photo

Foorum

Poliitikasaade on eetris
teisipäeviti kell 20.00,
kordus N pärastlõunal (subtiitritega).

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Foorum (2)

18.04.2017 20:00
Loe edasi

Uudised ja videod Vaata veel

Saatest

Kuidas parandada elu Eestis? Foorum vaidleb, selgitab, arutleb ja analüüsib. Vaatajad saavad kaasa rääkida twitteris, märksõna on #etvfoorum

Saatejuht on Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

Kuula ka Vikerraadio saadet "Reporteritund" Kuula veel

foto
Reporteritund. Milleks meile Narva? (3)
20.04.2017 15:00

Narva on moes. Narvast räägitakse, kord Krimmi, kord uute võimaluste kontekstis. Narva arenguprobleemide ületamiseks mõeldakse välja lahendusi.
Samas jääb mulje, et ei riigivõimul ega ka kohalikel pole selget nägemust, milline on kaasaegse ja euroopaliku Narva idee.
Milleks on Narvat vaja? Milline on piirilinna eriline ressurss, millele võime arengus toetuda? Kas Narval on jõudu endale ise tee leida, või ootame vedurit, mille taha end haakida?
Neljapäevases "Reporteritunnis" otsimegi Narvale ideed.

foto
Reporteritund. Töövõime hindamine (13)
19.04.2017 14:05

Selle aasta algusest täismahus rakendunud töövõimereformi esimese kolme kuu kokkuvõtted näitavad reformi ellukutsujatele, et puuduva töövõimega inimeste rahaline toimetulek on paranenud.
Teiselt poolt on suurenenud nende inimeste hulk, kellel vana korra järgi oli näiteks 90 protsenti töövõime kaotust,aga nüüd on nad osaliselt töövõimeliseks hinnatud ja see tähendab neile vähemat raha kätte.

foto
Reporteritund. Põhja-Korea ja maailma turvalisus
18.04.2017 15:00

Põhja-Korea ja Lääne suhted kisuvad taas pinevaks, nüüd aga lisab pingelisust ka USA uue administratsiooni välispoliitiline prognoosimatus.
Räägime Põhja-Koreast ja maailma turvalisusest riigikogu väliskomisjoni esimehe Marko Mihkelsoni, endise välisministri Keit Pentus-Rosimannuse ja Erki Loigomiga, kes ühena vähestest eestlastest on Põhja-Koreas reaalselt käinud.

Saatejuht on Rain Kooli. Kuulake 18. aprillil kell 14.05.