Soovitame

foto
Draamasari Surm paradiisis 5, 1/8 (Death In Paradise, Inglise 2016)
Täna 17:35
Inspektor Goodman uurib koos oma meeskonnaga miljonärist teadlase surma. Kõigil kahtlusalustel näib olevat raudne alibi.
foto
Suud puhtaks: Kliimasoojenemine
Täna 20:00

Värske ÜRO kliimaraport hoiatab: kui maailma riigid midagi ette ei võta ja kliimasoojenemine jätkub praeguses tempos, ootab meid paarikümne aasta pärast kliimakatastroof. Eesti suurim panus kliimasoojenemisse on põlevkivienergeetika. Kas me oleme valmis PÕXIT-iks? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

foto
Esimene stuudio
Täna 21:40
Saatesari avab erinevaid päevakajalisi teemasid, mis sünnivad meie igapäevasest elust, alates poliitikast ja majandusest, lõpetades sotsiaalia ning kultuuriga. Kord kuus läheb Riigikogu valgest saalist eetrisse pikem parlamendipoliitika debatt. Saatejuhid Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Anna Pihl. Režissöör Maarika Lauri.
foto
Draamasari Pulss 2, 8/10: Teistmoodi patsient (Syke, Soome 2014)
Täna 22:05
Marjut on haiguslehel, kuid naaseb ootamatult koos oma lemmiku, koer Ceciliaga. Opisaalis viiakse läbi kummaline lõikus. EMOsse satub Leo, kes tuli hiljuti Aafrikast ja kellel kahtlustatakse haruldast viirust.
foto
Pealtnägija
Homme 20:00

Tänavu aprillis rullus Kaitseväe keskpolügoonil lahti stsenaarium, milleks sõdur on valmis sõjas, mitte koduõuel treenides. Ajateenija Lars sai raskelt vigastada lõhkemata granaadist. Kuidas sai selline asi juhtuda ja milline on selle õnnetuse laiem järeldus?

foto
Esimene stuudio
Homme 21:40
Saatesari avab erinevaid päevakajalisi teemasid, mis sünnivad meie igapäevasest elust, alates poliitikast ja majandusest, lõpetades sotsiaalia ning kultuuriga. Kord kuus läheb Riigikogu valgest saalist eetrisse pikem parlamendipoliitika debatt. Saatejuhid Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Anna Pihl. Režissöör Maarika Lauri.

Sõnumid Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Reis ümber Eesti

Kogupere meelelahutuslik televiktoriin - reedeti kell 20.00 ETV-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 9.30.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus T õhtupoolikul ja P hommikul.

Hommik Anuga

Uus hooaeg alates 9. septembrist pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunati.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Vaata veelkord!

foto
Osoon (S)
Eile 20:30

Esimene "Osooni" saade läks eetrisse 25. okt 1993. aastal. Nii nagu loodus on pidevas muutumises, nii on ka "Osoon" ajas muutunud. 25 aastaga on kogunenud muljetavaldav kogus arhiivimaterjali, mida jagame oma vaatajatega. Režissöör Keiti Väliste , toimetajad Õie Arusoo, Kristo Elias ja Sander Loite, produtsent Õie Arusoo.

Vaata siia!

Vaata siia!

Teisipäeval ETV2-s

foto
dokkaader Orjaks müüdud lapsed (Selling Children, Taani/India 2018)
Täna 22:30

Režissöör Pankaj Johari dokumentaalfilm paljastab tänapäeva orjanduse Indias. Miljoneid lapsi ostetakse ja müüakse, et nad teeksid ränkrasket tööd kaevandustes, keskklassi perekondade majapidamises ning mis kõige hullem – bordellides seksiorjadena. Alamkasti perede lapsed sünnivad tihti võlaorjuses, mis tähendab, et nendestki saavad võlausaldajate orjad. Pankaj Johari tõestab, et kirjaoskamatus ja pidev vaesus on tänapäeva orjuse viljakas kasvupinnas. Korrumpeerunud riigivõimud ei võta probleemi lahendamiseks midagi ette.

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Välisilma dokk President Macron. Süütuse aja lõpp (Macron Président, la fin de l'innocence, Prantsuse 2018)
Eile 22:15

Möödunud aasta maikuus valiti Prantsusmaal presidendiks mees, kellest kaks aastat varem polnud enamik prantslastest midagi kuulnud. Filmis jälgitakse Prantsusmaa noorimat presidenti Emmanuel Macroni tema ametiaja esimese aasta jooksul ja püütakse aru saada, mis liiki poliitik on see 39-aastane noor mees, kellel polnud seljataga hiilgavat parteikarjääri, kuid kelle nägemus oma riigi tulevikust võitis valijate usalduse. Arvamust avaldavad poliitikud, ajaloolased, sotsioloogid, kirjanikud ja muidugi saab sõna ka president ise.

foto
Välisilm
Eile 21:40

Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Johannes Tralla.

foto
Osoon (S)
Eile 20:30

Esimene "Osooni" saade läks eetrisse 25. okt 1993. aastal. Nii nagu loodus on pidevas muutumises, nii on ka "Osoon" ajas muutunud. 25 aastaga on kogunenud muljetavaldav kogus arhiivimaterjali, mida jagame oma vaatajatega. Režissöör Keiti Väliste , toimetajad Õie Arusoo, Kristo Elias ja Sander Loite, produtsent Õie Arusoo.

foto
Areeni varjus, 6/6
Eile 20:00

Leedu korvpallitähe Arvydas Sabonise ja Tiit Soku pilguheit olümpiakulla võitmisele Nõukogude Liidu koondises. Martin Müürsepa tagasivaade õppetundidele maailma kõige tugevamas korvpalliliigas Ameerikas. Olulist rolli täidab ka treener, kes sportlase iseloomu karastab ja meeskonna ühiseks löögirusikaks liidab. Sageli lahutab võitjat ja kaotajat juuspeen vahe ning siis saab otsustavaks see, kellel on tugevam vaim. Alistumatu meele suurepäraseks eeskujuks on kahekordne olümpiavõitja Kristina Šmigun. Saate tegid Ken Saan, Andrus Nilk, Taavi Aavik.

foto
Ringvaade
Eile 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Eradetektiivid Shakespeare ja Hathaway 1, 10/10: Halvaendeline kohtumine kuuvalgel (Shakespeare And Hathaway – Private Investigators, Inglise 2018)
Eile 17:40
Mõisaproua palkab Franki ja Lu otsima oma kadunud tütart ning lubab neile kuninglikku tasu, kui nad leiavad tütre varastatud juveeli enne balli algust. Ball aga lööb kõik kaardid segi: kas tegu on inimrööviga, kokkumänguga või suure lavastusega?
foto
Elu lugu: Kaksikud Maimu Kallas ja Taimi Mark (ETV 2013)
Eile 17:30
Kaksikõed Maimu ja Taimi Hiiumaalt on tänaseni lahutamatud, kuigi neil kummalgi on oma pikk elu selja taga.

Saated vaegkuuljatele

Maailmaportaal

Videouudised Vaata veel videoid

foto
Brüsseli ametnikud: rahapesu osas on järelevalve ebapiisav
Eile 23:11

Euroopa Liidus on rahapesu järelevalve olnud siiani eelkõige iga riigi enda vastutus. Euroopa pangandusjärelevalve ametis Londonis töötab kaks inimest, kelle põhitöö on rahapesu vastase võitluse koordineerimine. Brüsselile tundub üha enam, et see ei ole piisav.

foto
Kantsler: ühe dokumendiga ei saa Eesti välispoliitikat pikaks ajaks paika panna
Eile 23:05

Välisministeeriumi kantsler Rainer Saks ütles, et iga võimule tulev valitsus peab andma välisministeeriumile oma prioriteedid, mille põhjal välispoliitikat ajada, sest vaid ühe dokumendiga ei saa pikaks ajaks välispoliitikat paika panna.

foto
ERR Brüsselis: Brexiti kõnelused on jätkuvalt ummikseisus
Eile 22:28

Brexiti läbirääkimised on jätkuvalt ummikseisus. Eelmisel nädalal aset leidnud Euroopa Liidu ülemkogu edasiminekut ei toonud ja eelkõige seisavad kõnelused keeruka Iirimaa piiri küsimuse taga ning samamoodi keeruka Suurbritannia poliitilise olukorra taga. Euroopa valitsusjuhid tegid peaminister Theresa Mayle selgeks, et ootavad lahendust temalt.

foto
Afganistani valimistel jäid kandidaadid ja nende programmid rünnakute varju
Eile 22:21

Afganistanis toimusid nädalavahetusel kolm aastat edasi lükatud parlamendivalimised. Küsimus, millised parteid omavahel võistlevad ja mis võiks olla nende programmid, eriti jutuks ei tulnudki. Tähtsust omas eelkõige küsimus, kui paljud inimesed füüsiliselt üldse valida saavad ja kui veriseks need valimised kujunevad.

foto
Saaremaal sai õppida armastuskirjade kirjutamist
Eile 21:58

Saaremaal Ansekülas saiõppida seda, kuidas kirja teel armastust avaldada.

foto
Ilm läheb järjest jahedamaks ja oodada on lörtsi
Eile 21:44

Oktoobri lõpp juba terendab ja ilm hakkab vaikselt aga kindlalt jahedamaks minema.

foto
Sügis leevendas loomakasvatajate muret talvesööda pärast, kuid varu napib
Eile 21:38

Pikk ja soe sügis leevendas pisut loomakasvatajate muret loomade talvise sööda pärast, kuid mitmes Kesk-Eesti ettevõttes tuleb siiski kõvasti pingutada, et loomadele ninaesist kevadeni jätkuks.

foto
Kaitsevägi tahab hankida lennukikütuse ostmise võimaluse tsiviillennuväljadel
Eile 21:34

Kaitsevägi plaanib hankida lennukikütuse ostmise võimaluse Eesti tsiviillennuväljadel ning Riias ja Kaunases. Eelkõige on kaitseväe lennukitel tarvis kasutada tsiviillennuvälju õppuste ajal, külaliste veoks, kuid ka näiteks metsatulekahju puhul.

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.