photo

Doktor Martin

Doc Martin. Briti draamasari

Eetris E-R 8.55 ja 17.40

Sarja saab etv.ee lehelt vaadata seitsme päeva jooksul pärast eetrisolekut ainult Eesti territooriumil.

Järgmistes osades

Draamasari Doktor Martin 5, 7/8: Kassid ja haid (Doc Martin, Inglise 2011)
Homme 08:55
Bert Large'i restoran on rahahädas, laenuhaid nõuavad võlga tagasi. Al varastab Ruthilt raha. Proua Dingle palub kõigilt annetusi, et pidada hulkuvate kasside varjupaika. Proua Tishelli käitumine doktor Martiniga läheb aina imelikumaks. Konstaabel Penhale pelgab laenuhaidega rinda pista ja tegeleb lõhutud autoaknaga.
Draamasari Doktor Martin 5, 8/8: Õnnelikku reisi (Doc Martin, Inglise 2011)
30.05.2017 8:55
Proua Tishell võtab Jamesi hoida. Ravimite koosmõju tõttu tekib tal psühhoos ja ta seab ohtu nii enda kui ka väikese lapse elu. Louisa osutub paremaks psühholoogiks kui Ruth. Martin avaldab lõpuks ometi Louisale armastust.
Draamasari Doktor Martin 6, 1/8: Haigena ja tervena (Doc Martin, Inglise 2013)
31.05.2017 8:55
Portwenn on vaimustuses doktor Martini ja Louisa pulmadest. Bert viib nad koguni oma maamajja mesinädalaid veetma, mis lõpeb suurte õnnetustega. Mike osutub võrratuks lapsehoidjaks.

Vaata eelmist osa Vaata veel

Draamasari Doktor Martin 5, 6/8: Ära anna alla (Doc Martin, Inglise 2011)

26.05.2017 8:55
Konstaabel Penhale ei taha, et Maggie ära sõidaks, ja teeb kõik, et end tema silmis heas valguses näidata. Louisa alustab pärast koolivaheaega tööd. Mitu last saab mürgituse. Martin valib imikust pojale välja erakooli, kuid Louisa ei taha sellest kuuldagi. Doktor Martin päästab kooli majahoidja elu. Konstaabel Penhale jääb Maggie ees jälle häbisse. Loe edasi

Sarjast

Doktor Martin - muhe Briti draamasari (28)

Veresoontekirurg Martin Ellingham on sunnitud haruldase tervisehäire tõttu loobuma oma tööst Londonis ja tulema perearstiks väikesesse Portwenni rannakülla. Ta leiab eest kohutavas olukorras arstikabineti, asjatundmatu registraatori ja liiga familiaarsed kohalikud elanikud.

Loe edasi

Eelmistes osades