Soovitame

foto
Doksari Söö. Toidu lugu 1, 1/6: Lihasööjad (Eat: The Story Of Food, USA 2014)
Täna 17:35

Esimene film annab ülevaate liha ajaloost. Liha on see, mis tegi meist need, kes me oleme. Lihasöömise tõttu kasvas aju suuremaks, soolestik aga kahanes.

foto
Loodusdokk Kongo jõgi, 1/2: Sügav ja ohtlik (Congo, Saksa 2014)
Täna 18:40

Sari räägib Kongo jõest ja neist, kes elavad vees ning jõekallastel. Vägev Kongo jõgi algab ojakesena Põhja-Sambias, kus leiab aset üks maailma suuremaid imetajate rändeid. Teel läände kasvab jõgi aina suuremaks ja võimsamaks nagu ka tema asukad. Bangweulu soistes papüürusetihnikutes luurab salapärane kingnokk, puudel jahivad saaki meetripikkused püütonid ja vees klaarivad jõuvahekordi jõehobud.

foto
Trumpi müüri radadel, 1/12
Täna 19:30

Sarja esimeses osas jõutakse välja Vaikse Ookeani äärde – kohta, kus USA ja Mehhiko vaheline piiritara merre lõikab ning rännak alguse saab. Läbitakse maailma kõige rahvarohkem piiripunkt Sand Diego ja Tijuana vahel ning otsitakse Tijuana agulist, kus puuduvad nii asfalt kui ka tänavanimed, üles kuulsa müüri prototüübid, millele USA poole pealt kedagi naljalt ligi ei lasta.

foto
Autoportree, 1/12: Tanel Veenre
Täna 20:00

Sinised, rohelised, punased ja roosad kõrvamarjad, mitte ainult eestlasi kaunistamas - see on meie tuntuima ehtekunstniku Tanel Veenre töö. Saates teeb Tanel sõnadega suure pildi oma elust, tegemistest ja mõtetest. Toimetaja Katrin Viirpalu, režissöör Ülle Õun, produtsent Silja Kala.

foto
Draamasari Õnne 13 (S) 26
Täna 20:30
Taivo on Are suureks üllatuseks Mornas tagasi. Priit käib Almalt hotellis infot pinnimas. Anneli viskab Krissu ja Laine armutult kodust välja. Mare õpetab Allanile elu.
foto
Draamasari Hotell Halcyon 1, 6/8 (The Halcyon, Inglise 2017)
Täna 21:35

D’Aberville saab Toby saladuse jälile ja hakkab ta kallimat šantažeerima. Hotellipere peab matma oma esimese ohvri ning Emma ja O’Hara muutuvad aina lähedasemaks.

Tulekul!

Trumpi müüri radadel

Alates 22. septembrist laupäeviti kell 19.30, kordus P hilisõhtul ja järgmise L lõunal.

Autoportree

Alates 22. septembrist laupäeviti kell 20.00, kordus P lõunal ETV2-s ja R õhtupoolikul ETV-s

Söö. Toidu lugu

Eat: The Story Of Food, USA 2014. Alates 22. septembrist laupäeviti kell 17.35, kordus P kell hommikul.

Sõnumid Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Reis ümber Eesti

Kogupere meelelahutuslik televiktoriin - reedeti kell 20.00 ETV-s.

Õnne 13

Uus hooaeg alates 22. septembrist laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 9.30.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus T õhtupoolikul ja P hommikul.

Hommik Anuga

Uus hooaeg alates 9. septembrist pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunati.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Vaata veelkord!

foto
Reis ümber Eesti, 3/16
Eile 20:00

Peatame saatevankri kaunil Jõgevamaal, Peipsi järve ja Lutsu Paunvere maal. Ivo Linna taktikepi all panevad oma Jõgevamaa teadmised proovile Taavi Otsus, Sten Teppan ja Tiit Sukk. Lase Jõgevamaal ennast üllatada! Režissöörid Krista Luts ja Märten Vaher, toimetajad Marit Ummelas, Tõnis Leht ja Mihkel Robam, tegevprodutsent Birgit Rae, produtsent Hannela Lippus. Saade on toetatud Euroopa Liidu struktuuri- ja investeerimisfondidest ning Euroopa Majanduspiirkonna ja Norra toetustest.

Tulekul!

Vaata siia!

Laupäeval ETV2-s

foto
Lastefilm Võitmatu meeskond (Metegol, Hispaania/Argentiina 2013)
Täna 17:00

Väikeses külakeses elav Amadeo mängib suurepäraselt lauajalgpalli, kuid päris elus on ta üsna saamatu. Ühel päeval võidab ta lauajalgpallis kiuslikku poissi hüüdnimega Äss, kes vannub kättemaksu ja naaseb aastaid hiljem rahvusvahelise jalgpallitähena. Ta ostab kogu küla ära ja ehitab selle asemele jalgpallistaadioni, kuhu ta kutsub Amadeo endaga võistlema. Õnnetu Amadeo avastab aga lauajalgpalli juures midagi maagilist ja saab endale päris jalgpallimatšiks appi täiesti ootamatud abilised.

Vaata siia!

Värskendav sügishooaeg ETV-s

Sel sügishooajal toob ETV vaatajateni mõnusa programmi, milles on uusi ja uuenenud saateid, põnevaid sarju ja harivaid filme. Vaata lähemalt!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Unistuste aiad 3, 7/8 (Love Your Garden with Alan Titchmarsh, Inglise 2013)
Täna 11:15

Sel nädalal ootab Alanit ja tema abilisi ees tibatilluke aed, seni väikseim, millega nad kokku on puutunud. Webbside noore pere kahel lapsel on pärilik haigus – akromatopsia ehk täielik värvipimedus –, mistõttu nende maailmast puuduvad värvid, välja arvatud halli tooni sajad varjundid.

foto
Oma kodu
Täna 10:45

Õnneks on meie külades alles hulk ainult Eestile omaseid talumaju ja rehielamuid, mida korda teha, et seal suvitada võis siis päriselt elada. Mis on vanavanaisade ehitatud talumajade kõige suuremad probleemid ja kuidas neid taastada võimalikult ehedalt ning selliste materjalidega, et nende esialgne välimus alles jääks? Käsikiri Ene-Maris Tali ja Marika Kaasik. Saatejuht Hannes Hermaküla, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Marika Kaasik, produtsent Ene-Maris Tali.

foto
Maahommik
Täna 10:00
Sügiskuu on olnud tõeliselt soe ja kuldne. Nii on ka "Maahommiku" saade silma peal hoidnud õues toimunul. Lood toovad teieni Kadi Jaanisoo ja Mirjam Nutov, režissöör Maarika Lauri.
foto
Draamasari Õnne 13 25 (Eesti 2018)
Täna 09:30
Evelin, Henry ja Rocco saavad lõpuks ometi koos elada. Laine loodab, et Georg aitab tal Annelilt maja tagasi saada. Allan jääb Almale vahele. Are ei suuda uskuda, et keegi on vaese Taivo Palmi täiesti vaeseomaks peksnud.
foto
Krimireede. Hercule Poirot 12, 1/4: Kellad (Agatha Christie's Poirot, Inglise 2009)
Eile 21:40

Masinakirjutaja kutsutakse kindlaks kellaajaks teatud aadressile. Perenaist pole kusagil, maja on täis kellasid, mis näitavad vale aega, ja tagatipuks lamab diivani taga tundmatu surnukeha. Juhuslikult sinna kanti sattunud leitnant palub Poirot appi, kuna on veendunud tütarlapse süütuses.

foto
Reis ümber Eesti, 3/16
Eile 20:00

Peatame saatevankri kaunil Jõgevamaal, Peipsi järve ja Lutsu Paunvere maal. Ivo Linna taktikepi all panevad oma Jõgevamaa teadmised proovile Taavi Otsus, Sten Teppan ja Tiit Sukk. Lase Jõgevamaal ennast üllatada! Režissöörid Krista Luts ja Märten Vaher, toimetajad Marit Ummelas, Tõnis Leht ja Mihkel Robam, tegevprodutsent Birgit Rae, produtsent Hannela Lippus. Saade on toetatud Euroopa Liidu struktuuri- ja investeerimisfondidest ning Euroopa Majanduspiirkonna ja Norra toetustest.

foto
Ringvaade
Eile 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!

Videouudised Vaata veel videoid

foto
Eesti ema avaldab praktilise beebipäeviku: see on koht, kus saan ühiskonda päästa
Täna 14:28

Lapsevanemad Kristi Jõeorg ja Urmi Kukk andsid koos välja raamatu "Minu kasvamise päevik", mis jagab praktilisi nõuandeid lastevanematele, kuidas laps parimal võimalikul moel areneks. Jõeorg ja Kukk jagavad soovitusi laste arenguks pühapäevases "Hommik Anuga" saates.

foto
Kristo Elias: ilmapoisi tiitel käib kaasas läbi elu
Täna 10:22

"Hommik Anuga" pühapäevases saates on külas ETV endine ilmateadustaja Kristo Elias ja praegune ilmateadustaja Ott Nool. Elias hoiatas Noolt ette, et ilmapoisi tiitel jääb aastateks külge.

foto
Õppekogunemisel Mere-siil harjutati laevakaitset
Eile 22:46

Eesti mereväe suurimal õppekogunemisel Mere-siil harjutati reedel laevakaitset laevadele liikumise protseduuridega, pardumisharjutuste ja rünnakute tõrjumisega.

foto
Kanepi ja Kontaveidi edu innustab nii noori kui vanu reketit kätte võtma
Eile 22:19

Lõppeval suvel on põnevust pakkunud Kaia Kanepi ja Anett Kontaveidi mängud suurtel ja mainekatel tenniseturniiridel. Nende eeskuju on toonud rohkem lapsi tennisetrenni ning ka pensioniealised on võtnud esimest korda kätte reketi.

foto
Ilm läheb vihmasemaks ja jahedamaks
Eile 22:01

Lähipäevadel on ilm vihmane ja tuuline, temperatuurid langevad.

foto
Festival "Valgus kõnnib" jõudis Tallinna vanalinna
Eile 21:57

Festival "Valgus kõnnib" kulges sel aastal tavapärasest Kadrioru pargist ka mujale Tallinna linnaruumi.

foto
ERR Riias: Läti Ülikool asutas liivi keelt ja kultuuri uuriva instituudi
Eile 21:52

Läti Ülikool asutas Liivi instituudi, mis on esimene liivi keele ja kultuuri uurimisele keskenduv teadusasutus maailmas. Et Baltimaade ajalugu algab liivlastest, on Liivi instituudi töö oluline ka Eestile.

foto
Saaremaa valla laidude müük on tekitanud vastakaid seisukohti
Eile 21:39

Saaremaa vald pani müüki pärandvarana saadud kaks laidu, sest ei leia neile rakendust. Vallavalitsuse otsus on tekitanud vastakaid seisukohti.

foto
Ida-Viru keskhaiglas avati keemiaravi kabinet
Eile 21:27

Tartu ülikooli kliinikum avas Ida-Viru keskhaiglas keemiaravi kabineti, mis annab kümnetele kohalikele vähihaigetele võimaluse saada ravi oma kodumaakonnas.

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.