photo

Sport

Spordiuudised
iga päev
pärast AK põhisaadet

Järgmised ülekanded ETV-s Vaata veel

foto
Tallinna Mõõk: Individuaalturniir
Täna 17:00

Mullu, kui pika ajalooga Tallinna Mõõga turniiril kuulus lava esmakordselt epeenaistele, sai Eesti koondise parimana Irina Embrich kolmanda koha. Seekord läheb kodusele turniirile vastu maailma edetabeli teise numbrina Julia Beljajeva, kes võitnud tiitlivõistlustel juba üheksa medalit. Otseülekanne poolfinaalidest ja MK-etapi finaalist ning autasustamistseremooniast Kalevi Spordihallis. Kommentaatorid Anu Säärits ja Meelis Loit, stuudiojuht Tarmo Tiisler, juhtoperaator Tarmo Korol, režissöör Margit Rand.

foto
Tallinna Mõõk: Naiskonnavõistlus
Homme 12:25

Eesti epeenaised on erakordselt edukad olnud just naiskonnavõistluses. Teisel päeval tulevad nad Kalevi Spordihallis rajale valitsevate maailmameistritena. Otseülekanne Kalevi Spordihallist vehklemise MK-etapi veerandfinaalist ja poolfinaalidest. Kommentaatorid Anu Säärits ja Meelis Loit, stuudiojuht Tarmo Tiisler, juhtoperaator Tarmo Korol, režissöör Margit Rand.

foto
Tallinna Mõõk: Naiskonnavõistlus
Homme 15:55

48. Tallinna Mõõk kulmineerub Kalevi Spordihallis naiskonnavõistluse pronksi- ja kullamatšiga. Mullust võitu kaitseb Eesti epeenaiskond, kes vehkles eelmisel aastal kodurajal finaalis 24:21 üle Prantsusmaa koondise. Kas Eesti naiskond võidab taas ja teenib käsitsi valmistatud uhke esikoha mõõga?

Vaata spordisaateid Vaata veel saateid

Spordiuudised Vaata veel