LASTEEKRAAN

otse

saatekava

Saated A-Ü

err telekava

Hetkel eetris

loe veel

Eesti lood

Hooaeg: 13, Osa: 7 Juhtmevaba elu 15.09.2018

Paljud eestlased tahavad tarbimisühiskonnast välja rabeleda, kuid vähesed teevad seda nii radikaalselt kui Jim ja Maarja. Nad rajavad Lahemaale väikesele metsakohale oma juhtmevaba ökoelamist, kasutades ära kõike, mida nad kätte saavad: tööstusjääke, vanu autokumme, põhku, savi.

Suvi on möödunud ehitades, abiks veebilehekülje kaudu kohalesaabunud vabatahtlikud. Mustlaslaagrit meenutava tööplatsi keskele on kerkinud kummalise kuju ja tegumoega struktuure. Kuid ilmad lähevad üha pimedamaks ja külmemaks ning isetehtud päikesepaneelid elektrit enam ei tooda. Film jälgib noorte olelusvõitlust sügisest kevadeni. Kas jalgrattageneraator hakkab tööle ja savisaun peab sooja? Kumb on tugevam, kas noorte ideaalid või Eestimaa talv? Suuremaks küsimuseks on aga, mida annab inimesele see, kui ta juhtme seinast välja tõmbab? Kas jätkusuutlik elu on seda väärt? Režissöör Peeter Vihma, operaatorid Peeter Vihma ja Janek Karakatš, helioperaatorid Antti Mäss, Indrek Soe ja Dmitry Natalevich, monteerija Jette Keedus, helirežissöör Dmitry Natalevich, produtsent Peeter Vihma. Tootja Deeper Film OÜ.

  • Saate info
  • Saate lõigud
  • Vaata järele
  • Tegijad
  • Sarnased saated

Konto muutmine õnnestus
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: