photo

Maahommik

Uus hooaeg alates 10. septembrist
laupäeva hommikuti kell 10.00,
kordus E lõunal.

Järgmises saates

Maahommik

1.10.2016 10:00
Leesi rahvamajas kohtame punti, kes räägib omamoodi keeles - rannakeeles. Lisaks nõuanded aiatöödeks ja muudeks toimetusteks. Saadet juhivad Laura Kõrvits ja Mari Tamm. Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Maahommik (1)

24.09.2016 10:00

Kas väikekohtade kaupluste müüjad on kogukonna kõige informeeritumad inimesed? Teeme selgeks, millised tiigikalad sobivad meie kliimasse kõige paremini. Valmistame maitsva ja tervisliku kibuvitsasiirupi. Anname nõu, kuidas hinnata vana mööbli seisukorda ja anda kulunud toolile värske väljanägemine. Saatejuhid Mari Tamm ja Laura Kõrvits.

Loe edasi

Vaatajamäng

"Maahommiku" vaatajamäng (132)

Ka sel hooajal kutsume teid aktiivselt saates osalema. Vaadake ja olge tähelepanelikud - peale kuke kiremist esitame teile küsimuse. Õigesti vastanute vahel loosime välja kasuliku auhinnaraamatu.

21. mai vaatajamängu õige vastus: esimene üldkasutatav raudtee avati 1825. aastal Suurbritannias.
Barry Stone'i raamatu "1001 retke, mida elu jooksul ette võtta" kirjatuselt Varrak võitis JANAR SOIDLA.

Loe edasi

Uudised ja videod Vaata veel

Retseptid Maahommiku retseptid

Saatest

Inimene on lennanud Kuule ja inimkond unistab reisist Marsile, aga Maahommik jätkab omal vanal moel ringsõite Eesti küladesse, kus elavad töökad, ärksad ja üksteisest hoolivad inimesed.

Räägime igapäevasest toidust - leivast ja piimast. Arutame, kuidas kaasaja kõrgtehnoloogilises ning seadustega reguleeritud maailmas hakkama saada. Näeme rõõmu unistuste täitumisest oma kätega kauniks tehtud kodutalus. Jagame häid ideid ja nõuandeid.

Saatejuhid on Laura Kõrvits ja Mari Tamm, režissöör Maarika Lauri, operaator Tanel Vällik, monteerija Rasmus Lill, produtsent Kaia Häelme.

Leia meid Facebookist
Maarika Lauri
režissöör

Tanel Vällik
operaator  

Rasmus Lill
monteerija
Kaia Häelme
produtsent