photo

Foorum

Alates jaanuarist on poliitikasaade eetris
teisipäeviti kell 20.00,
kordus N pärastlõunal (subtiitritega).

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Foorum (3)

21.02.2017 20:00
Loe edasi

Uudised ja videod Vaata veel

Saatest

Kuidas parandada elu Eestis? Foorum vaidleb, selgitab, arutleb ja analüüsib. Vaatajad saavad kaasa rääkida twitteris, märksõna on #etvfoorum

Saatejuht on Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

Kuula ka Vikerraadio saadet "Reporteritund" Kuula veel

foto
Intervjuu Eesti Vabariigi presidendiga (12)
22.02.2017 15:00

Vabariigi 99. aastapäeva eel vestleb Mirko Ojakivi president Kersti Kaljulaidiga.
Räägitakse iseseisvuspäeva tähendusest, riiklikest teenetemärkidest, Eesti riigi muredest ja rõõmudest, regionaalpoliitikast, julgeolekust, presidendiks olemisest ning ehitamata jäävast presidendi residentsist.
Vastuse saab ka küsimus, mida arvab Kersti Kaljulaid Toomas Hendrik Ilvese tegevusest Ermamaa saagas.

Kuulake intervjuud 22. veebruaril kell 14.05. Saade kordub samal õhtul kell 19.05.

foto
Reporteritund. Maailma julgeolekupoliitika valupunktid (8)
21.02.2017 15:00

Nädalavahetusel kogunes Baierimaa pealinnas Münchenis välis- ja julgeolekupoliitika raskekahurvägi, et arutada iga-aastasel julgeolekukonverentsil maailma poliitika valupunkte.
Kõrgetasemelise esindusega oli kohal ka USA, kes pidi Euroopa liitlastele kinnitama, et president Donald Trumpi väljaütlemistest hoolimata on Põhja-Atlandi ruumi julgeolek Washingtoni prioriteet.
Seda ja teisi Münchenis päevakorras olnud teemasid aitavad lahata Postimehe välistoimetuse juht Evelyn Kaldoja ja Eesti Päevalehe ja Delfi välistoimetuse juht Raimo Poom.

Saadet juhib Indrek Lepik.

foto
Reporteritund. Süstivad narkomaanid ja sõltlaste pealekasv (18)
20.02.2017 15:00

Teist kuud ei ole Põhja-Tallinnas enam süstlavahetuspunkti. See on vaid üks näide Eesti puudulikust narkorehabilitatsiooni ja - ennetuspoliitikast.
Mida teha, et surmavas fentanüülisõltuvuses inimesi ravida või vähemalt kahjusid leevendada, kaasnevat HIV levikut tõkestada ning hoida ära uute süstlasõltlaste pealekasvu?
Teema on stigmatiseeritud nii ühiskonnas kui ka poliitikute jaoks. Kas nendes oludes on üldse võimalik toimivaid lahendusi leida?