Meie Eestid

Esmaspäeviti kell 20.30, kordus K pärastlõunal ja P õhtupoolikul.

Järgmises saates

Meie Eestid, 4/6: Tatjana

25.09.2017 20:30

Neljandas osas kohtume Tatjanaga, kes räägib, miks ta Leninit armastas, kelle pandud on Oleviste kiriku lambid ja mille nimel ta oleks valmis barrikaadidele minema. Kohvitame koos Maria Klenskajaga, piilume Vene Teatris ruumidesse, kuhu muidu ei lasta, ja räägime ajalooliste mälestusmärkidega seotud emotsioonidest. Integratsiooniinspektor õpetab, miks pronksiga seotud asjadest ei ole viisakas rääkida. Tootjad Kinoteater MTÜ ja U8 OÜ.

Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Meie Eestid, 3/6: Aleksandr (8)

18.09.2017 20:30

Kolmandas osas kohtume Aleksandriga, kes sündis Venemaal ja viis aastat tagasi tuli Eestisse tööle. Saame teada, miks ta tahtis eesti keele selgeks õppida ja mida tähendab talle laulupidu. Rändame ringi tema lemmikmuusikute lapsepõlveradadel ja laulame koos Liisi Koiksoni, Vaiko Epliku ja Curly Stringsiga. Integratsiooniinspektor aga tõstatab teema võimalikest ohtudest seoses “vales” keeles musitseerimisega. Tootja Kinoteater OÜ.

Loe edasi

Uudised ja videod

Saatesarjast

Meie Eestid - reisisaade, mis viib kodumaale (1)

"Meie Eestid" on lõbus reisisaade, mis viib meid paika, mida mõnes mõttes tunneme kõige vähem - meie oma kodumaale. Nii nagu ükski prohvet ei ole kuulus omal maal, ei ole ka saatejuhid teile võib-olla tuttavad. Tavaliselt oleme harjunud neid nimetama “mitte-eestlasteks”. Ent kuuekesi heidavad nad värskeid ja vaimukaid pilke väiksele maatükile Soomest lõuna ja Lätist põhja pool, mida ühiselt nimetame koduks.

Loe edasi

Meie Eestid Facebookis

Kommenteeri saateid

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar