LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Unustatud maitsed

Hooaeg: 1, Osa: 1 Vene pelmeenid, Puraviku tuuleveski ja nukumeister Ene Mellov 07.11.2018

„Unustatud maitsed“ räägib vanaaegsetest retseptidest, hääbuvatest elukutsetest ja tavatutest harrastustest. Kultuurist, toidust ja elustiilist. Saatesarja 1. osas kohtume vana tuuleveski taastanud ja sinna sepikoja rajanud meestega. Nüüdseks on ehitus kantud Eesti vaimse kultuuripärandi nimistusse. Räägime ka üle 40 aasta nukufilmide stuudios töötanud nukumeistri Ene Melloviga, kes ühe vähese asjatundjana Euroopas restaureerib ka möödunud sajandite vanu mänguasju. Esmalt aga saame tuttavaks restorani Moon omaniku ja peakoka Roman Zaštšerinskiga, heidame pilgu tema kööki ning kuuleme pisut rohkem tema vanaema vanadel retseptidel põhinevate roogade saladustest. Režissöör ja produtsent Aljona Suržikova, operaator Ivan Panasjuk, teksti loeb Dmitri Kukuškin, animaator Aleksei Sažin, heli Dmitri Piibe. Tootja Diafilm.

Räägime ka üle 40 aasta nukufilmide stuudios töötanud nukumeistri Ene Melloviga, kes ühe vähese asjatundjana Euroopas restaureerib ka möödunud sajandite vanu mänguasju. Esmalt aga saame tuttavaks restorani Moon omaniku ja peakoka Roman Zaštšerinskiga, heidame pilgu tema kööki ning kuuleme pisut rohkem tema vanaema vanadel retseptidel põhinevate roogade saladustest. Režissöör ja produtsent Aljona Suržikova, operaator Ivan Panasjuk, teksti loeb Dmitri Kukuškin, animaator Aleksei Sažin, heli Dmitri Piibe. Tootja Diafilm.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: