Vaata eelmist saadet Vaata veel

Laulukarussell 2017, 11/11: Finaal

19.03.2017 19:10

"Laulukarusselli" saadetes on meie ees laulnud parimad Eesti noored lauljad ja nüüd finaalkontserdil kohtuvad parimatest parimad! Kõige noorematest lauljatest võistlevad Minna Marie Truus, Vaike Kütt, Kredi-Marii Kütt ja Martin Makarov; keskmises vanuserühmas laulavad Triinu Johanna Sepp, Beatriche Khuber, Joosep Käär ja Krislin Sallo ning vanema vanuserühma finalistid on Ariana Arutjunjan, Kristo Saarna, Adele Sillat ja Sireli Salum.

Loe edasi

Laulukarusselli uudised ja videod Vaata veel

Saatest

Laste laulusaadete populaarsus ETV ekraanil kestab legendaarse Entel-tenteli ajast peale. 28. märtsil 1992 algas ETVs Eesti suurim laste lauluvõistlus „Laulukarussell“ ja novembris 2016.a. alustame 14. hooaja lauljate salvestamist telemajas!

"Laulukarusselli" idee mõtlesid välja Eve Viilup ja Aarne Saluveer. Peamiseks erinevuseks varasematest lauluvõistlustest sai see, et televõistlusele pääsejad selgitavad linnad ja maakonnad ise välja oma kohalike võistluste korraldamise kaudu. See põhimõte kestab siiani.

Ka uuel hooajal on televaatajate ees kolmes vanuserühmas kokku ligi sada maakondade ja linnade paremat lauljat, kaheksast eelvoorusaatest valib žürii välja 24 lauljat poolfinaalsaadetesse ja finaalkontserdil võistleb neist 12 last. Lisaks osaleb lõppvõistlusel üks üllatuslaulja, ehk laulja, kelle on telefonihääletusega oma lemmikuks välja valinud televaatajad.

Lauljatega kohtume juba telemajas, telepublik näeb Laulukarusselli alates jaanuarist 2017!

Meile saab kirjutada laulukarussell [ät] err.ee

Kontakt:
produtsent
Kadi Katarina Priske
tel 50 36 167

Laulukarusselli otseblogi

Leia meid Facebookist