LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Oma kodu

Hooaeg: 3, Osa: 20 13.10.2018

Maavarad, millest elektrit toodetakse, lõpevad ühel päeval otsa. Seepärast tuleb juba praegu, küll käsu korras, elektrit säästa ning leida lisaks ka alternatiivset energiat - vee-, tuule- ja päikeseenergiat. Eestis paistab päike kuni 1200 tundi aastas. Müüt, et päikesega meil kodu soojaks ei küta, hakkab murenema, sest päikeseenergia kinnipüüdmine on lihtsaks tehtud. Kuid missugune saab olema iga konkreetse maja jaoks parim energialahendus, lähtub siiski oludest ja majaomaniku rahakotist. Käsikiri Ene-Maris Tali ja Marika Kaasik. Saatejuht Hannes Hermaküla, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Marika Kaasik, produtsent Ene-Maris Tali.

Müüt, et päikesega meil kodu soojaks ei küta, hakkab murenema, sest päikeseenergia kinnipüüdmine on lihtsaks tehtud. Kuid missugune saab olema iga konkreetse maja jaoks parim energialahendus, lähtub siiski oludest ja majaomaniku rahakotist. Käsikiri Ene-Maris Tali ja Marika Kaasik. Saatejuht Hannes Hermaküla, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Marika Kaasik, produtsent Ene-Maris Tali.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: