LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Wikmani poisid

1994 (J. Kross Wikmani poisid) 15.08.2019

vaata
Alaliselt järelvaadatav
Nüüd jõuavad Wikmani poistele kätte kiiremad ja töisemad ajad - saabunud on kevad ning koos sellega ka kümnenda klassi lõpetamine.

Eelmises osas toimus sünnipäevapidu. Nüüd aga jõuavad Wikmani poistele kätte kiiremad ja töisemad ajad - saabunud on kevad ning koos sellega ka kümnenda klassi lõpetamine. Ees seisavad eksamid, mis nii mõnelegi poisile tõsist peavalu valmistavad. Direktor Wikman sõnastab oma vaimse testamendi: "Mida vanemaks te saate, seda enam hakkab teie eesti haritlase ideaal minu omast erinema. Aga mingites kõige üldisemates asjades - aususes ja truuduses teatud väärtustele - on ju minu ideaal tegelikult igaveste ideaalide meie variant. Eesti variant. Ja sellele peate te truuks jääma." Stsenaristid Hugo Ader, Andres Maimik, Anu Soolep ja Vilja Palm. Režissöör-lavastaja Vilja Palm, operaatorid Aarne Kraam ja Rein Lillmaa, kunstnik Tiiu Übi, helilooja Sven Grünberg, toimetaja Hanneli Reili.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: