photo

Foorum

Alates jaanuarist on poliitikasaade eetris
teisipäeviti kell 20.00,
kordus N pärastlõunal (subtiitritega).

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Foorum (5)

21.03.2017 20:00
Loe edasi

Uudised ja videod Vaata veel

Saatest

Kuidas parandada elu Eestis? Foorum vaidleb, selgitab, arutleb ja analüüsib. Vaatajad saavad kaasa rääkida twitteris, märksõna on #etvfoorum

Saatejuht on Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

Kuula ka Vikerraadio saadet "Reporteritund" Kuula veel

foto
Reporteritund. Tartu ülikooli rektorikandidaadid (5)
23.03.2017 15:00

Nädala pärast selgub suure tõenäosusega Tartu ülikooli järgmise rektori nimi. Kas Eesti mõjukaima ülikooli juhtimist jätkab praegune rektor Volli Kalm või saab Tartu ülikooli esimeseks naisrektoriks humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna dekaan Margit Sutrop? Stuudios on mõlemad kandidaadid. Juttu tuleb ülikooli panusest ühiskonda, ülikooli ja Tartu linna suhestumisest. Üle ega ümber ei saa ka peamisest ehk teadusest ja haridusest.

Saadet juhib Mirko Ojakivi. Kuulake neljapäeval kell 14.05.

foto
Reporteritund. Kust leida elupäästjaid? (2)
22.03.2017 14:05

Päästjate töö ja töötingimused ületavad uudiskünnise tavaliselt siis, kui jutt on palgast või komandode sulgemisest. Nüüd oleme olukorras, kus päästjaid hakkab rohkem pensionile minema kui Siseakadeemia Päästekolledžist noori asemele tuleb. Mida teha, et uppuja päästmine poleks tulevikus uppuja enda asi? Aruteluringi on palutud Lilleküla komando päästja Gert Teder, Päästeameti peadirektori asetäitja Kairi Rikko ja siseminister Andres Anvelt. Saate märksõnad on: päästjate palgad ja pensionid ning lisatasud, kaitseriietus, päästetehnika.

foto
Reporteritund. Olukorrast Soomes (1)
21.03.2017 15:00

Soomet võib oodata ees valitsuskriis, kui valitsuspartei, rahvuskonservatiivse Põlissoomlaste esimehe valimistel peaks võitma skandaalne Jussi Halla-aho (pildil).
Samal ajal on Soome valitsuskoalitsiooni kõvasti kritiseeritud ka kehva seadusloome, ajakirjanduse suukorvistamise püüdluste ning hariduse ja teaduse nõrgestamise pärast.
"Reporteritunnis" arutavad Soome teemadel ERRi uudistetoimetaja Kai Vare, eestisoomlane Juhani Tamminen ja saatejuht Rain Kooli.

Kuula 21. märtsil kell 14.05.