LASTEEKRAAN

otse

telekava

Saated A-Ü

Hetkel eetris

EV100. Hetk ajaloos. Ajutine Valitsus

06.01

vaata
46
Ajalooline lugu kahest nädalast aastal 1918, mil Saksa okupatsiooniväed on Eestist lahkumas ja Punaarmee valmistub sissetungiks. Keset streike ja viletsust peavad kemplevad erakonnad panema kokku valitsuse, mis alustaks riigi ülesehitamist ja ühendaks sõjast väsinud rahva veel järgmisteks katsumusteks. Kes võtab peaministrina selle võimatuna näiva ülesande enda peale? Kas rahulik Jaan Poska, tuline Jaan Tõnisson või kaalutlev Konstantin Päts? Osades Andres Lepik, Raivo E. Tamm, Taavi Teplenkov, Allan Kress, Aarne Soro, Jan Uuspõld, Andres Raag, Veiko Täär, Ireen Kennik, Hilje Murel, Markus Luik jt. Stsenarist ja režissöör Raimo Jõerand, operaator Manfred Vainokivi, kunstnik Eugen Tamberg, helilooja Ardo Ran Varres. Produtsendid Marju Lepp ja Hannela Lippus.

Kes võtab peaministrina selle võimatuna näiva ülesande enda peale? Kas rahulik Jaan Poska, tuline Jaan Tõnisson või kaalutlev Konstantin Päts? Osades Andres Lepik, Raivo E. Tamm, Taavi Teplenkov, Allan Kress, Aarne Soro, Jan Uuspõld, Andres Raag, Veiko Täär, Ireen Kennik, Hilje Murel, Markus Luik jt. Stsenarist ja režissöör Raimo Jõerand, operaator Manfred Vainokivi, kunstnik Eugen Tamberg, helilooja Ardo Ran Varres. Produtsendid Marju Lepp ja Hannela Lippus.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: