Soovitame

foto
Dokfilm Optimistid (The Optimists, Norra 2013)
Homme 09:05

Gunhild Westhagen Magnori "Optimistid" on lugu eakate norralannade võrkpallinaiskonnast, kus mängijad on vanuses 66-98. Kuigi naiskond treenib iga nädal, ei ole nad 30 aastat võistelnud. Nüüd on neil plaan seda teha. Kellega nad kavatsevad mängida? Räägitakse, et teisel pool piiri olevat nägusate Rootsi härrasmeeste meeskond. Naiskonna strateegia on naer. Paljud meist kardavad vanadust, aga võib-olla panevad need pallimängivad vanadaamid meid teistmoodi mõtlema.

foto
Hommik Anuga - hooaja kokkuvõte
Homme 10:00

Sel pühapäeval teeme ülevaate hooaja kõige ägedamatest hetkedest.

foto
Töörööbikud
Homme 11:15

Paljud üritavad koristamist kellegi teise kaela veeretada või vähemalt edasi lükata. Puhastusteenindajad Elvi ja Maire koristamisse nii traagiliselt ei suhtu, sest mõni hea nipp, lapp või masin on neil iga põikpäise pleki jaoks varuks. Mille poolest erineb kodukoristus kaubanduskeskuse koristamisest? Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.

foto
Doksari Somme 1916: mõlemalt poolt okastraati, 1/3 (The Somme 1916 - From Both Sides of the Wire, Inglise 2016)
Homme 18:45

Lahing Somme’i jõel Põhja-Prantsusmaal, mis peeti 1. juulist kuni 18. novembrini 1916, oli üks Esimese maailmasõja verisemaid ning osavõtjate ja inimkaotuste arvult suurimaid. Sarja esimeses filmis võtab ajaloolane Peter Barton otse sündmuspaigal vaatluse alla kurikuulsa esimese päeva ning uurib dokumentide ja tunnistuste põhjal, mida tegid britid halvasti või mida sakslased paremini.

foto
Krimifilm Sherlock Holmesi ja doktor Watsoni seiklused: Baskerville'ide koer, 2. osa (Prikljutšenija Šerloka Holmsa i doktora Vatsona- Sobaka Baskervilei, Vene 1981)
Homme 19:40

Hirmsad sündmused Baskerville’ide häärberis jätkuvad. Watson veendub, et põrgukoer on tõesti olemas ja lisaks märkab ta kahtlast tegevust häärberi lähedal nõmmel. Ka Holmes tuleb oma kogutud tõenditega lagedale. Kogu õuduse taga seisva mõrvari tabamiseks seatakse üles ohtlik lõks.

foto
Kriminaalsari Varjude org 1, 4/6 (Happy Valley, Inglise 2014)
Homme 22:00
Helen tunnistab politseile oma tütre röövimise üles ja nüüd hakkab asja uurima kriminaalpolitsei. Cath leiab Tommy ema keldrist Anni ja satub röövliga vastakuti.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Varjude org

Happy Valley, Inglise 2014. Erakordse süžeega BBC krimisari pühapäeva õhtuti kell 22.00.

Imelised aastaajad

Earth's Great Seasons, Inglise 2016. Alates 19. maist laupäeviti kell 18.40, kordus P hommikul.

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E lõunal ETV-s ja 20.00 ETV2-s.

Suvi ETV-s

Vaata veelkord!

foto
Reet Linna: Elame veel! (ETV 2014)
Eile 20:00

Laulja ja laulutekstide kirjutaja, toimetaja ning saatejuht Reet Linna on olnud lugematute muusika- ja meelelahutussaadete sünni juures. Ta on ise olnud laval ning ekraanil üle viiekümne aasta ja aidanud ekraanile paljusid tänaseks täheseisu tõusnud artiste. Tal on, mida meenutada! Kolleegi intervjueerib Vahur Kersna. Režissöör Andres Lepasar, produtsent Ene-Maris Tali.

Vaata siia!

foto
Tule meeleoluka telemängu publikuks!

Lustakas saates veeretavad ka sel suvel õnnetäringut nii tuntud inimesed kui kohaliku elu tublid edendajad üle Eesti. Salvestused toimuvad 1., 2., 3., 8., 9., 10. juunil telemaja 4. stuudios, Gonsiori 27.

Teemaõhtu pühapäeval ETV2-s

Teemaõhtu: Püha Jüri jälgedes

Pühapäeval alates kell 20.00

Vanamehe mõtisklused

Vaata siia!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Draamasari Victoria 2, 2/10: Kadeduse uss (Inglise 2017)
Täna 21:35
Kui Victoria avastab, et ta on taas lapseootel, köidab Alberti tähelepanu aina enam särav naismatemaatik. Palee teenijarahvas on hädas tundmatu vargaga.
foto
Sport. Sport
Täna 21:20
foto
Värvimuusika, 1/7: Tanel Padar ja Karl-Erik Taukar bändidega (Eesti 2018)
Täna 20:00

Muusikaviktoriin, mis annab 100% hea tuju garantii. Esimeses saates annavad kuuma Tanel Padar ja Karl-Erik Taukar koos oma bändidega. Vastaspooli liidab ja lahutab saatejuht Reigo Ahven.

foto
Loodusdokk Imelised aastaajad, 2/4: Suvi (Earth's Great Seasons, Inglise 2016)
Täna 18:40
Suvel õitsevad lilled, päike särab taevas ja päevad on pikad, kuid siiski pole elu alati kerge. Tuleb usinasti tööd teha, et oma jagu toidust kätte saada. Suvekuumus ja põud paneb loomade vastupidavuse proovile.
foto
Dokfilm Bonus track (Eesti 2016)
Täna 13:45

Sven Grünberg on helilooja, muusik, budistlik mõtleja, Dalai-laama maaletooja, isa – kui nimetada mõnd rolli tema elus. Muidugi on ta ka poeg, abikaasa, vend, õppejõud, inimene. Ta on isiksus oma väljakujunenud maailmavaatega. Vaatamata kokkupuudetele budismiga, on ta karmi ütlemisega mees, kes samas on oma seisukoha või hinnangu eest valmis ka vastutama. Mõne aasta eest elas Grünberg üle raske südameoperatsiooni ja hakkas elule teise pilguga vaatama.

foto
Animafilm Vennad Karusüdamed (Eesti 2005)
Täna 13:25

Filmi kangelasteks on kolm karupoega vene kunstniku Ivan Šiskini kultusmaalilt "Hommik männimetsas". Kaotanud kunstnikust ema, satuvad vennakesed Henry, Vincent ja August kõigi loojate unelmatelinna Pariisi. Kõik karupoegade katsed kunstnikena elatist teenida ebaõnnestuvad - nende impressionistlikud "soperdused" ei leia tunnustust. Et üles leida karuema pärandus, seiklevad tsirkuselõvideks maskeeritud karupojad Venemaale. Stsenaristid Andrus Kivirähk ja Riho Unt, režissöör Riho Unt.

foto
Muhu: ätsed ja roosid (Eesti 2014)
Täna 10:00

Suvel on Muhu saar kui läbisõiduhoov. Aga see Muhu, mis ei jää suure tee äärde, on veidi suletud ja salapärane. Triinu valmistub tütre koolisaatmiseks ja ootab sel palaval suvel oma teist last. Muhu memm Olga otsib aga võimalust, et hoolimata kõrgest east olla alati aktiivne ja rõõmus. Kui naised kokku saavad, on õhk täis ülemeelikut naeru, teravat huumorit ja laulu.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Video: kaks ülisuurt Boeingut kasutasid Tallinna lennuvälja peatusplatsina
Täna 21:55

Jalgpalli meistrite liiga laupäevaõhtune finaal Kiievis tõi ka Tallinna kaks haruldast külalist.

foto
Pühapäev toob Lõuna-Eestis kuni 27 soojakraadi
Täna 21:49

Ilm läheb üha soojemaks ning eelolevatel päevadel tõuseb õhutemperatuur 30 kraadi lähedale.

foto
Jõgeva linn kutsus sünnipäeva puhul Jõgeva nime kandvad inimesed kokku
Täna 21:45

Kuigi Jõgeva linna omavalitsusüksusena pärast haldusreformi enam ei eksisteeri, ei takistanud see kohalikul rahval linna 80. sünnipäeva pidada. Selle puhul kutsuti kokku kõik Jõgeva-nimelised inimesed üle Eesti.

foto
Suure maastikupõlengu võib põhjustada ka ATV-ga sõitmine
Täna 19:46

Eestis on alates reede õhtust puhkenud mitu tulekahju, mille põhjus on hooletus tulega ümberkäimisel ja pikemat aega kestnud kuiv ilm. Suure tulekahju võib aga põhjustada ka ATV või autoga maastikul sõitmine.

foto
Vastseliina piiskopilinnusesse ehitati palverännumaja
Täna 19:33

Vastseliina piiskopilinnuses sai valmis palverännumaja, kus saab näha ja omal nahal järgi proovida, milline oli palveränduri elu. Paika nähaksegi tulevikus olulise palverännu keskusena, sest just Vastseliinas lõppeb Tallinnas Pirita kloostrist alguse saav palverännutee.

foto
Kirjandusfestival tähistas sünnipäeva ühislugemisega
Täna 19:22

Kirjandusfestival HeadRead tähistas Tallinnas Vabaduse väljakul oma kümnendat sünnipäeva ühislugemisaktsiooniga "Kirjanduslik Tallinn".

foto
Politsei- ja päästeamet tutvustasid Saardes oma tehnikat
Täna 19:04

Pärnumaal Lauri karjääris toimunud Saarde kaitsepäeval tutvustati rahvale politsei- ja piirivalveameti, kaitseväe ja päästeameti tehnikat ja tööd.

foto
Rootsi õhuväe õppus esitab Ämari lennubaasile väljakutse
Täna 18:50

Esmakordselt on Ämari õhubaas kaasatud Rootsi siseriiklikesse õppustesse, mille käigus Eestist ja Soomest startivad hävitajad esitavad agressorit, kes üritab tungida Rootsi õhuruumi. Lennugraafik on erakordselt tihe, esitades väljakutse nii Ämari lennubaasile kui ka Rootsist startivatele kaitsjatele.

foto
Galerii: Kuressaare tänavafestival täitis linna rahvatantsijate ning muusikaga
Täna 16:20

Laupäeval toimus teist korda Kuressaare tänavafestival, mis viib üheks päevaks kesklinnast minema autod ning toob tänavatele rahvatantsijad, muusikud, tänavatoidu ning erinevad müüjad.

foto
Sajandi kohtuprotsessi jätk: Rae restoran nõuab Kofkini firmalt 350 000 eurot
Täna 16:15

Seni on avalikkuse eest varju jäänud, et Tallinna Raekoja platsil Rae restorani pidav Amintor läks eelmise aasta detsembris ärimees Alexander Kofkini firma vastu kohtusse ja väidab sisuliselt oma hagis, et Kofkin ka pettis linna.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.