photo

Foorum

Poliitikasaade on eetris
kolmapäeviti kell 21.40,
kordus L lõunal (subtiitritega).

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Foorum (9)

30.11.2016 21:40
Loe edasi

Uudised ja videod Vaata veel

Saatest

Kuidas parandada elu Eestis? Foorum vaidleb, selgitab, arutleb ja analüüsib. Vaatajad saavad kaasa rääkida twitteris, märksõna on #etvfoorum

Saatejuht on Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

Kuula ka Vikerraadio saadet "Reporteritund" Kuula veel

foto
Reporteritund. Kas Eestisse peaks saama lihtsamalt tööle? (5)
1.12.2016 14:05

Eesti on lähenemas täistööhõivele. See tähendab, et väga palju pole enam neid uusi Eesti inimesi, keda tööandjad saaks töötegemisse kaasata. Üheks lahenduseks on lisatöökäte Eestisse toomine. Kus on ühiskonna vastuvõtulävi ning kas töökäte puudus võib viia Eestist hoopis uued investeeringud?
"Reporteritunnis" võtavad sõna tööturu osapoolte esindajad Peep Peterson ja Toomas Tamsar. Stuudios on riigikogu põhiseaduskomisjoni liige Mart Nutt, Tartu ülikooli rahvastikugeograafia professor Tiit Tammaru ning Eestisse välistööjõudu tuua aitava ettevõtte MoveMyTalent juht Laura Salu.

foto
Reporteritund. Kired ümber Konstantin Pätsi mälestussamba rajamise (14)
30.11.2016 14:05

Aasta tagasi, kui sai täis 25 aastat Konstantin Pätsi säilmete ümbermatmisest Metsakalmistule, tegi mitu inimest ettepaneku rajada Eesti riigi 100. aastapäevaks Konstantin Pätsi monument.
7 organisatsiooni, kes on hakanud mälestusmärgi rajamiseks raha koguma, paluvad nüüd rahvalt annetusi.
Kas Eesti riigi rajaja Konstantin Päts väärib mälestussammast Toompeal - see vaidlus on olnud kirglik ja kompromissitu. Saates argumenteerivad MTÜ Konstantin Pätsi muuseum tegevjuht Elle Lees ja liige, ajaloolane ning muinsuskaitsja Küllo Arjakas ja arheoloog, muinsuskaitsja Jaan Tamm.

foto
Reporteritund. Donald Trumpi sise- ja välispoliitika (1)
29.11.2016 14:05

Stuudios on Andreas Kaju ja Tõnis Leht portaalist poliitika.guru ning teemaks järgmise USA presidendi Donald Trumpi arenev sise- ja välispoliitika.

Saatejuht on Ahto Lobjakas. Kuula 29. novembril kell 14.05.