photo

Kirjandusministeerium

Kohtumiseni 26. septembril!

Kontakt: kirjandusministeerium [ät] err.ee

Järgmises saates

Kirjandusministeerium

26.09.2017 21:40

Kirjandusministeerium läheb kirjandusministri Mart Juure juhtimisel vapralt vastu uuele telehooajale, mille jooksul toome taas teleekraanile nii raamatuid kui ka nende autoreid. Sügishooaja esimeses saates näitame Tarmo Tederit ja Freddyt ning meenutame ajakiri "Noorust" ning revolutsiooni. Kes loeb, see jõuab!

Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Kirjandusministeerium (4)

23.05.2017 21:40

Kevadhooaja viimases "Kirjandusministeeriumis" vestlevad Viivi Luik ja Mart Juur kirjandusest, elust ning inimestest. Kirjanduse, elu ja inimeste kohta on mõndagi lisada Genkal ning Aleksander Suumani kohta on üht-teist öelda Leonhard Lapinil. Seoses läheneva lastekaitsepäevaga esineb muhedate lasteluuletustega Kalev K Vapper. Kes loeb, see jõuab!

Loe edasi

Videod, uudised, galeriid Vaata veel

Saatest "Kirjandusministeerium"


Mart Juur avab "Kirjandusministeeriumi" uksed iga kuu viimasel teisipäeval. Pooltund lõhnab värskest trükivärvist, pakub sisukaid kohtumisi kirjutajate ja lugejatega ning jagab lahkelt lugemissoovitusi, uudiseid ja edetabeleid.

Kirjandusminister Mart Juur, režissöör Antti Häkli, konsultant Kaupo Meiel, toimetaja Valner Valme, produtsent Mariina Mälk.

Kontakt: kirjandusministeerium [ät] err.ee

Leia meid Facebookist