Soovitame

foto
Draamasari Isa Brown 6, 1/10: Tõe puu (Father Brown, Inglise 2017)
Täna 17:45
Kui kogu isa Browni kaaskond osaleb jõulunäidendis, leitakse samas trupis Punamütsikest mänginud näitlejanna laip. Teater on just õige koht, kus seda vana mõrva uurima asuda.
foto
Osoon (S)
Täna 20:00

"Osooni" välisreisid ulatusid sellel aastal Põhjamaadest kuuma Aafrika päikese alla. Teeme lühikese tagasivaate Norrasse, Ölandile, Ghanasse ja Keeniasse. Autorid Kristo Elias ja Sander Loite. Režissöör Keiti Väliste, operaatorid Madis Reimund ja Ants Tammik, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.

foto
Eesti jälg, 10/10: Prantsusmaa
Täna 20:30

Prantsusmaa majandust ja Euroopa Liitu reformida lubanud Emmanuel Macronil on täitunud aasta presidendiametis. Uurime, kuidas tal on läinud prantslaste arvates. Eestile on Prantsusmaa oluline partner Euroopa Liidus ja ühtlasi maa, millega on seotud mitmed meie inimesed. Saate autor Epp Ehandi.

foto
Välisilm
Täna 21:35
Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerivad ning analüüsivad Aktuaalse kaamera välistoimetuse ajakirjanikud.
foto
Välisilma dokk Puhtaim klubi Iisraelis (Forever Pure, Iisraeli/Iiri/Norra/Inglise 2016)
Täna 22:10

See film on metsik, uskumatu ja tempokas. Just nagu mõni tippkohtumine. Siin põimub keeruline Lähis-Ida ajalugu tänapäevase paremäärmusluse, äri, spordi ja poliitikaga. Isepäine, kõrgelennuline (aga pigem üsna jalgpallikauge) vene-juudi oligarh Arkadi Gaidamak soovis saada Jeruusalemma linnapeaks ning ostis selleks eduka jalgpalliklubi, kuuekordse maa meistri ja seitsmekordse karikavõitja, FC Beitar Jerusalema.

foto
OP
Homme 21:35

Hooaeg on lühike, kunst pikk. "OP" korraks lõpetab, Michel Sittow alustab Kumus, olles tulnud Washingtonist. Seame ritta ka hooaja armsaimad majad. Kena suve! Saatejuht Margit Kilumets, režissöör Antti Häkli, toimetajad Valner Valme ja Mariina Mälk.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Varjude org

Happy Valley, Inglise 2014. Erakordse süžeega BBC krimisari pühapäeva õhtuti kell 22.00.

Imelised aastaajad

Earth's Great Seasons, Inglise 2016. Alates 19. maist laupäeviti kell 18.40, kordus P hommikul.

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E lõunal ETV-s ja 20.00 ETV2-s.

Suvi ETV-s

Vaata veelkord!

foto
Doksari Somme 1916: mõlemalt poolt okastraati, 1/3 (The Somme 1916 - From Both Sides of the Wire, Inglise 2016)
Eile 18:45

Lahing Somme’i jõel Põhja-Prantsusmaal, mis peeti 1. juulist kuni 18. novembrini 1916, oli üks Esimese maailmasõja verisemaid ning osavõtjate ja inimkaotuste arvult suurimaid. Sarja esimeses filmis võtab ajaloolane Peter Barton otse sündmuspaigal vaatluse alla kurikuulsa esimese päeva ning uurib dokumentide ja tunnistuste põhjal, mida tegid britid halvasti või mida sakslased paremini.

Vaata siia!

foto
Tule meeleoluka telemängu publikuks!

Lustakas saates veeretavad ka sel suvel õnnetäringut nii tuntud inimesed kui kohaliku elu tublid edendajad üle Eesti. Salvestused toimuvad 1., 2., 3., 8., 9., 10. juunil telemaja 4. stuudios, Gonsiori 27.

Esmaspäeval ETV2-s

foto
Enam kui elu (Eesti 2018)
Täna 22:15

Eetris ETV2-s. Freddy Grenzmann on Eesti viimane rokkstaar ja punk-rock ansambli "Psychoterror" laulja. Ja poeet. Nähtus rokkstaar asub tavanormidest väljaspool, on suurem kui elu. Freddy kohta võib tunnustavalt öelda, et ta ei ole normaalne - ei laval, ega ka elus. Freddy looming ja elu on samaväärsed - tal on alati kõik mängus.

Vanamehe mõtisklused

Vaata siia!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Kas meie koolide seksuaalõpe vajab reformimist? Arutleme, millist rolli mängis Ragnar Klavan suurel Euroopa jalgpallipeol. Vaatame üle, kuidas täiendada oma suvist esmaabikotikest.

foto
Täna õhtul... Anne Veski (ETV 2009)
Eile 23:50
Anne Veski sööstab Eesti popmuusika taevakaardil kui igilendav sabaga täht. Eesti roosiaiast sirgunud täht vallutas nii kodupubliku kui ka Venemaa muusikasõprade südamed ja täidab neid väsimatult uute laulude, kontsertide, kauamängivate ning salvestustega siiani. Millest sünnib see jõud ja sära ning millised laulud on Annele eneselegi aastate jooksul armsaks saanud? Koos publikuga kuulab Anne Veskit saatejuht Vahur Kersna.
foto
Kriminaalsari Varjude org 1, 4/6 (Happy Valley, Inglise 2014)
Eile 22:00
Helen tunnistab politseile oma tütre röövimise üles ja nüüd hakkab asja uurima kriminaalpolitsei. Cath leiab Tommy ema keldrist Anni ja satub röövliga vastakuti.
foto
Sport. Sport
Eile 21:40
foto
EV100. Leiutades Eestit: Greta Madeleine'i rohuhaldjas
Eile 20:50
Dokumentaalfilmide sari nutikatest lastest, kes tahavad elu Eestis paremaks muuta. Eesti tüdruk Greta Madeleine Gnannt elab Prantsusmaal, aga käib suviti Eestis vanaemal külas. Režissöör Maria Kivirand, tootja Black Plastic Media Productions. Projekt valmib Eesti Vabariik 100 raames.
foto
Krimifilm Sherlock Holmesi ja doktor Watsoni seiklused: Baskerville'ide koer, 2. osa (Prikljutšenija Šerloka Holmsa i doktora Vatsona- Sobaka Baskervilei, Vene 1981)
Eile 19:40

Hirmsad sündmused Baskerville’ide häärberis jätkuvad. Watson veendub, et põrgukoer on tõesti olemas ja lisaks märkab ta kahtlast tegevust häärberi lähedal nõmmel. Ka Holmes tuleb oma kogutud tõenditega lagedale. Kogu õuduse taga seisva mõrvari tabamiseks seatakse üles ohtlik lõks.

foto
Doksari Somme 1916: mõlemalt poolt okastraati, 1/3 (The Somme 1916 - From Both Sides of the Wire, Inglise 2016)
Eile 18:45

Lahing Somme’i jõel Põhja-Prantsusmaal, mis peeti 1. juulist kuni 18. novembrini 1916, oli üks Esimese maailmasõja verisemaid ning osavõtjate ja inimkaotuste arvult suurimaid. Sarja esimeses filmis võtab ajaloolane Peter Barton otse sündmuspaigal vaatluse alla kurikuulsa esimese päeva ning uurib dokumentide ja tunnistuste põhjal, mida tegid britid halvasti või mida sakslased paremini.

foto
Eestlased Läänerannikul (ETV 2015)
Eile 17:45

Lääneranniku Eesti Päevad tõid 2015. aasta augustis Kanadasse Whistlerisse kokku ligi tuhat osalejat Põhja-Ameerikast ja Eestist. Festival toimus juba 32. korda ja traditsiooniliselt sisustasid selle koorilaul, rahvatants, perepiknik ning mitmed muud ulgu- ja kodueestlaste meeleolukad ettevõtmised. Pidustuste ajal on põhjust ka küsida, kes on eestlane Põhja-Ameerikas ja mis on saanud eestlusest? Režissöör Maarika Lauri, operaator Margus Voolpriit ja helirežissöör Rein Fuks. Toimetaja-produtsent Margus Saar.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Mattias Käit võtab kokku spordisündmused
Täna 12:38

Eesti koondise poolkaitsja Mattias Käit tegi kokkuvõtte olulisematest spordisündmustest.

foto
Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum tunnustas Eestis tegutsevaid ettevõtteid
Täna 12:35

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum tunnustas tänavu kümnendat korda Eestis tegutsevaid ettevõtteid, kes hoolivad ümbritsevast ning soovivad panustada ühiskonda rohkemaga, kui seadus nõuab. Vastava märgise sai 70 ettevõtet. Mida peab tegema üks tööstusettevõte, et olla vastutustundlik?

foto
Lehti loevad Gristel Tali ja Carl-Ruuben Soolep
Täna 12:06

Eesti Väikepruulijate Liidu juhatuse liige Gristel Tali ja Kommunikatsioonibüroo JLP konsultant Carl-Ruuben Soolep lugesid ajalehti.

foto
Mida tuleks muuta seksuaalhariduses?
Täna 12:02

Saates olid külas lingam-massaaži koolitaja Epp Kärsin ja Tallinna Kunstigümnaasiumi psühholoog Kadri Tolsberg.

foto
Teadusteatrist näidati, kuidas tekib jalgpalli lüües vint
Täna 11:30

Nädalavahetusel toimub Ukrainas UEFA Meistrite Liiga finaalmäng Liverpooli ja Madridi Reali vahel. Teadusteater teeb katse, kus näitab täpsemalt, kuidas sünnivad hea vindiga pallilöögid jalgpallis.

foto
Mida panna suvisesse esmaabikarpi?
Täna 11:27

Mis võiks olla suvisel ajal igas esmaabikarbis?

foto
Räägime eestis elavatele välismaalastele kehtestatavast eesti keele oskuse nõudest
Täna 11:26

Riik plaanib ajutiselt Eestis elavatele välismaalastele, kes soovivad taotleda uut või pikendada olemasolevat elamisluba, kehtestada A2-tasemel eesti keele oskuse nõude.

foto
Inglismaa kõrgliigas võib Klavani kõrval väljakule joosta teinegi eestlane
Täna 10:45

Eesti võib alates järgmisest hooajast saada endale teisegi jalgpalluri Inglismaa kõrgliigasse, sest nädalavahetusel kindlustas koha tippseltskonnas Fulham. Meeskonna nimekirja kuulub ka viimati Šotimaal Ross Countys laenul olnud Mattias Käit.

foto
Klimatoloog: suvine mai lubab sooja suve
Eile 22:12

Soojale ja kuivale maile on enamasti järgnenud soe suvi ehk suvesoojus maikuus pole Eestis sugugi haruldane ning kuna viimased kevaded on olnud väga külmad, siis on päikeselised maikuud lihtsalt meelest läinud.

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.