photo

OP

Uus hooaeg alates 13. septembrist
teisipäeviti kell 21.40,
kordus N pärastlõunal.

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

OP

17.05.2016 21:40

Inga Saluranna ja Hendrik Kaljujärve lavastus "all tomorrow’s parties" vaatab, kust tulevad meie sõnad ja teod ja "OP" uurib omakorda, kust tuleb see lavastus. Piilume sajandit sisearhitektuuris, abiks Karin Paulus. Katja Novitskova: uus Toomik ja Semper eesti kunstis, õigemini euroopa kunstis. Ja muidugi kiikame ka hooaja viimases saates suvve: millisest kaevust siin päikese all kultuuri ammutada? Saatejuht Margit Kilumets, režissöör Antti Häkli, toimetajad Valner Valme ja Mariina Mälk.

Loe edasi

Videod ja uudised Vaata veel

Mis on kultuur?

Kultuurisaade "Plekktrumm" ETV2-s Vaata veel saateid

Saatest

OP uuel hooajal

Igal nädalal sünnib Eesti kultuurimaastikul uskumatult palju. Ka hästiinformeeritud nuti-inimene ei pruugi seda kõike hoomata ja vajab valikuteks teejuhti. OP pakub välja, tõstab esile, toob koju kätte, soovitab, tutvustab, näitab ja kindlasti jõudumööda ka harib vaatajat. OP muutub taas OPeratiivsemaks! Nii võivad ühes saates kohtuda kino ja arhitektuur, teises teater ja muusika, kolmandas disain ja kaasaaegne tantsukunst – teemad, mis meie kultuuripildis sel hetkel kõnekad on.

OP armastab põnevaid inimesi ja näitab tuntud kultuuriinimeste tundmatuid tahke või proovib neid avada harjumatus keskkonnas. On uusi võttekohti, reportaaže, külalisi, kes satuvad Eestisse harva, kes toovad kaasa värskeid tuuli ja kellel on kultuurihuvilisele vaatajale öelda midagi uut ja üllatavat või vana ja mõtlemapanevat.

OP on kultuuripooltund kultuurisõbralikule vaatajale, kel loodetavasti on alates 15. septembrist kahju, kui mõni saade vahele jääb.

kultuur.info

Meeskond

OPi saategraafika Birds of Paradise
tunnusmuusika autor Janek Murd

Saatejuht Margit Kilumets
režissöör Antti Häkli
toimetajad Valner Valme ja Mariina Mälk
operaator Meelis Kadastik
helirežissöör Rein Fuks
valgustaja Indrek Laas
monteerija Maarek Toompere
stilist Liis Plato

E-post

  • op[ät]err.ee
  • mariina.malk[ät]err.ee

Leia meid Facebookist