LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Eesti mäng Läti 100

18.11.2018

18. novembril tähistab Lätimaa riigi 100. sünnipäeva. Ja mitte ainult Lätimaa, vaid ka kogu Eestimaa on lipuehteis. „Eesti mäng“ annab humoorika panuse lõunanaabrite tähtpäeva auks ja kutsub sel puhul kõiki vaatajaid kaasa mängima. Muuhulgas õpime selgeks veel mõned lätikeelsed sõnad peale iela ja saldejumsi ning saame teada, mis lätlastele eestlaste juures nalja teeb.Esimeses saates veeretavad täringut Estonia Seltsi juhataja Mart Mikk, kelle eluaegne side Lätiga sai alguse sõjaväeteenistuse päevil. Riiast pärit ärianalüütik Irina Sekundo, kes on abielus Eesti mehega ja kasvatab kolme last. Ning ettevõtja, Riia piimatööstuse endine juht Neeme Jõgi, kes tegi eestlastele armsaks Karumsi kohukese. Saatejuht Gaute Kivistik, režissöör Maire Radsin, assistent Jaana Heeringson, küsimused Tiit Naarits, toimetajad Anne Mäns ja Erle Loonurm, produtsendid Maarek Toompere, Tarmo Kiviväli (ThorsFilms) ning Age Kraus (ERR).

Esimeses saates veeretavad täringut Estonia Seltsi juhataja Mart Mikk, kelle eluaegne side Lätiga sai alguse sõjaväeteenistuse päevil; Riiast pärit ärianalüütik Irina Sekundo, kes on abielus Eesti mehega ja kasvatab kolme last ning ettevõtja, Riia piimatööstuse endine juht Neeme Jõgi, kes tegi eestlastele armsaks Karumsi kohukese. Saatejuht Gaute Kivistik, režissöör Maire Radsin, assistent Jaana Heeringson, küsimused Tiit Naarits, toimetajad Anne Mäns ja Erle Loonurm, produtsendid Maarek Toompere, Tarmo Kiviväli (ThorsFilms) ning Age Kraus (ERR).

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: