurimaid. Sarja esimeses filmis võtab ajaloolane Peter Barton otse sündmuspaigal vaatluse alla kurikuulsa esimese päeva ning uurib dokumentide ja tunnistuste põhjal, mida tegid britid halvasti või mida sakslased paremini.

Vaata siia!

foto
Tule meeleoluka telemängu publikuks!

Lustakas saates veeretavad ka sel suvel õnnetäringut nii tuntud inimesed kui kohaliku elu tublid edendajad üle Eesti. Salvestused toimuvad 1., 2., 3., 8., 9., 10. juunil telemaja 4. stuudios, Gonsiori 27.

Esmaspäeval ETV2-s

foto
Enam kui elu (Eesti 2018)
Täna 22:15

Eetris ETV2-s. Freddy Grenzmann on Eesti viimane rokkstaar ja punk-rock ansambli "Psychoterror" laulja. Ja poeet. Nähtus rokkstaar asub tavanormidest väljaspool, on suurem kui elu. Freddy kohta võib tunnustavalt öelda, et ta ei ole normaalne - ei laval, ega ka elus. Freddy looming ja elu on samaväärsed - tal on alati kõik mängus.

Vanamehe mõtisklused

Vaata siia!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Täna õhtul... Anne Veski (ETV 2009)
Eile 23:50
Anne Veski sööstab Eesti popmuusika taevakaardil kui igilendav sabaga täht. Eesti roosiaiast sirgunud täht vallutas nii kodupubliku kui ka Venemaa muusikasõprade südamed ja täidab neid väsimatult uute laulude, kontsertide, kauamängivate ning salvestustega siiani. Millest sünnib see jõud ja sära ning millised laulud on Annele eneselegi aastate jooksul armsaks saanud? Koos publikuga kuulab Anne Veskit saatejuht Vahur Kersna.
foto
Kriminaalsari Varjude org 1, 4/6 (Happy Valley, Inglise 2014)
Eile 22:00
Helen tunnistab politseile oma tütre röövimise üles ja nüüd hakkab asja uurima kriminaalpolitsei. Cath leiab Tommy ema keldrist Anni ja satub röövliga vastakuti.
foto
EV100. Leiutades Eestit: Greta Madeleine'i rohuhaldjas
Eile 20:50
Dokumentaalfilmide sari nutikatest lastest, kes tahavad elu Eestis paremaks muuta. Eesti tüdruk Greta Madeleine Gnannt elab Prantsusmaal, aga käib suviti Eestis vanaemal külas. Režissöör Maria Kivirand, tootja Black Plastic Media Productions. Projekt valmib Eesti Vabariik 100 raames.
foto
Krimifilm Sherlock Holmesi ja doktor Watsoni seiklused: Baskerville'ide koer, 2. osa (Prikljutšenija Šerloka Holmsa i doktora Vatsona- Sobaka Baskervilei, Vene 1981)
Eile 19:40

Hirmsad sündmused Baskerville’ide häärberis jätkuvad. Watson veendub, et põrgukoer on tõesti olemas ja lisaks märkab ta kahtlast tegevust häärberi lähedal nõmmel. Ka Holmes tuleb oma kogutud tõenditega lagedale. Kogu õuduse taga seisva mõrvari tabamiseks seatakse üles ohtlik lõks.

foto
Doksari Somme 1916: mõlemalt poolt okastraati, 1/3 (The Somme 1916 - From Both Sides of the Wire, Inglise 2016)
Eile 18:45

Lahing Somme’i jõel Põhja-Prantsusmaal, mis peeti 1. juulist kuni 18. novembrini 1916, oli üks Esimese maailmasõja verisemaid ning osavõtjate ja inimkaotuste arvult suurimaid. Sarja esimeses filmis võtab ajaloolane Peter Barton otse sündmuspaigal vaatluse alla kurikuulsa esimese päeva ning uurib dokumentide ja tunnistuste põhjal, mida tegid britid halvasti või mida sakslased paremini.

foto
Eestlased Läänerannikul (ETV 2015)
Eile 17:45

Lääneranniku Eesti Päevad tõid 2015. aasta augustis Kanadasse Whistlerisse kokku ligi tuhat osalejat Põhja-Ameerikast ja Eestist. Festival toimus juba 32. korda ja traditsiooniliselt sisustasid selle koorilaul, rahvatants, perepiknik ning mitmed muud ulgu- ja kodueestlaste meeleolukad ettevõtmised. Pidustuste ajal on põhjust ka küsida, kes on eestlane Põhja-Ameerikas ja mis on saanud eestlusest? Režissöör Maarika Lauri, operaator Margus Voolpriit ja helirežissöör Rein Fuks. Toimetaja-produtsent Margus Saar.

foto
Kosmos '68 - Legendid vol 1 (Eesti 2012)
Eile 16:40

Muusikadokumentaal "Kosmos '68" on midagi sellist, mida peaks nägema iga erksam noor ja mitte enam nii noor, sest see räägib ju meie maast ning rahvast. Ausalt ja kaasaelamist võimaldaval moel. Film jutustab inimestest, kes tõid 1960. aastatel ühiskonna ellu killukese vabadust - midagi sellist, mis on väärtusena tänaseski päevas alles. Stsenaristid Peeter Brambat ja Olavi Pihlamägi, režissöör Peeter Brambat. Tootja Film Tower Kuubis.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Klimatoloog: suvine mai lubab sooja suve
Eile 22:12

Soojale ja kuivale maile on enamasti järgnenud soe suvi ehk suvesoojus maikuus pole Eestis sugugi haruldane ning kuna viimased kevaded on olnud väga külmad, siis on päikeselised maikuud lihtsalt meelest läinud.

foto
Muuseumireform korrastab Eesti muuseumimaastikku
Eile 22:04

Eestis on 10 riigimuuseumi ja 12 sihtasutust, kuid nende arv väheneb. Uuest aastast ühineb Ajaloomuuseumiga Teatri- ja muusikamuuseum, kuid samas on palju kohalikke ja eramuuseume, kokku üle 240-ne külastuskoha.

foto
Prantslaste bänd musitseeris Hiinas köiel
Eile 21:51

Prantsuse bänd Uulle Duus andis Hiinas omapärase kontserdi,
musitseerides 1400 meetri kõrgusel taevas.

foto
Lähipäevil on ilmad suvised
Eile 21:45

Ilmaolud lähevad lähipäevil veelgi suvisemaks ning esmaspäeval on juba veelgi soojem kui pühapäeval.

foto
Eesti mees teeb Eesti 100. sünnipäeva puhul 8000-kilomeetrise rattamatka
Eile 21:38

Suurfirmas töötav jurist Margus Tali jättis kõik tööd ja tegemised, et teha jalgrattal 100 päevaga tiir ümber Läänemere - see on tema juubelikingitus Eestile.

foto
Vanim eesti küla Siberis tähistab Eesti 100. sünnipäeva
Eile 21:27

Eesti 100. sünnipäeva tähistamine jõuab sel aastal igasse maailma nurka, kus leidub eestlasi. Nädal tagasi käis Eesti delegatsioon Ülem-Suetukis, mis on vanim eesti küla Siberis, kus hoitakse eesti keelt ja kultuuri juba poolteist sajandit.

foto
Haruldast verehaigust põdev neiu sai vajaliku ravimi annetajate abil
Eile 21:13

Haigekassa otsustas nädala eest, et ei saa kompenseerida ülikallist ravimit, mida vajas Tartu ülikooli lastekliinikus viibinud haruldast verehaigust põdev 17-aastane neiu. Ent just tänu sellele ravimile on neiu tänaseks haiglast koju saanud.

foto
100 õpilast pani end Hiiumaal riigikaitses proovile
Eile 19:43

Eesti riigikaitse vastu tunnevad huvi ka vene keelt kõnelevad noored. Riigikaitse kursuse raames pani sel nädalavahetusel end Hiiumaal Tahkuna välilaagris proovile üle 100 õpilase Tallinna Pae gümnaasiumist ja Tallinna Õismäe Vene lütseumist. Paljude linnalaste jaoks oli see esimene kord, mil nad oma oskusi looduses katsetada said.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.