LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Trumpi müüri radadel

Hooaeg: 1, Osa: 4 20.10.2018

Sõit mööda USA-Mehhiko piiri jõuab välja vanasse mahajäetud kaevanduslinna Lochiel’i, kus eramaa silte järgides ja „pumppüssiga Bob’i“ kartuses veidi kõrvale hoitakse. Kõikvõimsa USA piiri tähistav aed on siinses inimtühjas üksinduses pidevas muutumises – aed, mis ookeani ääres kõrgus pea kuue meetri kõrgusele, on siin vaid vanadest raudteerööbastest kokkukeevitatud „lehmatara“. Maastik on aga kaunis – tõeline preeria Winnetou jälgedes. Asfalti ei ole, taevasse kõrgub üksik tuulik-veepump. Mehhiko poolel jõutakse pärast enam kui 100 kilomeetrit tühjust välja „Viimase Peatuspaiga“ üksildasse restorani, mida juba 14 aastat peab üks vanapaar, kes annab tihtilugu saapaid ja riideid siit suisa paljajalu läbi tulevatele piiriületajatele, kes oma kehavarjud ohtlikul kõrberetkel kaktuste otsas puruks on kiskunud. Tõeline Metsik Lääs on siin, Mehhikos! Autor, režissöör ja operaator Väino Laisaar, produtsent Herbert Murd, toimetaja Ivo Tšetõrkin, tootja Matkafilm OÜ.

Maastik on aga kaunis – tõeline preeria Winnetou jälgedes. Asfalti ei ole, taevasse kõrgub üksik tuulik-veepump. Mehhiko poolel jõutakse pärast enam kui 100 kilomeetrit tühjust välja "Viimase Peatuspaiga" üksildasse restorani, mida juba 14 aastat peab üks vanapaar, kes annab tihtilugu saapaid ja riideid siit suisa paljajalu läbi tulevatele piiriületajatele, kes oma kehavarjud ohtlikul kõrberetkel kaktuste otsas puruks on kiskunud. Tõeline Metsik Lääs on siin, Mehhikos! Autor, režissöör ja operaator Väino Laisaar, produtsent Herbert Murd, toimetaja Ivo Tšetõrkin, tootja Matkafilm OÜ.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: