LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Foto

2013 28.07.2019

Jan-Erik Nõgisto ja Katrin Maimiku filmi "FOTO" peategelaseks on 30ndais Maarit, kes elab koos oma kiusliku ja manipuleeriva isaga. Kuna Maarit pühendab kogu oma aja ja energia invaliidistunud isa eest hoolt kandmisele, siis on ta pidanud loobuma noore naise täisväärtuslikust elust. Tal ei ole tõsisemaid suhteid meestega ning pole ka saanud lapsi. Aga bioloogiline kell tiksub. Ühel päeval kohtab Maarit 9-aastast poissi Rainerit. Nende vahel tekib kummaline suhe.

REŽISÖÖRID: JAN-ERIK NÕGISTO JA KATRIN MAIMIK, OPERAATOR: MIHKEL SOE, OPERAATORI ASSISTENDID: JANIS KOKK JA AIVO RANNIK, KUNSTNIK: ELO SOODE, KUNSTNIKU ASSISTENDID: MIKK TRUMMAL JA IMRE PAABO, MONTAAŽ: JAN-ERIK NÕGISTO, ORIGINAALMUUSIKA: STEN ŠERIPOV, GRIMM: KAROLINA VEETAMM, KOSTÜÜM: PAMELA PEEPSON, HELEN EHANDI, VALGUSMEISTER: STEN-JOHAN LILL, VALGUSMEISTRID: ALLAN PARDANE, SILVER SOE, VÄTVIMÄÄRAJA: MART TANIEL, STSENARIST: KATRIN MAIMIK, CASTING: EVA KÜBAR, REŽISSÖÖRI 1 ASSISTENT: GRETA VARTS, HELI: VALTER JAKOVLEV, HELIKUJUNDUS: HORRET KUUS, B6 STUDIOS OSADES: ARVO KUKUMÄGI, HELEN EHANDI, HENRY ORLOV, EDUARD SALMISTU, EVA PÜSSA PRODUTSENT: ANDRES MAIMIK, TOOTJA: KUUKULGUR FILM

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: