LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Moekollektsioon

2016 Ideaal (The Collection) 18.06.2019

Saladused, valed ja kõrgmood. Sarja stsenarist Oliver Goldstick on saanud tuntuks sarjadega "Inetu Betty" ja "Meeleheitel koduperenaised". Pariis 1947. Sõjast laastatud linna tuhast tõuseb moeimpeerium. Sarmika ja halastamatu Paul Sabine'i rajatud Sabine'i moemaja nihutab sõjajärgse moemaailma harjumuspäraseid piire.

Glamuuri ja elegantsi varjus peitub sünge saladus, mis ähvardab purustada firma vaevaga saavutatud edu. Pauli hulljulge ja lõbuhimulise noorema venna Claude'i värske nägemus paneb aluse uue ajastu kõrgmoele. Paul ja Claude elasid üle sõja – ent missuguse hinnaga? Terendab lahing, mis ähvardab perekonna purustada. Vend venna vastu, mees naise vastu, õpilane õpetaja vastu. "Moekollektsioon" pajatab loo edu hinnast Prantsusmaa ajaloo pöördelisel ajal. 1. osa. Pariis, 1947. Tõusval moekunstnikul Paul Sabine'il avaneb võimalus pääseda Pariisi moekuningriiki ja saada uueks partneriks äris, mis võib muuta tema tulevikku. Paul vajab oma venna Claude'i, nende firma tõelise geeniuse abi. Saladust moekavandite tegeliku looja kohta tuleb hoida iga hinna eest, kohkumata tagasi koguni mõrvast. Ateljee, selle töötajate ja omanike saatust ja elu ei mõjuta üksnes mineviku ja oleviku varjud. Esimeses osas naaseb tööle õmbleja Nina, kes pidi painava saladuse tõttu pikka aega töölt puuduma. Ta kohtub edasipüüdliku fotograafi Billy Novakiga, kes tuleb koos kolleegiga USA-st Pariisi Paul Sabine'ist artiklit kirjutama. Neil mõlemal avaneb võimalus oma elu muuta.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: