photo

OP

Teisipäeviti kell 21.40,
kordus N pärastlõunal.

Järgmises saates

OP

4.04.2017 21:40
Raul Vaiksoo vaatab "Noorat" alt ja pealt, seest ning väljast ja ütleb, mis nägu on nooruslik rahvusarhiiv. "Macbeth" uues kuues, tegelikult valdavalt üldse ilma kuueta - Linnateater hüppas tuntud kohas vette. "Põrgu Jaani" kaamerad surisevad, aga räägitakse, et filmis palju ei räägita. Lähme kuulama. Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

OP

21.03.2017 21:40

Ugala jaoks tuli kevad teisiti: nagu vanasti, aga uuesti ja uhkelt. Aitame orienteeruda ülimassiivsel Tallinn Music Weekil. Trainspotting ehk "T2" on tagasi: kas uus on veel hullem?

Loe edasi

Näitlejate Liit 100 Vaata veel

Videod ja uudised Vaata veel

Mis on kultuur?

Kultuurisaade "Plekktrumm" ETV2-s Vaata veel saateid

Saatest

OP uuel hooajal

Igal nädalal sünnib Eesti kultuurimaastikul uskumatult palju. Ka hästiinformeeritud nuti-inimene ei pruugi seda kõike hoomata ja vajab valikuteks teejuhti. OP pakub välja, tõstab esile, toob koju kätte, soovitab, tutvustab, näitab ja kindlasti jõudumööda ka harib vaatajat. OP muutub taas OPeratiivsemaks! Nii võivad ühes saates kohtuda kino ja arhitektuur, teises teater ja muusika, kolmandas disain ja kaasaaegne tantsukunst – teemad, mis meie kultuuripildis sel hetkel kõnekad on.

OP armastab põnevaid inimesi ja näitab tuntud kultuuriinimeste tundmatuid tahke või proovib neid avada harjumatus keskkonnas. On uusi võttekohti, reportaaže, külalisi, kes satuvad Eestisse harva, kes toovad kaasa värskeid tuuli ja kellel on kultuurihuvilisele vaatajale öelda midagi uut ja üllatavat või vana ja mõtlemapanevat.

kultuur.info

Meeskond

OPi saategraafika Birds of Paradise
tunnusmuusika autor Janek Murd

Saatejuht Margit Kilumets
režissöör Antti Häkli
toimetajad Valner Valme ja Mariina Mälk
operaator Meelis Kadastik
helirežissöör Rein Fuks
valgustaja Indrek Laas
monteerija Maarek Toompere
stilist Liis Plato

E-post

  • op[ät]err.ee
  • mariina.malk[ät]err.ee

Leia meid Facebookist