LASTEEKRAAN

otse

telekava

Saated A-Ü

Hetkel eetris

Prillitoos

Hooaeg: 37, Osa: 467 30.09.2018

1. oktoobril tähistatakse muusikapäeva, millest teeme juttu armastatud helilooja Olav Ehalaga. Kogu saade on seekord tavapärasest muusikarikkam - sõidame Saaremaale külla ka "Kuldsest Triost" tuntud lauljale ja näitlejale Mihkel Smeljanskile. Saatejuht Reet Linna.

Tegusad inimesed ei oska käed rüpes istuda ka pensionieas. Aivi Parijõgi käib Võrumaal Palvemaja talus külas Tea ja Endel Leiusel, kes ei tegele küll mitte palvemaja pidamise, vaid küülikukasvatusega. Viljandimaal on tegusad naised lükanud hoo sisse heategevuslikule ettevõtmisele, mille eesmärk on võidelda eakate üksindusega. MTÜ Teeme ja MTÜ Seltsiks Sinule tegemistest räägivad eestvedajad Epp Johani ja Vally-Reet Järs. Külastame omanäolist Ungru mõisa Hiiumaal. Ajaloolises hoones tegutseb praegu väike restoran, kus toimetab peakokk Andrus Talvari. Uurime, mis selle koha juures noore pealinna mehe saarele meelitas ja milliseid hõrgutisi on tema köögist ka presidendi vastuvõtu pidulauale jõudnud. Eesti Kepikõnni Liidu koolitusjuht ja liikumisnõustaja Rene Meimer tutvustab õiget kepikõnnitehnikat. Saatejuht Reet Linna.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: