LASTEEKRAAN

otse

telekava

Saated A-Ü

Hetkel eetris

Armastus Berliinis

Hooaeg: 1, Osa: 1, 2010 Operatsioon "Juuniöö" (Weissensee) 24.07

1980. aastate Berliin, kaks erineva taustaga perekonda – Kupferid ja Hausmannid. Kupferite perepea Hans ja vanem poeg Falk töötavad Saksa Demokraatliku Vabariigi julgeolekuteenistuses, noorem poeg Martin aga politseinikuna.

Viimane vahistab öise patrulli ajal Julia Hausmanni. Tütarlaps on varemgi tähelepanu äratanud nii oma mässumeelsuse kui ka suhete tõttu ameeriklase Robert Schnyderiga. Selgub, et Julia ema Dunja on Hans Kupferi noorpõlvearmastus. Dunja keelab tütrel Martin Kupferiga suhtlemise. Julia ja Martin on aga teineteisesse armunud. Perekondade erinev taust ja poliitiline olukord panevad noorte armastuse tõsiselt proovile. 1. osas vahistab Martin Kupfer Julia Hausmanni. Ülekuulamisel armub mees Juliasse. Julia mässumeelne ema Dunja on julgeolekuteenistusele varasemast ajast teada kui dissidendist folklaulja. Hans Kupferil ei jää muud üle, kui lasta Hausmanne jälgida. Selle ülesandega tegeleb Martini vend Falk.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: