Mängufilmid

Järgmine film ETV-s

Mängufilm Pariisi bravuuritar (Connasse, Princesse des coeurs, Prantsuse/Belgia 2014)

26.05.2017 22:35

Komöödia. Kolmekümneaastane bravuurikas pariisitar Camilla (Camille Cottin) vallandatakse juba mitmendat korda töölt ja naine otsustab endaväärsete standardite järgi elama hakata - viimaks ometi. Camilla mõistab, et tema mured lahendaks abielu jõuka, kõrgklassi kuuluva härrasmehega.

Loe edasi

Vaata filme Vaata veel filme

foto
Maailma kino Maa ja taeva vahel (Masaan, India 2015)
17.05.2017 21:35

Romantiline draama. Hindikeelse draama tegevus leiab aset tänapäeva Indias. Vaataja ees on kaks eri lugu, mis filmi lõpus lõikuvad. Esimene neist keskendub tütarlaps Devi draamale - neiu elu puruneb päeval, mil politsei tabab ta oma noormehega hotellitoas armatsemast. Teise loo keskmes on Deepak, alamasse kasti kuuluv noormees, kelle isa ja vend töötavad Gangese kaldal laibapõletajatena.

foto
Supernoova (Eesti 1965)
14.05.2017 11:10

Režissöör Veljo Käsperi esimene täispikk mängufilm viib vaatajad täheteadlaste maailma. Peaosades Ago-Endrik Kerge, Ants Eskola ja Agnes Peterson. Stsenaristid Ilja Averbach ja Anatoli Romov, operaator Harry Rehe, helilooja Jaan Rääts, toimetaja Lennart Meri.

foto
Mängufilm Ma ei tule tagasi (Eesti/Vene/Soome/Valgevene/Kasahstani 2013)
2.05.2017 22:10

Politsei eest põgeneva endassetõmbunud tudengi Anja tee ristub lastekodust põgenenud kangekaelse orvu Kristiinaga, kes on tõotanud oma vanaema Kasahstanist üles otsida. Üheskoos alustab pealtnäha kokkusobimatu paar ohtlikku teekonda, reisides pöidlaküüdiga läbi Venemaa mõõtmatute avaruste. “Ma ei tule tagasi” on lugu ellujäämisest, südantsoojendavast sõprusest ja perekonna tähendusest. Režissöör Ilmar Raag, stsenarist Jaroslava Pulinovich, peaosades Polina Pushkaruk, Viktoria Lobacheva.