Soovitame

foto
Haid, 1/2 (Shark, Inglise 2015)
Täna 18:40

Kaheosaline BBC loodussari maailma haidest. Esimeses osas tuleb juttu haidest kui maailmamere suurtest röövkaladest, kes elutsevad kõigis ookeanides ja püüavad saaki kõikvõimalikel viisidel. Mustuim-hallhaid peavad jahti suurte parvedena, habehaid varitsevad saaki, atlandi polaarhaid tegutsevad jää all ja valgetäpp-hallhaid püüavad kala öösel. Lõpuks näeme mõrtsukhaisid Lõuna-Aafrika rannikul suur-merikarusid jahtimas.

foto
Draamasari Victoria 2, 8/10: Südametunnistuse luksus (Inglise 2017)
Täna 21:35
Peaminister Peel peab parlamendis oma elu võitlust ja Albertist on kasu asemel rohkem kahju. Palees kasvavad pinged Victoria, Alberti ja Lehzeni vahel.
foto
Lolo (Prantsuse, Saksa 2015)
Täna 22:25

40-aastane moeäris töötav töönarkomaan Violette läheb sõbrannaga spaapuhkusele ja tutvub seal väikelinna arvutihulluga.

foto
Elu Victoria ajastu talus 1, 1/6 (Victorian Farm, Suurbritannia 2008)
Homme 18:45

1. osas kolib meeskond vanasse räämas talumajja, mis tuleb aastakümnete jooksul kogunenud mustusest puhtaks rookida ja Victoria ajastu stiilis ära remontida. Alex ja Peter tegelevad künnitöö ja siidrivalmistamisega, Ruth aga viib end kurssi 19. sajandil levinud toiduvalmistamisviisidega.

foto
Kersna kõnnib Kadriorus (ETV 2018)
Homme 19:45

Vahur Kersna tundeline ja nauditavalt hoogne teekond läbi kodukandi, Eesti parkide kroonijuveeli ning prestiižeima elurajooni, 22. juulil oma 300. sünnipäeva tähistava Kadrioru. Režissöör Andres Lepasar, produtsent Ruth Heinmaa.

foto
Draamasari Chesteri loomaaed 1, 1/6 (Our Zoo, Suurbritannia 2014)
29.07.2018 20:00

Esimene osa: George Mottershead, kes pole toibunud I maailmasõja haavadest, päästab laokile jäänud ahvi ja papagoi. Tal tärkab idee rajada eraloomaaed ning osta selleks vana mõis.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Elu Victoria ajastu talus

Victorian Farm, Inglise 2008. Doksari on ETV eetris alates 22. juulist pühapäeviti kell 18.45, kordus K hilisõhtuti.

Poldark

Romantiline Briti ajastudraama. 1.-3. hooaeg taas eetris alates 11. juulist E-R kell 17.30, kordus järgmisel argipäeval kell 8.55.

Öine administraator

The Night Manager, Inglise/USA 2016. Poliitiline põnevik on ETV eetris pühapäeviti kell 21.35, kordus N hilisõhtuti.

Katariina

Ekaterina, Vene 2014. E-N kell 22.15 ETV-s, kordus järgmisel hommikul kell 10.00 ETV2-s.

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kohtumiseni sügisel!

Õnne 13

Kohtumiseni sügisel!

Hommik Anuga

Kohtumiseni sügisel!

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Ringvaade suvel

E-N kell 21.35, kordus järgmisel hommikul.

Osoon

Kohtumiseni sügisel!

Maahommik

Kohtumiseni sügisel!

E-N kell 20.30!

Eesti mäng

Meeleolukas telemäng E-N kell 20.30, kordus sama päeva hilisõhtul ja järgmisel hommikul.

Vaata veelkord!

foto
Draamasari Katariina, 2/10 (Ekaterina, Vene 2014)
19.07.2018 22:15

Printsess Friederike on Pjotr Fjodorovitšist sisse võetud, õpib vene keelt, on vaimustatud Jelizaveta heldusest ega aima, et on krahv Šuvalovi nuhkide terava jälgimise all. Printsessi ema Johanna ei kaota aega ja teeb kõik, et panna endasse armuma noor vürst Betskoi. Jelizaveta, kes hoiab vangistuses alaealist troonipärijat, sõidab kaugesse kloostrisse pattu kahetsema. Ent keisrinna on sunnitud ootamatult Peterburi naasma, sest juhtunud on midagi kohutavat.

Laupäeval ETV2-s

foto
Sõda ja rahu, 2/6 (War and Peace, Inglise 2015)
Täna 22:35

Pierre abiellub Hélene'iga, kuid mõistab peagi, et tema naine on kalk ja kasuahne. Hélene petab Pierre'i Dolohhoviga, kelle Pierre duellile kutsub. Vürst Vassili sobitab oma poja Anatole'i ja Andrei uskliku õe Marja abielu. Vene armee takistab Prantsuse armee edasitungi. Nikolai pääseb koju. Andrei saab raskesti haavata, ta jõuab Lise'i sünnituse ajaks koju, kuid see lõpeb õnnetult.

Alates 22. juulist!

Leia meid Facebookist

Vaata siia!

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Reis Itaaliasse (The Trip to Italy, Inglise 2014)
Täna 12:50

R: Michael Winterbottom. O: Steve Coogan, Rob Brydon, Rosie Fellner jt. Komöödia. Intelligentne draamasugemetega komöödia, peaosades tuntud inglise koomikud, kahekordne Oscari nominent Steve Coogan ja mitmekordne BAFTA nominent Rob Brydon. Režissöör Michael Winterbottomi tööde hulgast leiame kolm Cannes'i festivali Kuldse Palmioksa nominatsiooni.

foto
Unistuste aiad 3, 1/8 (Love Your Garden with Alan Titchmarsh, Inglise 2013)
Täna 10:45

Selles sarjas aitab Alan koos oma usaldusväärsete ametikaaslastega eriliste ja abi vajavate inimeste räämas aedu kauniks muuta. Nende aiad on küll kunagi olnud kujundatud ja hooldatud, kuid haigused või õnnetused on neilt jõu röövinud ning võimaluse oma aeda järje peal hoida. Igas osas luuakse täiesti uus keskkond, kuid malli võetakse juba olemasolevatest iluaedadest. Esimeses osas: raske haigus aheldas Malcolm Deani ratastooli, mistõttu kunagine innukas aednik vaatab nukrusega oma söötijäänud aeda.

foto
Iseolemine, 1/10 (Eesti 2017)
Täna 10:15
Johann on Downi sündroomiga 20-aastane noormees. Kuidas leida oma koht ühiskonnas, kui see sinult suurt ei ootagi? Sellest meie esimene iseolemise lugu. Saatejuht Margus Saar, toimetaja Christel Karits, režissöör Keiti Väljaste, produtsent Aarne Kraam, tootja AA Visioon Stuudio.
foto
Draamasari Õnne 13 25 (Eesti 2017)
Täna 09:45
Evelin teatab Krissule ja Lainele, et tema läheb jälle tööle. Are tahab, et Georg Rocco kõrvalt ka Martinile tähelepanu pööraks. Iiris meelitab Priidu oma korterisse. Oliver-Sten saadab Vissi põrgusse.
foto
Maahommik (ETV 2016)
Täna 09:00
Proovime järele, kui väsitav on saagikoristus õunatalus. Uurime, miks paeluvad täiskasvanud mehi punnvõrrid ja kuidas saab mesi tuubi sisse. Lisaks toimetame aias. Saadet juhivad Laura Kõrvits ja Mari Tamm.
foto
Üks koorilaul: Kui tume veel kauaks (Eesti 2016)
Täna 08:55
Eduard Tubina ja Juhan Liivi laulu "Kui tume veel kauaks" esitab Segakoor HUIK, jutustab koorijuht Kaspar Mänd. Dirigent Kaspar Mänd.
foto
Prillitoos (ETV 2018)
Täna 08:00
Pikalt "Osooni" juhtinud Vladislav Koržets on nüüdseks pühendunud oma teistele lemmiktegevustele. Uurime, millega ta tegeleb ja kuidas tal läheb. Jätkame tutvumist kauni Stockholmi metsakalmistuga, kus on oma viimase puhkepaiga leidnud mitmed tuntud eestlased. Peatume näiteks pianisti ja kirjaniku Käbi Laretei ning riigimehe Helmut Maandi haudadel. Saatejuht Reet Linna.
foto
Võtmeke (Eesti Telefilm 1970)
Täna 00:30

Meeleoluka muusikafilmi võtted toimusid Viljandi linnas ja järve ääres. Kesksed tegelased on Mart Pärna, bernhardiin Cardinal ja puudel Tuti-Triinu. Laulavad ja pilli mängivad Katrin Männiko, Tarmo Pihlap, Oleg Melnik, Lauri Nebel, Rein Laos (laulab Boris Lehtlaan). Käsikiri Eri Klas, operaator Anton Mutt, režissöör Elmo Lööve.

Videouudised Vaata veel videoid

foto
Merkeli sõnul oleksid Trumpi ja Putini regulaarsed kohtumised head
Eile 22:14

Saksamaa liidukantsler Angela Merkel usub, et regulaarsed kohtumised USA presidendi Donald Trumpi ja Venemaa presidendi Vladimir Putini vahel oleksid igati head.

foto
Laupäev on sajune, kuid jätkuvalt soe
Eile 21:55

Laupäeval püsib vihmane ilm, võib olla ka äikest. Soojakraadid ulatuvad päeval 27-ni.

foto
Eesti sünnipäevale pühendatud rännakul läbitakse 100 km ja lausutakse 100 palvet
Eile 21:48

Alates reedest on Pärnumaal liikvel 50-liikmeline rändurite kamp, kes on teel Eesti Vabariigi sünnilinnast Pärnust taasiseseisvumisel olulist rolli mänginud Pilistverre. Rännaku käigus läbitakse jalgsi 100 kilomeetrit ning lausutakse 100 palvet Eesti eest.

foto
Piirsalu elanikud toovad küla auks rahvani vabaõhulavastuse ja filmi
Eile 21:34

Läänemaal asuva Piirsalu küla esmamainimisest möödub tänavu 500 aastat ning selle puhul toovad kohalikud elanikud rahvani küla ajaloo ainetel põhineva vabaõhulavastuse, millest valmib ühtlasi ka film. Reedel toimus lavastuse peaproov.

foto
Kinnisvaraekspert: Kalamaja populaarsus kahaneb, inimesed kolivad linna äärde
Eile 21:23

Kalamajja kolimise trend on tänaseks läbi saanud ning inimesed soovivad pigem kolida äärelinna, ütles Pindi Kinnisvara ekspert Peep Sooman.

foto
Apteegireformi arutelud tõotavad tulla tulised
Eile 21:16

Valitsuskabinet arutab augustis apteegituru reguleerimist ning sügisel tuleb riigikogul otsustada, kas jätkata apteegireformi elluviimist või see tühistada. Arutelud tulevad ilmselt tulised, sest apteegireformi tühistamise toetajaid on ka koalitsiooni ridades.

foto
FOTOD | Tallinnas algas UEFA karikate ringreis
Eile 20:18

Tallinna Flora ja Viljandi Tuleviku Premium liiga kohtumisel said huvilised näha ka Meistrite liiga, Euroopa liiga ja UEFA Superkarika hinnalisi karikaid.

foto
Tänavu võib Peipsi järvest püüda 400 tonni rääbist
Eile 19:14

Peipsi kalameestel on käed-jalad tööd täis rääbisepüügiga. Kui eelmisel suvel võis Peipsi järvest rääbist püüda 40 tonni, siis tänavu on kalameestel lubatud püüda koguni 400 tonni.

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.