Soovitame

foto
Maahommik esitleb. Loomaarstid, 3/10
Homme 10:00

Sel nädalal näeme, milliste imevõtetega ravib dr Rainer auto alla jäänud chihuahua Jerryt. Hertta ja Alar aga sõidavad suurloomafarmi, et paigaldada haige jalaga veisele king. Saate tegid toimetaja Robert Kõrvits, režissöör Vladlen Pobjaržin, operaator Taavi Arus, helirežissöör Ergo Teekivi ja produtsent Laura Kõrvits. Teksti luges Ott Kartau.

foto
Tareq Taylori Põhjamaade kokakunst 4, 7/10: Öland (Tareq Taylor's Nordic Cookery, Rootsi 2017)
Homme 10:30
Tareq võtab ette rattaretke läbi Rootsi teise suurima saare, Läänemeres asuva Ölandi. Siin on inimese ja looduse vastastikuse koosmõju tulemusena kujunenud välja mitmekesine ja rikas põllunduskultuur, millega tegeleb üllatavalt suur hulk väiketootjaid. Muuhulgas avastab Tareq mitmeid erinevaid maitsetaimi.
foto
Laskesuusatamise MK etapp Hochfilzenis. Naiste 10 km jälitussõit
Homme 12:20

Laskesuusatamise MK-sarja teisel etapil Hochfilzenis sõidetakse laupäeval esmalt naiste jälitussõit. Kommentaatorid on Alvar Tiisler ja Margus Ader.

foto
Laskesuusatamise MK etapp Hochfilzenis. Naiste 10 km jälitussõit
Homme 15:35

Laskesuusatamise MK-sarja teisel etapil Hochfilzenis sõidetakse laupäeva teise võistlusena meeste jälitussõit. Kommentaatorid on Alvar Tiisler ja Margus Ader.

foto
Loodusdokk Mäed. Elu pealpool pilvi 1, 2/3: Himaalaja (Mountains - Life Above The Clouds, Inglise 2017)
Homme 17:35

Maakera kõrgeimas mäeahelikus elutsevad haruldased loomad ja seal on sündinud tähelepanuväärsed iidsed kultuurid. Sügaval talveajal käivad lumeleopardid üksildastes mägikülades süüa otsimas. Varjulistes orgudes poevad veidra välimusega ahvid sooja otsides üksteise ligi. Budistlikes kloostrites täidetakse rituaale, mille juured ulatuvad aegade hämarusse, ja jooksjad võistlevad rängal Everesti maratonil.

foto
Doksari Koerte ebatavalised sõbrad 1, 3/13: Bella ja Bubbles. Molly ja Bonnie (Dog's Best Friend, Kanada 2014)
Homme 18:40

Labrador ja aafrika elevant saavad läbi nagu kaks parimat sõpra. Basset on hingesugulase leidnud rippkõhtseas.

Sõnumid Vaata veel

Populaarsemad Veel saatesarju

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.00.

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Reis ümber Eesti

Kogupere meelelahutuslik televiktoriin - reedeti kell 20.00 ETV-s.

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 9.30.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus T õhtupoolikul ja P hommikul.

Hommik Anuga

Uus hooaeg alates 9. septembrist pühapäeviti kell 10.00, kordus T lõunati.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul.

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00, kordus E pärastlõunal.

Vaata veelkord

foto
OP+
Eile 20:00

Räägime kultuurist, kuid mitte ainult. Kultuuritegijad avavad oma loomingu tagamaid ja räägivad, mida arvavad elust siin ning praegu. Kriitikud ja eksperdid soovitavad, kuhu tasub minna ning mida vaadata. Saatejuhid Margit Kilumets ja Margus Tabor, režissöör Antti Häkli, toimetajad Mariina Mälk, Anne Prommik ja Tiina Kruus.

Uued eesti filmid ETV-s

Vaata enne tele-eetrit! "Miks mitte?!" lehele

Miks mitte?!, 8/10 (1)

17.12.2018 20:00

Vaata enne tele-eetrit! Vaata viite esimest osa err.ee

Maahommik esitleb. Loomaarstid, 3/10

Homme 10:00

Reedel ETV2-s

foto
Kinoklassika Noored kuked (Sleepers, USA 1996)
Täna 21:30

R: Barry Levinson. O: Kevin Bacon, Brad Pitt, Jason Patric, Minnie Driver, Robert De Niro, Dustin Hoffman. Neli poissi on parimad sõbrad ja teevad kõike koos, ka üleannetusi. Kui üks nende vempudest lõpeb halvasti, saadetakse nad noortele mõeldud parandusasutusse. Seal saab neile osaks vägivald ja väärkohtlemine, sest neli valvurit kasutavad poisse oma lõbuks ära. Aastaid hiljem kohtavad sõpradest kaks ühte valvuritest ja tapavad ta. Järgnev kohtuistung toob lapsepõlvesõbrad taas kokku.

Vaata siia!

Vaata siia!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Miks mitte?!, 8/10 (1)
17.12.2018 20:00

Anna jõuab räpikonkursile ja näeb enda konkurente - karme tätoveeritud kutte. Lahing algab! Stsenarist Martin Algus, režissöör Ergo Kuld.

foto
Maahommik esitleb. Loomaarstid, 3/10
Homme 10:00

Sel nädalal näeme, milliste imevõtetega ravib dr Rainer auto alla jäänud chihuahua Jerryt. Hertta ja Alar aga sõidavad suurloomafarmi, et paigaldada haige jalaga veisele king. Saate tegid toimetaja Robert Kõrvits, režissöör Vladlen Pobjaržin, operaator Taavi Arus, helirežissöör Ergo Teekivi ja produtsent Laura Kõrvits. Teksti luges Ott Kartau.

foto
Reis ümber Eesti, 15/16
Täna 20:00

Reis ümber Eesti tõstab taas purjed üles ja seilab meretagustele maadele. Seekord tuuritame ringi Hiiumaal ja saatejuht Ivo Linna küsib iga hiidlase kohta vähemalt ühe küsimuse! Režissöörid Krista Luts ja Märten Vaher, toimetajad Marit Ummelas, Tõnis Leht ja Mihkel Robam, tegevprodutsent Birgit Rae, produtsent Hannela Lippus.

foto
Ringvaade
Täna 19:00
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
foto
Draamasari Naiskonstaabel 3, 5/5: Reekviem (WPC ’56, Inglise 2015)
Täna 17:40
Uudis Briggsi traagilisest hukkumisest sunnib meeskonda otsustama, kelle poolt olla. Kas nad julgevad Coulsonile vastu hakata? Annie ja inspektor Sawyer püüavad Petra projekti süngeid saladusi lahti harutada, kuid aeg hakkab otsa lõppema. Swift tahab paluda Susie kätt, kuid kaotab kihlasõrmuse.
foto
Draamasari Õnne 13 9 (Eesti 2002)
Täna 17:05
Kelli lobiseb Richardile kogemata Ülo ja Mare maamüügi tehingust ning nüüd suudab vaid Anne-Mai Riksi viha taltsutada. Are külastab Põtra, kuid saab pettumuse osaliseks. Allan ja Vaike käivad Tallinnas teatris. Teet Kallase dokumentaaldraama, idee autor Astrid Reinla.

Videouudised Vaata veel videoid

foto
Pearu Paulus: mulle meeldib spordis pingeid välja elada
Täna 21:33

"Ringvaates" oli külas Pearu Paulus, kelle ansambel 2 Quick Start tähistab sel aastal 25. sünnipäeva. Saates tuli juttu nii tema muusikuteest kui ka sellest, miks ta on otsustanud oma eraelu avalikkuse eest varjul hoida.

foto
Sandra Peets elust Egiptuses: ma ei tohtinud kodust välja minna
Täna 21:06

Kirjastus Petrone Prints andis välja Sandra Peetsi raamatu "Minu Egiptus. Kaunis kaos", kus autor räägib loo sellest, kuidas ta 2012. aastal Hurghadas armastuse otsa komistas ja viieaastase kaugsuhte järel Egiptusesse kolis. "Ringvaates" avas ta Egiptuse igapäevaelu lähemalt.

foto
Tallinna Maraton tõi Eesti majandusse viis miljonit eurot
Täna 19:20

Konjunktuuriinstituudi uuringu kohaselt tõi 24 000 osaleja ja 700 000-eurose eelarvega Tallinna Maraton Eesti majandusse umbes viis miljonit eurot.

foto
78-aastane Rein Pärn jookseb oma selle aasta sajanda maratoni
Täna 19:12

Kui 78-aastane rekordmaratoonar Rein Pärn septembris "Ringvaate" stuudios diivanil istus, oli tal tänavu joostud alles 79 maratoni, 15. detsembril jookseb ta aga selle aasta sajandat maratoni. Grete Lõbu käis temaga trennis kaasas.

foto
Liisinguautoga Venemaale sõites võib jätkuvalt probleeme tekkida
Täna 19:10

Jaanilinna piiripunktis on endiselt probleeme Eesti liiisinguautode Venemaale pääsemisega. Eesti maksu- ja tolliameti andmeil peitub viga sõidukite Venemaalt lahkumise tähtaja ületamises.

foto
Galerii: Ida-Virumaa koolilapsed vormisid savist mini-Eesti
Täna 18:59

Sel nädalal sai Ida-Virumaa suuremates kaubanduskeskustes näha koolilaste valmistatud mini-Eestit.

foto
ERR Moskvas: Vene preestrid peavad uut Ukraina õigeusukirikut vaenulikuks
Täna 18:59

Kiievis toimub laupäeval uue iseseisva Ukraina õigeusukiriku asutamise kongress. Moskva patriarhaadi preestrid on veendunud, et uus kirik on Venemaa suhtes vaenulik, ilmalikud eksperdid arvavad, et poliitika on siin tähtsam kui usk.

foto
Freddy uuest Psychoterrori plaadist: ei ole mõtet end kindlatesse raamidesse seada
Täna 18:53

Ligi 30 aastat tegutsenud eesti punkrocki lipulaev Psychoterror avaldas uue albumi "Käärid", kus 16 loo hulgas ei ole mitte ühtegi klassikalist punklugu.

foto
ERR Lätis: Riia munitsipaaltöötajaid kahtlustatakse ulatuslikus korruptsioonis
Täna 18:35

Lätis on puhkenud ulatuslik korruptsiooniskandaal, milles kahtlustatakse Riia linnale kuuluva ühistranspordifirma töötajaid kolme suure transpordihanke läbiviimisel altkäemaksu võtmises ja rahapesus, mitme riigi firmade esindajaid aga altkäemaksu andmises. Skandaalil on ka poliitiline taust, sest osa vahistatud munitsipaaltöötajaid on toetanud Riia linna võimuparteisid.

foto
Blairi hinnangul tuleks uus Brexiti-referendum korraldada
Täna 17:57

Briti ekspeaminister Tony Blair tegi üleskutse korraldada uus Brexiti-referendum.

Saada meile oma foto või video! minupilt.err.ee

foto
Minupilt.err.ee - saada meile oma foto ja video! (2)

Sul on video või foto või mõte või tunne, mida soovid teistega jagada? Soovid tähelepanu juhtida mõnele probleemile või toredale ettevõtmisele? Oled osaline uudislikes sündmustes?

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.