LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Tööpealkiri: Imelaps

2012 18.03.2019

vaata
Alaliselt järelvaadatav
Film jälgib viit murrangulist aastat Alex Priori ja tema vanemate elus, alates sellest, kui 14-aastane poiss astub Peterburi konservatooriumi õppima

Alex Prior esines juba 10-aastaselt maailma muusikaeliidi ees legendaarsetel lavadel, nagu Carnegie Hall ja London Arena. Inglasest isa finantseerib poja kõiki ambitsioonikaid projekte ja venelannast ema korraldab tema esinemisi ning toetab teda igati. Kangekaelselt üritavad poisi vanemad leida muusikamaailmas seda õiget rada, mis aitaks Alexil tippu tõusta ja sinna ka püsima jääda. Alex ise näib kõike nautivat lapsemeelse kergusega, nii Meryl Streepi suudlust kui ka oma Kremlis esietenduvat balletti, mida 15-aastane noormees ise dirigeerib. Film jälgib viit murrangulist aastat Alex Priori ja tema vanemate elus, alates sellest, kui 14-aastane poiss astub Peterburi konservatooriumi õppima kompositsiooni ja dirigeerimist, kuni lõpetamiseni kahe magistrikraadiga 17-aastaselt. Kõik märgid näitavad, et andekas ja töökas nooruk jõuab õige pea maailma mainekatele kontserdilavadele. Autor ja režissöör Marianna Kaat, operaator Rein Kotov, helirežissöör Ivo Felt, montaaž Max Golomidov ja Liina Triškina, produtsent Marianna Kaat. Tootja Baltic Film Production OÜ.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: