Soovitame

foto
Terevisioon
Täna 06:55

Kas Hiina suurkorporatsioon Huawei luurab oma riigi heaks? Kas nendes tööstusvaldkondades, mis on ajalooliselt olnud meeste pärusmaa, on naistel lihtne hakkama saada? Külla tuleb ka aasta loodusesõber 2018.

foto
Draamasari Downton Abbey 3, 10/10 (Inglise 2012)
Täna 12:10
Kuni isandavägi on Šotimaal, võtab Carson Downtonis ette põhjaliku puhastuse. Teenijad ootavad iga-aastast laata. Proua Patmore' väike flirt ei vii kuhugi. Edna plaanid Tom Bransoniga lähevad luhta. Mary sünnitab poja, Downtoni pärija.
foto
Draamasari Naiskonstaabel 3, 1/5: Teine rütm (WPC ’56, Inglise 2015)
Täna 17:40
Uus konstaabel Annie peab leidma kurikaela, kes kimbutab iludusvõistlusel osalevaid tüdrukuid. Briggsi ja Sawyerit kummitab nende minevik.
foto
Ringvaade
Täna 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Miks mitte?!, 7/10 (2)
Täna 20:00

Anna valmistub räpilahingu finaaliks, aga tundub, et kogu maailm tahab teda selles takistada. Restoranis on suhted pingelised, sõbranna Liisiga on lood suisa halvad ja vanaisal õnnestub pomm majja toimetada. Stsenarist Martin Algus, režissöör Ergo Kuld.

foto
Osoon (S)
Täna 20:30

Must-toonekurg on Eesti ürglooduse ilmekaim linnuliik, kelle arvukus on kahjuks pidevas languses. Eestimaa Looduse Fondi talgulised tulevad linnule appi, et puhastada musta-toonekure söögikohti. Antarktika ekspeditsioonil tutvume kohaliku loomastikuga ja uurime, kuidas liustike sulamine mõjutab loomade elu. Elav, liikuv ja häälekas kiivitaja tõmbab oma emotsionaalsusega mööduja tähelepanu.

Sõnumid Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Reis ümber Eesti

Kogupere meelelahutuslik televiktoriin - reedeti kell 20.00 ETV-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 9.30.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus T õhtupoolikul ja P hommikul.

Hommik Anuga

Uus hooaeg alates 9. septembrist pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunati.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Vaata veelkord

foto
Autoportree, 11/12: Ksenija Balta
8.12.2018 20:00

Eesti spordihiilgusel, just nii teda kutsutakse, Ksenija Baltal on ette näidata 8 kehtivat eesti rekordit. Varem oli tema põhialaks seitsmevõistlus, praegu kaugushüpe. Kuidas andekus siduda suure sooviga võita ja kuidas osata kaotada, sellest saates Autoprtree. Toimetaja Katrin Viirpalu, režissöör Ülle Õun, produtsent Silja Kala

Vaata enne tele-eetrit! "Miks mitte?!" lehele

Miks mitte?!, 7/10 (2)

Täna 20:00

Vaata enne tele-eetrit! Vaata viite esimest osa err.ee

Maahommik esitleb. Loomaarstid, 3/10

15.12.2018 10:00

Esmaspäeval ETV2-s

foto
Plekktrumm: Martin Ehala
Täna 21:30

Juba mõnda aega seisame teelahkmel, kus ühel pool on ideaalid multikultuursest ühiskonnast ja teisel pool tundeline side oma rahva ja kogukonnaga. Millise tee peaks selles olukorras valima üks väikene kultuur? "Plekktrummi" külaline on keelesotsioloog Martin Ehala. Saatejuht Joonas Hellerma.

Vaata siia!

Vaata siia!

Vaata siia!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Maahommik esitleb. Loomaarstid, 3/10
15.12.2018 10:00

Sel nädalal näeme, milliste imevõtetega ravib dr Rainer auto alla jäänud chihuahua Jerryt. Hertta ja Alar aga sõidavad suurloomafarmi, et paigaldada haige jalaga veisele king. Saate tegid toimetaja Robert Kõrvits, režissöör Vladlen Pobjaržin, operaator Taavi Arus, helirežissöör Ergo Teekivi ja produtsent Laura Kõrvits. Teksti luges Ott Kartau.

foto
Miks mitte?!, 7/10 (2)
Täna 20:00

Anna valmistub räpilahingu finaaliks, aga tundub, et kogu maailm tahab teda selles takistada. Restoranis on suhted pingelised, sõbranna Liisiga on lood suisa halvad ja vanaisal õnnestub pomm majja toimetada. Stsenarist Martin Algus, režissöör Ergo Kuld.

foto
Tundmatu sõdur (Unknown Soldier, Soome 2017) (4)
8.12.2018 22:20

On lugusid, mida iga sugupõlv peaks endale rääkima. Olevik ei kustuta ajalugu, kuid teatud sündmused hääbuvad ajapikku ja jäävad tagaplaanile. „Tundmatu sõdur“ on plahvatuslik sõjadraama rühmast soome sõduritest võitlemas nõukogude sõduritega Teises maailmasõjas.

foto
Draamasari Koduigatsus 5, 9/12: Kõik, mis ees ootab (A Place to Call Home, Austraalia 2017) (1)
8.12.2018 21:35
Douglase poeg Matthew, kellest Elizabeth midagi ei teadnud, hakkab Oliviale silma heitma. Regina tuleb välja plaaniga, mille kohaselt peaks Jack valimistel kandideerima ja Sir Richardi tähelepanu hajutama.
foto
Draamasari Õnne 13 26 (S)
8.12.2018 20:30

Allan ja Mare püüavad edasi elada. Are ja Taivo saavad jälle kokku. Georg tahab Henry Spaa ära osta. Annemai peab Anule seletama, miks lehmi pole.

foto
Autoportree, 11/12: Ksenija Balta
8.12.2018 20:00

Eesti spordihiilgusel, just nii teda kutsutakse, Ksenija Baltal on ette näidata 8 kehtivat eesti rekordit. Varem oli tema põhialaks seitsmevõistlus, praegu kaugushüpe. Kuidas andekus siduda suure sooviga võita ja kuidas osata kaotada, sellest saates Autoprtree. Toimetaja Katrin Viirpalu, režissöör Ülle Õun, produtsent Silja Kala

foto
Trumpi müüri radadel, 11/12
8.12.2018 19:30

Reisisarja üheteistkümnendas osas uurime Ameerika ning eelkõige Texase relvakultuuri ja -lembuse tagamaid ning põikame sealse piirkonna ajalooga tutvumiseks piiritarast veidi maad eemale San Antoniosse. Ameerika suuruselt seitsmendas linnas vaatame oma silmaga üle sealse piirkonna ajaloo kaks keskset tegurit – San Fernando katedraali ning Alamo kindluse. Autor, režissöör ja operaator Väino Laisaar, produtsent Herbert Murd, toimetaja Ivo Tšetõrkin, tootja Matkafilm OÜ.

foto
Koerte ebatavalised sõbrad 1, 2/13: Tiber ja Thunder. Chance ja Wesley (Dog's Best Friend, Kanada 2014)
8.12.2018 19:05

Energiline jahikoer leiab endale paraja paarilise Thunderi-nimelise tiigrikutsika näol. Oklahomas elav pitbull jagab hellusi kahetonnise härjaga.

foto
Koerte ebatavalised sõbrad 1, 1/13: Titan ja Indie. Maya ja delfiinid (Dog's Best Friend, Kanada 2014) (1)
8.12.2018 18:40

80-aakrise hobusefarmi valvekoer saab äbariku veerandmiilihobuse parimaks sõbraks ja kaitsjaks. Kuldne retriiver naudib sõbralike delfiinide seltsi Florida Keysis.

Videouudised Vaata veel videoid

foto
Valga segakoor Rõõm tähistas 35. sünnipäeva suure kontserdiga
Eile 22:27

Valga segakoor Rõõm tähistas suurejoonelise kontserdiga 35. aastapäeva. Et dirigent Sirje Pässal täitus 70. eluaasta, on ta koori juhtinud täpselt poole oma elust. Rõõm on samal ajal nii koor, sõpruskond kui ka Lõuna-Eesti kaubamärk, kes on tegutsemisaja jooksul osalenud kõigil üldlaulupidudel ja aidanud korraldada rahvakultuuri tähtpäevi.

foto
MTÜ Saagu Parem püüab laste jõulusoovide täitmise kõrval ka nende tervist edendada
Eile 22:26

Võrumaal on kokku kogutud maakonna vähekindlustatud perede laste kingisoovid, et valmistada neile jõulurõõmu. Soovide täitmise kõrval on heategevusorganisatsioon Saagu Parem võtnud ka oma sihiks noorte tervise edendamise.

foto
"Aktuaalne kaamera. Nädal" tutvus koos Taimar Peterkopiga tema uue töökohaga
Eile 22:24

Esmaspäevast alustab riigisekretärina tööd 41-aastane Taimar Peterkop, kes Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) peadirektorina pidi lahendma Eesti ühe suurema e-kriisi, kui sajad tuhanded ID-kaardid tuli sulgeda.

foto
"Aktuaalne kaamera. Nädal" uuris, milliseid heategusid on inimesed tänavu teinud
Eile 22:24

Käesolev jõuluaeg toob inimestes välja kõige parema ja heldema poole. "Aktuaalne kaamera. Nädal" küsiski, millise heateo on inimesed sel aastal ise teinud või plaanivad veel teha.

foto
Uuel nädalal läheb ilm tasapisi külmemaks ning sajab lund ja lörtsi
Eile 22:22

Lähiajal hakkab ilm tasapisi aina külmemaks minema ning vaheldumisi sajab lund ja lörtsi.

foto
Tallinna Vangla saatis kõik tööta jäänud valvekoerad uutesse kodudesse
Eile 22:17

Uue Tallinna vangla valmimisel jäi tööta seitse valvekoera. Tänu ühe vanglatöötaja jõupingutustele ja heade inimeste olemasolule, jõudsid kõik neljajalgsed sel nädalal uude koju.

foto
Eesti Kunstimuuseum põimib juubeliaastal kokku mineviku ja tuleviku
Eile 21:27

Eesti kunstimuuseum lükkas sel nädalal avatud suurnäitusega käima 100. sünnipäeva tähistava aasta. "Aktuaalne kaamera. Nädal" käis uurimas, kuidas sündis Eesti Kunstimuuseum ja milliseid aardeid peidab endas Kadrioru loss.

foto
Eesti 200: Eesti peamine probleem on see, kuidas heaoluühiskonda üleval pidada
Eile 21:08

Uus erakond Eesti 200 arutas valimisprogrammi. Erakonna juhi Kristina Kallase sõnul on Eesti peamised lahendamist vajavad probleemid töökäte vähesus ja küsimus, kuidas me oma heaoluühiskonda tulevikus üleval peame.

foto
Ida-Viru keskhaigla hakkab küsima visiiditasu ka tühistamata eriarstiaegade eest
Eile 19:03

Ida-Viru keskhaigla on hädas patsientidega, kes jätavad eriarsti kokkulepitud visiidile tulemata. Sellega võitlemiseks hakkab haigla uuel aastal küsima visiiditasu ka nende kordade eest, kui inimene jätab vastuvõtule mitteilmumisest teatamata.

foto
Koogiste külla Lelle-Pärnu rongiliini asendavad bussid ei jõua
Eile 18:57

Laupäeval süütasid Raplamaal Koogiste raudteejaamas ümberkaudsete külade elanikud leinaküünlaid, et väljendada nördimust valitsuse otsuse vastu lõpetada rongiliiklus Lelle-Pärnu liinil. Koogiste rahva olukorra teeb eriti keeruliseks see, et majandusminister Kadri Simsoni lubatud asendusbussid Koogiste külla üldse ei jõuagi.

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.