photo

Sport

Spordiuudised
iga päev
pärast AK põhisaadet

Järgmised ülekanded ETV-s Vaata veel

foto
Jalgpalli MM valikmängude 5. vooru tipphetked
26.03.2017 0:05

Täna peetakse jalgpalli 2018. aasta maailmameistrivõistluste valikmänge kokku kolmes alagrupis. Mängupäeva võtab kokku Helar Osila.

foto
Iluuisutamise MM Helsingis: Meeste vabakava
1.04.2017 13:00

Kolmandat järjestikkust kuldmedalit ihkab võita Javier Fernandez, kes krooniti tänavu juba viiekordseks Euroopa meistriks. Hispaanlane treenib Torontos, kus teda juhendab kanadalasest varasem maailmameister Brian Orser, kelle juures harjutab ka olümpiavõitja Yuzuru Hanyu. Jaapani üks popimaid sportlasi on erakordse painduvusega ja riskib alati rohkete neljakordsete hüpetega ning tegi mullu samuraina ka filmidebüüdi. Kommentaatorid Anu Säärits ja Liina-Grete Lilender.

foto
Iluuisutamise MM Helsingis: Jäätantsu vabatants
1.04.2017 18:00

Tiitlit kaitsevad Gabriella Papadakis ja Guillaume Cizeron. Noored prantslased on juba kolmekordsed Euroopa meistrid ja kahekordsed maailmameistrid. Seekord on nende vastas aga tippsporti tagasi tulnud Kanada lemmikud Tessa Virtue ja Scott Moir. Vancouveri olümpiavõitjate triumfist vändati film, kirjutati biograafia ja nad esinesid üle maailma lugematutes tele- ja jääshowdes. Kommentaatorid Anu Säärits ja Liina-Grete Lilender.

Vaata spordisaateid Vaata veel saateid

Spordisaadete videod Vaata veel