LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Lõvi

Lion (Austraalia, Suurbritannia, USA) 24.11.2018

R: Garth Davis. O: Dev Patel, Rooney Mara, Nicole Kidman, David Wenham. Saroo oli 5-aastane India poisiklutt, kes elas küll vaesuses, aga kellel oli armastav ja kokkuhoidev pere. Kuid siis sattus uudishimulik poisike rongijaama uitama, astus seisvasse rongi ja otsustas seal väikese uinaku teha. Kui ta uuesti silmad avas, olid rongi uksed suletud ja rong kihutamas aina kaugemale Saroo kodust ning perekonnast. Poiss jõuab Kolkatasse, kus ta satub lastekodusse ja seejärel ühe Austraalia abielupaari hoole alla. Saroo saab endale uue armastava kodu ja ei pea puudust kannatama, kuid jääb alati oma tõelist perekonda igatsema. Sellest ajendatuna asub ta täiskasvanuna koduteed otsima. Abiks on tal tohutu sihikindlus, lapsepõlvest säilinud üksikud mälupildid ja Google Earth.

Poiss jõuab Kolkatasse, kus ta satub lastekodusse ja seejärel ühe Austraalia abielupaari hoole alla. Saroo saab endale uue armastava kodu ja ei pea puudust kannatama, kuid jääb alati oma tõelist perekonda igatsema. Sellest ajendatuna asub ta täiskasvanuna koduteed otsima. Abiks on tal tohutu sihikindlus, lapsepõlvest säilinud üksikud mälupildid ja Google Earth.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: