Klassikatähed Vaata veel

Soovitame

foto
Maahommik
Täna 10:00
Kevad on lõpuks ametlikult käes ja "Maahommikul" on samuti aeg ette võtta kevadised toimetused maaelu edendavate põnevate inimestega. Lood toovad teieni Laura Kõrvits, Mari Tamm ja Mirjam Nutov, režissöör Maarika Lauri.
foto
Jalgpalli maavõistlus: Armeenia - Eesti
Täna 15:50

Armeeniaga on Eesti neli korda mänginud - kaks korda võidukalt, üks kord viiki madistades ja korra ka kaotusega leppides. Nüüd sõidab koondis kevadisse Jerevani, et taas kord armeenlastega maavõistluses mõõtu võtta. Kes jääb peale? Kommenteerib Tarmo Tiisler.

foto
Loodusdokk Sinine planeet II, 3/7: Korallrahud (Blue Planet II, Inglise 2017)
Täna 18:40

Korallrahud on nagu veealused suurlinnad, mis kihavad elust. Siin elutseb ligi veerand kõigist tuntud mereelukate liikidest. Riffidel valitseb ruumipuudus ja käib äge võitlus toidu ning partnerite pärast, kuid samal ajal pakuvad need ka palju võimalusi. Kilpkonn tuleb siia puhastusteenust otsima, kalade viipekeelt kasutades teeb korallkoha koostööd kaheksajalaga, et saakloomi urgudest välja ajada, hirmuäratavate lõugadega paloolouss varjab end oma tunnelis.

foto
Rakett 69 8 (1)
Täna 19:35

Võistlus jätkub otse Tartu Lennu​akadeemiast​, kus seitse parimat hakkavad võistlema teadusteatri-teemade peale. Kes millise teema endale napsab, selgub suures droonide võidusõidus. Kohtunikud annavad uue võimaluse seni võistlusest välja langenud võistlejatele, nii et endale meelepärase ülesande nimel tuleb eriti pingutada. Tootja Vesilind OÜ.

foto
Reisisari Reisile minuga 12: Taiwan
Täna 20:05

Oma pindalalt on Taiwani saar Eestist natuke väiksem. Samas rahvaarv on üle 17 korra suurem. Ka rannajoont on Taiwanil Eestiga võrreldes rohkem. Kui 1949. aastal saavutas Mao Zedong võidu Guomindangi üle ja kuulutas välja Hiina Rahvavabariigi, põgenes kaotanud partei juht kindral Jiang Jieshi Taiwani saarele ning rajas seal rahvuslaste riigi. Ta võttis kaasa ka suurel hulgal Hiina keisrite varandust.

foto
Draamasari Õnne 13 (sub) 25
Täna 20:30

Evelin loodab Laura paika panna. Krissut ja Lainet üllatab kauge sugulane Anneli. Iiris kolib Aino juurde tagasi. Alma püüab Taivole uut tööd otsida, Are aga üritab Taivot maha jätta.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Saladuslik Aafrika

Reisisari on taas ETV eetris alates 8. veebruarist neljapäeviti kell 20.00, kordus L lõunal ja T õhtupoolikul.

Sinine planeet II

Blue Planet II, 2017. BBC loodusdokk on eetris alates 10. märtsist laupäeviti kell 18.40, kordus P pärastlõunal.

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45.

Hommik Anuga

Pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunal ja L õhtupoolikul.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

ENSV

Uued osad neljapäeviti kell 20.30, kordus P õhtuti.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtuti ETV-s ja järgmisel argihommikul kell 9.00 ETV2-s.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.00, kordus T ja L lõunal.

Vaata veelkord!

foto
Klassikatähed 2018, 5/6: Parafraas
Eile 19:30

Kaheksast noorest ja andekast võistlejast on järele jäänud vaid viis. Nüüd on kaalul ei rohkem ega vähem, kui koht finaalis. Esitusele tulevad parafraasid ehk töötlused klassikalisest ja popmuusikast. Proovile pannakse noorte klassikatähtede loovus ja võimekus aimata ära kuulajate soovid ning suutlikkus valida õige algmaterjal, mida tõlgendades sünniks põnev ja originaalne teos.

Vaata siia!

Uus! saade Eesti tegevusest teistes riikides

Eesti jälg

Alates 26. märtsist esmaspäeviti kell 20.30, kordus P lõunati.

Vaata enne tele-eetrit! "ENSV" lehele

Komöödiasari ENSV 11, 12/12: ENSV kaadri taga. Teletornis

29.03.2018 20:30

Laupäeval ETV2-s

foto
Laskesuusatamise MK etapp Tjumenis: Meeste 12,5 km jälitussõit
Täna 13:50

Neljapäevase sprindi 60 paremat pääsevad starti hooaja viimases jälitussõidus. Rajale starditakse sprindi tulemuste põhjal ning 12,5 km jooksul läbitakse lasketiir neljal korral. Kommentaatorid Karl Mihkel Eller ja Margus Ader.

Laupäeval Vikerraadios

foto
Ma elan siin. Makedoonlane Dejan Delev

Dejan Delev on makedoonlane, kes sündis väikeses linnakeses Lõuna-Makedoonias. Lapsepõlve meenutab mees heldimusega, kuna sealt puudusid nutiseadmed ja arvutid. Ilm oli soe, inimesed avatud ja rõõmsad, palju käidi omavahel läbi. Kodust sai Dejan kaasa teadmise, et viisakus ja enesekindlus teevad inimestega suhtlemise lihtsaks. Ka huumorimeel on asja eest.

Leia meid Facebookist

Vaata siia! Eurovisioon

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Komöödiasari ENSV 11, 12/12: ENSV kaadri taga. Teletornis
29.03.2018 20:30

Hooaja viimases osas saavad sõna seriaali armastatud näitlejad. Seekord vestlevad legendaarses Teletornis vanakooli mehed Feliks Kark ja Paul Laasik. Juttu juhib Rein Pakk.

foto
Sport
Eile 21:30
foto
Klassikatähed 2018, 5/6: Parafraas
Eile 19:30

Kaheksast noorest ja andekast võistlejast on järele jäänud vaid viis. Nüüd on kaalul ei rohkem ega vähem, kui koht finaalis. Esitusele tulevad parafraasid ehk töötlused klassikalisest ja popmuusikast. Proovile pannakse noorte klassikatähtede loovus ja võimekus aimata ära kuulajate soovid ning suutlikkus valida õige algmaterjal, mida tõlgendades sünniks põnev ja originaalne teos.

foto
Draamasari Isa Brown 2, 5/10: Roosikrantsi mõistatus (Father Brown, Inglise 2014)
Eile 17:45
Röövitakse professor, kes on äsja saatnud isa Brownile vana palveraamatu, kus peituvat ammu kadunud imettegeva roosikrantsi saladus. Võidu kurjategijate lunarahanõudega asuvad isa Brown ja Sid ähmaste vihjete abil roosikrantsi otsima.
foto
Draamasari Õnne 13 2 (Eesti 1994)
Eile 17:05
Kristjanil on kahtlane projekt Õnne 13-ga. Allan ja Mare teevad korteris remonti, millesse sekkub Alma. Noor õpetaja Kristi kohaneb uue eluga, tema sõber Riho aga ei meeldi Lainele. Stsenarist Astrid Reinla, režissöör Tõnis Kask.
foto
Draamasari Ballykissangel 6, 8/8: Suitsusignaalid (Inglise 2001)
Eile 16:10
Siobhan avastab Louisi maja juurest kummalised taimed, mida asub ka Frankie uurima. Vincent kohtub haige preestri juures isa Maciga ja püüab temaga rahu sõlmida.

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Tallinn Fashion Weekil astuvad esmakordselt lavale ka Downi sündroomiga modellid
Eile 21:29

Kui puudega inimesed integreeruvad üha rohkem meie ühiskonna tavaellu, siis moelaval neid tavaliselt näha ei ole. "Ringvaate" reporter Hannes Hermaküla käis Tallinn Fashion Weeki peaproovis uurimas, kuidas sulanduksid tavamodellide keskele Downi sündroomiga modellid.

foto
"Ringvaate" Terasmikrofoni pälvis Anne Veesaar
Eile 21:16

"Ringvaate" toimetus andis viiendat korda välja Terasmikrofoni preemia, millega nad tunnustavad aasta jooksul saates huvitavamaid intervjuusid andnud näitlejat või lavastajat. Sel korral pälvis Terasmikrofoni näitleja Anne Veesaar.

foto
Madridi flamenkotantsija Ivan Gallego: flamenko on väljendamise kunst
Eile 20:11

Iberofesti raames sõitis Madridi flamenkoballeti solist Ivan Gallego Eestisse, et siinsed soovijad flamenkot tantsima õpetada. "Ringvaate" reporter Heleri All käis vaatamas, kuidas see välja näeb.

foto
Sven-Sander Šestakov
Eile 20:07

Klassikatähed kõnelesid oma elust väljsapool muusikat. Sven-Sander proovis kivitrükis ehk litograafias kätt kunstnik Jaak Visnapi abiga Eesti Litograafiakeskuses.

foto
Tanel-Eiko Novikov
Eile 19:59

Klassikatähed kõnelesid oma elust väljaspool muusikat. Tanel-Eiko sai filmimaailma telgitagustesse piiluda Sõpruse kinos.

foto
Johannes Põlda
Eile 19:50

Klassikatähed kõnelesid oma elust väljaspool muusikat. Johannes tegi muusikalise jalutuskäigu oma Cavalier Spanjelite Maestro ja Figaro seltsis.

foto
Arko Narits
Eile 19:49

Klassikatähed kõnelesid oma elust väljaspool muusikat. Arko tegi lähemalt tutvust lennundusega Tallinna Lennujaamas Nordica õhulaeva pardal.

foto
Ingely Laiv
Eile 19:49

Klassikatähed kõnelesid oma elust väljaspool muusikat. Ingely sai proovida klaasipuhumise kunsti Katariina Gildi klaasikojas kunstnik Kai Koppeli ja klaasimeister-puhuja käe all.