photo

OP

Teisipäeviti kell 21.40,
kordus N pärastlõunal.

Järgmises saates

OP

1.11.2016 21:40

Peeter Volkonski siseneb Musta Kasti. Mis tuleb välja ja mida on andnud veel üks uus noor teater Tartule? Vaiko Epliku üheksas on maandunud. Vaibe lahkavad asjatundjad. Elu hetkest räägib Raivo E. Tamm.

Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

OP

18.10.2016 21:40

Veiko Õunpuu teeb seekord kaduvat kunsti ja paneb Teater NO99s lavale "Ema Courage'i" Marika Vaarikuga peaosas: piilume proovisaali. Mart Kivastiku filmi "Õnn tuleb magades" valgustab Peeter Sauter. "OP"i võttegrupp läks Michel Sittowi jälgedes nii kaugele kui Bruggesse. Saatejuht Margit Kilumets.

Loe edasi

Näitlejate Liit 100 Vaata veel

Videod ja uudised Vaata veel

Mis on kultuur?

Kultuurisaade "Plekktrumm" ETV2-s Vaata veel saateid

Saatest

OP uuel hooajal

Igal nädalal sünnib Eesti kultuurimaastikul uskumatult palju. Ka hästiinformeeritud nuti-inimene ei pruugi seda kõike hoomata ja vajab valikuteks teejuhti. OP pakub välja, tõstab esile, toob koju kätte, soovitab, tutvustab, näitab ja kindlasti jõudumööda ka harib vaatajat. OP muutub taas OPeratiivsemaks! Nii võivad ühes saates kohtuda kino ja arhitektuur, teises teater ja muusika, kolmandas disain ja kaasaaegne tantsukunst – teemad, mis meie kultuuripildis sel hetkel kõnekad on.

OP armastab põnevaid inimesi ja näitab tuntud kultuuriinimeste tundmatuid tahke või proovib neid avada harjumatus keskkonnas. On uusi võttekohti, reportaaže, külalisi, kes satuvad Eestisse harva, kes toovad kaasa värskeid tuuli ja kellel on kultuurihuvilisele vaatajale öelda midagi uut ja üllatavat või vana ja mõtlemapanevat.

kultuur.info

Meeskond

OPi saategraafika Birds of Paradise
tunnusmuusika autor Janek Murd

Saatejuht Margit Kilumets
režissöör Antti Häkli
toimetajad Valner Valme ja Mariina Mälk
operaator Meelis Kadastik
helirežissöör Rein Fuks
valgustaja Indrek Laas
monteerija Maarek Toompere
stilist Liis Plato

E-post

  • op[ät]err.ee
  • mariina.malk[ät]err.ee

Leia meid Facebookist