Vaata saateid juba enne tele-eetrit! Vaata veel saateid

Soovitame

foto
Prillitoos
Täna 09:05

Marika Saul oli vaid 15-aastane kui ta kutsuti mängima filmi „Noor pensionär”. Meenutame kultusfilmi võtteid ja uurime, millega tegeleb naine täna. Mälutreener Tauri Tallermaa räägib sellest, kuidas mõjutavad meie aju ja mõtlemist nutiseadmed.

foto
Hommik Anuga
Täna 10:00

Pühapäeval on saates külas Baruto koos oma perega. Eesti kõige tuntum südamekirurg Toomas Sulling. Piret, Lenna ja Liina hullutavad rahvast. Saatejuht Anu Välba.

foto
Reformatsioon 500, 3/8
Täna 11:45

Viissada aastat tagasi sai Martin Lutheri ideedest alguse usuline uuendusliikumine ehk reformatsioon. Reformatsioon on mõjutanud nii haridust, teadust, kirjandust, muusikat kui ka poliitikat ja majanduselu. Martin Lutherit peetakse üheks maailma kõige rohkem mõjutanud inimeseks. Kas ta oli kiriku lõhestaja või suur õpetlane, kas kiriku ja teoloogia uuendaja või lihtsalt oma usus kahtleja ning armastava Jumala otsija?

foto
Ajavaod. Riigi mehed: Karl Johannes Terras
Täna 18:40

Karl Johannes Terras oli Eesti riigisekretär aastatel 1920-1940. Ta oli selles ametis esimene. Stenbocki majas on Terrase tuba, kus seisab Ferdi Sannamehe loodud pikaajalise riigisekretäri büst. Selleks, et ei ununeks, kui oluline osa riigi järjepidevuses on kanda pädeval ja väärikal ametnikul. Saate tegid Mati Talvik ja Indrek Kangur.

foto
Kriminaalsari Foyle'i sõda 3, 1/4: Silmamoondus (Foyle's War, Inglise 2004)
Täna 19:15
Plahvatuses hukkub eriteenistusülema poeg ja kõik peale Foyle’i peavad seda enesetapuks. Jäljed viivad Foyle’i ja Sami erioperatsioonide salastatud baasi, kus sõdurite väljaõppeks kasutatakse väga kahtlasi meetodeid.
foto
Leiutades Eestit: Günther Andrease stressilaadur SL
Täna 20:50

"Leiutades Eestit" on dokumentaalfilmide sari nutikatest lastest, kes tahavad elu Eestis paremaks muuta. Audru poiss Günther Andreas leiutas stressilaaduri, mis aitab keerulises olukorras käepäraste vahenditega mobiiltelefoni laadida. Režissöör Maria Kivirand, tootja Black Plastic Media Productions. Projekt valmib Eesti Vabariik 100 raames.

Sõnumid Vaata veel

EL eesistumise uudised Vaata veel

Vaata veelkord!

foto
Reisisari Reisile minuga 12: Ateena
Eile 20:05

Kui pärslased 480 eKr Ateena vallutasid, ei jätnud nad Akropolisel kivi kivi peale. Periklese valitsusajal taastasid Ateena kodanikud Akropolise üheksa aastaga. Ainsaks ehitusmehhanismiks oli tol ajal tõsteplokkide süsteem. Tänapäeval külastab Akropolist 15 000 inimest päevas. Linnas on uueks vaatamisväärsuseks Stavros Niarchose kultuurikeskus. Siin on uus ooperiteater ja raamatukogu.

Osale konkursil! Registreerumiseks on aega 20. novembrini

Pühapäeval ETV2-s

foto
Noortebänd 2017
Täna 19:30

Juba 17. korda siseneb paarkümmend noort muusikut Noortebändi konkursile, millest võib alguse saada tähelend Eesti (ja miks ka mitte kogu maailma) muusikaareenil. Pingeliste eelvoorude ja tuliste poolfinaalide võstlustulest edasipääsejatena astuvad suures finaalis võistlustulle neo-souli viljelev "Nora's Closure", progressiivne "Hommage", laulja-laulukirjutaja Inger, jazzilik "Mir" ja alternatiivse pop-roki esindaja Rainer Ild.

Pühapäeval Vikerraadios

foto
Müstiline Venemaa. Oktoobripööre
Täna 11:20

7. novembril 2017 tähistas Vikerraadio menusaade "Müstiline Venemaa" oma 20. sünnipäeva. Kuna samal ajal möödus 100 aastat Suurest Oktoobrirevolutsioonist, siis avaliku salvestuse vestlusringis arutasid oktoobripöörde ja selle tulemuste üle saatesarja autor David Vseviov, ajaloolased Toomas Hiio ja Jaak Valge, vestlust juhtis Peeter Helme.
Saated jõuavad eetrisse 19. ja 26. novembril kell 11.20.

Vaata siia!

Uus hooaeg!

Unustamatu

Unforgotten, Inglise 2016. Briti krimisari „Broadchurchi“ ja „Downton Abbey“ loojatelt. Sarja teine hooaeg on ETV eetris alates 17. novembrist reedeti kell 21.40, kordus P pärastlõunal.

Vaata siia

Suured ränded

Nature's Great Migrations, Inglise 2016. Alates 18. novmebrist laupäeviti kell 18.40, kordus P pärastlõunal.

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus K lõunal.

Reisile minuga

Laupäeviti kell 20.05, kordus P õhtuti ja E lõunati.

Suud puhtaks

Kolmapäeviti kell 20.45 ja 21.40 (jätkub pärast AK-d), kordus R lõunal ja L õhtupoolikul.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Wend Weis, 7/10: Nakatu
1.12.2017 20:30

Inimesed eelistavad elu linnas. Nagu iga loom ja bakter koonduda sinna, kus toitu rohkem. Aga miks mõned liiguvad vastupidi? Linnast maale. Veiste ja rohumaadele? Saade on valminud koostöös talunike MTÜ-ga Liivimaa Lihaveis. Saatejuht Wend, režissöör Mihkel Ulk.

foto
Wend Weis, 6/10: Kirbla
24.11.2017 20:30

Okastraat. Veis. Šaakal. Imeline pärand meie lähimest ja kaugemast minevikust. Mille sõlmib kokku tervikuks W koos restoran Ribe peakokk Radoslav Mitroga. Ilma okastraadita seedekulglas ja meeles. Saade on valminud koostöös talunike MTÜ-ga Liivimaa Lihaveis. Saatejuht Wend, režissöör Mihkel Ulk.

foto
Üks tegu: Kalapüük (ETV 2007)
Täna 07:40
Vanal ajal oli kala inimestele leivakõrvaseks, nüüd on aga kalalkäik omamoodi pagemine - inimesele on aeg-ajalt üksiolemist vaja. Linnas ollakse aina inimeste keskel, kodus saavad sind raadio, televiisor ja telefon kätte. Infot on nii palju, et inimene oma hingega kaob sinna vahele ära. Ja siis minnaksegi kalale, kus on mõtetel võimalus rahulikult kulgeda. Oma mõtted pani kirja Olavi Ruitlane, võrukeelset teksti loeb Riho Kütsar.
foto
Üks tegu: Lehmalüps (ETV 2007)
Täna 07:30
Saate teksti autor Grethe Rõõm kirjutab: "Olen mitu ööd unes näinud, kuidas lähen sahvrisse ja võtan ühe suure sõõmu külma, kooresegust piima." Võrukeelset teksti loeb Merle Jääger. Režissöör Mati Kark, operaator Arvo Mägi, helirežissöör-valgustaja Sten Arvi, monteerija Ahti Tubin, produtsent Tiina Rebane.
foto
Rock Summer 25: Winny Puhh (ETV 2013)
Täna 03:30
Eesti parim live-bänd "Winny Puhh" tuleb Rock Summeri kontserdiks rahva sekka. Iiri pereansamblist "Corrs" tuntud Sharon Corr annab soolokontserdi. Jüri Muttika kohtub mehega, kes on kui kõndiv Rock Summeri meenete näitus.
foto
Rock Summer 25: Metsatöll (ETV 2013)
Täna 03:00
Rock Summeri juubelifestivalil esineb "Metsatöll". Kohtume Eesti ansambliga, kes üle pika aja sõidab esinema kuulsale Roskilde festivalile. Eesti rokilegendid meenutavad esimesi Rock Summereid.
foto
Vallatud kurvid (Eesti 1959)
Täna 01:30

Eksituskomöödia mootorrattavõistluste, äravahetamiseni sarnaste kaksikõdede, armastuslugude ja pisikese moraaliga lõpus. Võib-olla isegi üks aegumatumaid filme eesti filmiloos, mis sest, et ajakohaste apsudega.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Ilm läheb jahedamaks ja mitmel pool sajab vihma, lörtsi või lund
Eile 22:24

Pühapäeval läheb ilm jahedamaks ning mitmel pool sajab vihma, lörtsi või lund.

foto
Väike-Maarjas võtsid omavahel mõõtu automudelisportlased
Eile 22:01

Kui Eesti autospordifännide pilgud on sel nädalalõpul pööratud Austraaliasse, siis automudelisportlased kogunesid laupäeval kiirusi nautima Väike-Maarjas asuvasse Eestis ainulaadsesse mudelihalli, mis sel sügisel sai uue näo. Võistlustel lõid kaasa nii suured kui ka väikesed autohuvilised.

foto
Laaneots: reservväelaste mobiliseerimiseks tuleb taastada neli kaitseringkonda
Eile 18:40

Kahest jalaväebrigaadist ei piisa, et mobiliseerida kogu Eestis olemasolev reserv, ütles "Aktuaalsele kaamerale" erukindral Ants Laaneots, kes pooldab nelja kaitseringkonna taastamist. Riigikaitsekomisjoni esimees Hannes Hanso ei usu, et Laaneots leiab oma plaanile piisavalt poliitilist toetust.

foto
Liibanoni peaminister naaseb lähipäevil Beirutisse
Eile 16:16

Liibanoni peaminister Saad Hariri kohtus laupäeval Pariisis Prantsusmaa presidendi Emmanuel Macroniga, et rääkida tema ametist lahkumise tõttu tekkinud kriisist.

foto
Paavst Franciscus andis Arvo Pärdile üle Ratzingeri preemia
Eile 15:57

Täna, 18. novembril Vatikani apostlikus palees toimunud tseremoonial andis paavst Franciscus üle Ratzingeri preemiad. Sel aastal pälvis kahe nimeka teoloogi kõrval autasu ka helilooja Arvo Pärt.

Värsked raadiouudised Kuula veel

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?