LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Osoon

Hooaeg: 23, Osa: 825, 2015 Saaremaa loomatalu; Igaühe seadus; lindude jälgimine koduhoovis 12.06.2019

vaata
Alaliselt järelvaadatav
Kevad kutsub loodusesse. Et matkamisest, telkimisest ja ujumisest täit rõõmu saada, tuleb tunda looduses liikumise reegleid.

Kevad kutsub loodusesse. Et matkamisest, telkimisest ja ujumisest täit rõõmu saada, tuleb tunda looduses liikumise reegleid. Võõra maatüki ja veekogu kasutamise õigust nimetatakse igaüheõiguseks. Kui otsida "Minu pere ja muud loomad" eesti varianti, siis leiame selle Orissaarest Tõnu talust. Heidi ja Risto oma kahe lapse ning üle poole tuhande linnu-loomaga on kodu loonud Risto vana-vanaisa tallu. Eesti Ornitoloogiaühing kutsub juba teist aastat suviseid aialinde jälgima ja oma tähelepanekuid ka kirja panema. Vaatame, kui palju linnuliike on leidnud oma elupaiga ornitoloog Margus Otsa koduaias. Miks see aed neile meeldib? Autorid Kristo Elas, Margit Kilumets, Karl Ander Adami, lood seob saateks Vladislav Koržets. Režissöör Mihkel Ulk, operaatorid Magnus Suitso, Karl Ander Adami, helirežissöör Jüri Vaher, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: