photo

Kirjandusministeerium

Iga kuu viimasel teisipäeval kell 21.40,
kordus N pärastlõunal.

Kontakt: kirjandusministeerium [ät] err.ee

Järgmises saates

Kirjandusministeerium

25.04.2017 21:40
Eesti riigikirjanikest on palju juttu olnud, kuid Tartu linnal on eraldi linnakirjanik ja see on Kristiina Ehin, kes tuleb kirjandusminister Mart Juurele aru andma, kas linnakirjaniku põli on kerge või keeruline. Samuti teeb "Kirjandusministeerium" juttu "Teadusest kolme minutiga" ja Umberto Eco loomingust. Luuletustega esineb Aare Pilv. Kes loeb, see jõuab! Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Kirjandusministeerium (3)

28.03.2017 21:40

Urmas Vadi viitab oma uue romaani "Neverland" pealkirjaga Peeter Paani lugudest tuttavale Eikunagimaale. Kas Eesti ongi tegelikult Eikunagimaa? Nende jaoks, kellest räägib raamat "Purjetamine vabadusse" võib-olla tõesti ja vahest ka Vadi enda või hoopis Kalju Kruusa jaoks. Kirjandusministeerium uurib välja ning annab teada.

Loe edasi

Videod, uudised, galeriid Vaata veel

Saatest "Kirjandusministeerium"


Mart Juur avab "Kirjandusministeeriumi" uksed iga kuu viimasel teisipäeval. Pooltund lõhnab värskest trükivärvist, pakub sisukaid kohtumisi kirjutajate ja lugejatega ning jagab lahkelt lugemissoovitusi, uudiseid ja edetabeleid.

Kirjandusminister Mart Juur, režissöör Antti Häkli, konsultant Kaupo Meiel, toimetaja Valner Valme, produtsent Mariina Mälk.

Kontakt: kirjandusministeerium [ät] err.ee

Leia meid Facebookist