Soovitame

foto
Draamasari Poldark, 4/8 (Inglise 2015)
Täna 17:30
Uudised Rossi ja Demelza abielust levivad kiiresti ja ei pruugi kaevandusele hästi mõjuda. Francisel tuleb Trenwithi juhtimine üle võtta. Demelza tunneb rahutust, kui Francis ja Elizabeth noorpaari jõuluks külla kutsuvad.
foto
Eesti mäng 8, 1/28 (ETV 2018)
Täna 20:30

Suvine mälumängusaade alustab oma kaheksandat hooaega. Esimeses saates astuvad üles näitleja Jan Uuspõld, noor laulja Jennifer Marisse Cohen ja rannavõrkpallur Rivo Vesik. Saatejuht Gaute Kivistik. Assistent Britt Kõrsmaa. Režissöör Maire Radsin.

foto
Ringvaade suvel
Täna 21:35
"Ringvaade" toob suvel esmaspäevast neljapäevani teie ette Eesti elu kirevaimad hetked. Saatejuhid on Anna Gavronski, Hannes Hermaküla ja Jüri Muttika ning igav nendega ei hakka.
foto
Draamasari Koduigatsus 4, 11/12: Püüdke tiiger kinni (A Place to Call Home, Austraalia 2016)
Täna 22:15
George kavatseb lõplikult Reginast lahti saada, kuid hoiab oma plaanid esialgu enda teada. Seersant Tayloril on tekkinud kahtlused Regina suhtes ja ta peab selle eest kallilt maksma.
foto
Raudse eesriide jumalused, 1/6 (Eesti 2014)
Homme 20:00

1980ndad oli aeg, kui Nõukogude Liidus algas tõeline Eesti estraaditähtede buum. Järjepanu tõusid idabloki suurimateks levistaarideks Jaak Joala, Tõnis Mägi, Anne Veski, Gunnar Graps jt, sulatades oma aktsendi ning läänelike lavamaneeridega kuuendiku planeedi inimeste südameist.

foto
Heureka 2, 5/16: Kuidas töötab pood? (Eesti 2017)
18.07.2018 20:00
Kauplus on keeruline süsteem, kus mitte miski ei ole juhuslik. "Heureka" uurib järele, kuidas rändab kaup riiulitele ja läheme avastusretkele hiigelsuurde logistikakeskusesse. Veel selgitame välja, miks on iga poeriiuli ruutsentimeeter täpselt arvel ja kuidas võib poekeskkond mõjutada sind rohkem ostma. Tootja Downtown Pictures OÜ.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Elu Victoria ajastu talus

Victorian Farm, Inglise 2008. Doksari on ETV eetris alates 22. juulist pühapäeviti kell 18.45, kordus K hilisõhtuti.

Poldark

Romantiline Briti ajastudraama. 1.-3. hooaeg taas eetris alates 11. juulist E-R kell 17.30, kordus järgmisel argipäeval kell 8.55.

Öine administraator

The Night Manager, Inglise/USA 2016. Poliitiline põnevik on ETV eetris alates 8. juulist pühapäeviti kell 21.35, kordus N hilisõhtuti.

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kohtumiseni sügisel!

Õnne 13

Kohtumiseni sügisel!

Hommik Anuga

Kohtumiseni sügisel!

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

ENSV

Viimane hooaeg taas eetris E-N kell 21.35.

Ringvaade suvel

E-N kell 21.35, kordus järgmisel hommikul.

Osoon

Kohtumiseni sügisel!

Maahommik

Kohtumiseni sügisel!

Alates 16. juulist!

Eesti mäng

Meeleolukas telemäng alates 16. juulist E-N kell 20.30, kordus järgmisel hommikul.

Vaata veelkord!

foto
Draamasari Öine administraator 1, 2/8 (The Night Manager, Inglise/USA 2016)
Eile 21:35

Valitsuse korruptsiooniga võitlemise osakond tahab, et maskeeritud agent imbuks Roperi kaaskonda. Burr värbab Pine'i ja saadab ta Devonisse. Roper juhib oma globaalset äri.

Esmaspäeval ETV2-s

foto
Pierre Boulez - muusikale pühendatud elu (Pierre Boulez - A Life for Music, Saksamaa 2017)
Täna 22:15

R: Reiner E. Moritz. Pierre Boulezi (1925-2016) teatakse kui jõulist muusikauuendajat, skandaalsete avaldustega („Laske ooperimajad õhku!”) silma paistnud heliloojat ja dirigenti, kes kritiseeris 1960. aastail teravalt ooperimajades valitsevat rutiini. Hiilgavat dirigendikarjääri teinud Prantsuse helilooja Pierre Boulez on juhatanud tipporkestreid, sealhulgas BBC Sümfooniaorkestrit, Clevelandi ja Chicago sümfooniaorkestreid ja New Yorgi Filharmoonikuid. Tipphetkeks tema karjääri jooksul ooperidirigendina peetakse vaieldamatult „Nibelungide sõrmust” Bayreuthi festivalil 1976. aastal.

Ajalooline draamasari - alates 18. juulist!

Leia meid Facebookist

Vaata siia!

Vaata siia!

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Urmas Ott. One Man Show (ETV 2018)
Eile 22:20

Vahur Kersna mastaapne teledokumentaal Eesti läbi aegade säravaima, vastuolulisema ja edukaima telereporteri elust, loomingust ning saatusest. Režissöör Andres Lepasar, produtsent Ruth Heinmaa.

foto
Draamasari Öine administraator 1, 2/8 (The Night Manager, Inglise/USA 2016)
Eile 21:35

Valitsuse korruptsiooniga võitlemise osakond tahab, et maskeeritud agent imbuks Roperi kaaskonda. Burr värbab Pine'i ja saadab ta Devonisse. Roper juhib oma globaalset äri.

foto
Jalgpalli MM. Kokkuvõte (1)
Eile 20:15

21. jalgpalli maailmameister selgub Moskvas. Kohtumist kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudiovestlust veab Aet Süvari.

foto
Jalgpalli MM. Finaali eel
Eile 17:15

21. jalgpalli maailmameister selgub Moskvas. Kohtumist kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudiovestlust veab Aet Süvari.

foto
Iseolemine, 10/10 (Eesti 2016)
Eile 10:15
Öeldakse, et autismispektri häirega inimestel pole empaatiavõimet. Aga võibolla napib empaatiat hoopis meil nende suhtes? Saatetsükli viimases saates kohtub Margus Saar 23-aastase Uku Vahuriga. Toimetaja Iiris Saluri, produtsent Aarne Kraam.
foto
Draamasari Õnne 13 25 (Eesti 2017)
Eile 09:45
Mare pakub Oliver-Stenile kohta linnavalitsuses. Iiris püüab Priiduga kohtingul käia, aga Sonja rikub kõik ära. Evelin läheb Morna spaasse Henryt otsima, aga leiab eest hoopis Laura. Are tahab Taivo Palmist paremini aru saada.
foto
Maahommik (ETV 2018)
Eile 09:00
Sõidame mööda Eestit ringi, õpime erinevaid nippe ja paneme kõrvataha kasulikke nõuandeid. Loomulikult läheme külla ka ettevõtlikele inimestele, kelleta jääks maaelu soiku. Lood toovad teieni Laura Kõrvits, Mari Tamm ja Mirjam Nutov. Saate režissöör Maarika Lauri.

Videouudised Vaata veel videoid

foto
Kaitseliitlased lõpetasid pika jalgrattamatka
Eile 23:03

Pühapäeva pärastlõunal jõudsid Paide Vallimäel finišisse Kaitseliidu üleriigilisest rattaretkest osavõtjad.

foto
Soe suveilm püsib ka uuel nädalal
Eile 22:55

Soojad ilmad püsivad vähemalt reedeni.

foto
Rallispordi näitusel saab vahetada ralliauto rehve ja proovida kaardilugeja ametit
Eile 22:51

Lisaks Lõuna-Eesti teedele jõudis ralli sel nädalavahetusel ka Tartus asuvasse Eesti spordi- ja olümpiamuuseumisse, kus avati 21. sajandi rallispordile keskenduv näitus "See on ralli!". Näitusel saab muu hulgas proovida, kuidas vahetada ralliauto rehve ja mis tunne on olla kaardilugeja.

foto
Reval Etno muusikalaager ühendab maailma eri paigus elavaid eesti lapsi
Eile 22:43

Võrumaale Rõugesse kogunes pühapäeval pea poolsada eesti last üle maailma, et võtta osa rahvusvahelisest muusikalaagrist Reval Etno. Laagri eesmärk on ühendada maailma eri paigus elavaid eesti lapsi, anda neile võimalus õppida muusikat oma ala parimatelt artistidelt ning kogeda, mida tähendab muusiku elu.

foto
Uue Eesti mängufilmi võtted jõudsid Raplasse
Eile 22:29

Sel suvel vändatava uue Eesti filmi "Hüvasti, NSVL" võtted jõudsid Raplasse. Lauri Randla debüütmängufilm räägib loo väikese Johannese üleskasvamisest ajal, mil laguneb Nõukogude Liit. Film on ühtaegu nii eesti, ingeri kui vene keeles ning jõuab kinolinale järgmisel aastal.

foto
ERR Moskvas: see, et Lääne inimesed ei ole vaenulikud, oli paljudele venelastele šokk
Eile 22:13

Pühapäeva õhtul lõppesid Venemaal peetud jalgpalli maailmameistrivõistlused. ERR-i Moskva korrespondent Anton Aleksejev ütles, et paljudele venelastele oli šokk, et Lääne inimesed MM-i ajal neisse hästi suhtusid.

foto
ERR Helsingis: päris neutraalne koht pole Soome juba ammu olnud
Eile 21:43

Helsingis tehakse viimaseid ettevalmistusi USA ja Venemaa esmaspäevaseks tippkohtumiseks. Poliitikavaatlejad arutavad tuliselt selle üle, millest Donald Trump ja Vladimir Putin räägivad ja milliseid kokkulepeid on oodata.

foto
Autojuhi terviserikke või enesetapu põhjustatud avariide arv on kasvanud
Eile 21:08

Liiklusõnnetuset arv, mis on põhjustatud terviserikkest või kus inimene sooritab autoroolis enesetapu, on kasvanud. Nii politsei kui ka maanteeamet kinnitavad, et neile on teada juhtumid, kus rasket haigust põdevad, eelkõige häiritud tähelepanuvõimega inimesed on autoroolis, sest nende kümne aasta pikkune tervisetõend on kehtiv. Perearstid möönavad, et info terviseseisundi halvenemisest ei jõua alati nendeni, kuid kinnitavad siiski koos terviseametiga, et süsteem tervikuna töötab hästi.

foto
Orban ei poolda Moskva ja EL-i vastastikuseid sanktsioone
Eile 20:03

Ungari peaminister Viktor Orbán väljendas pühapäeval kahetsust Euroopa Liidu ja Venemaa vastastikuste sanktsioonide üle.

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.