photo

Maahommik

Laupäeviti kell 10.00,
kordus E lõunal

Järgmises saates

Maahommik

28.05.2016 10:00

Teise maailmasõja viimased lahingud Eesti pinnal toimusid Sõrve säärel. Sealsesse militaarmuuseumisse kogutakse ümbruskonnast välja tulnud sõjakraami. Giid Enno Lind oskab huvilisi viia punkritesse ja teistesse sõjaaegsetesse paikadesse, mida Sõrves ringi sõites kohe ei märka.

Loe edasi

Vaata viimast saadet Vaata veel saateid

Maahommik

21.05.2016 10:00

Oleme kõik harjunud, et Eesti raudteedel liiguvad uued, mugavad ja kiired Elroni reisirongid. „Maahommiku“ meeskond võttis kätte ja sõitis rongiga maale. Sõidu käigus uurisime, kuidas niisugune suurprojekt, mille käigus vahetati välja reisirongid ja rekonstrueeriti raudteetaristu, üldse teoks sai.

Loe edasi

Vaatajamäng

"Maahommiku" vaatajamäng (133)

Ka sel hooajal kutsume teid aktiivselt saates osalema. Vaadake ja olge tähelepanelikud - peale kuke kiremist esitame teile küsimuse. Õigesti vastanute vahel loosime välja kasuliku auhinnaraamatu.

14. mai vaatajamängu õige vastus: maailma kõrgeim ehitis on 828-meetrine Burj Khalīfah, mis asub Araabia Ühendemiraatides Dubai linnas.
Epp Moksi, Jaanus Remmi, Oliver Kalda ja Harri Valdmanni koostöös valminud raamatu "Eesti imetajad" kirjastuselt Varrak võitis ANDRE MUUG.

Loe edasi

Uudised ja videod Vaata veel

Retseptid Maahommiku retseptid

Saatest

Inimene on lennanud Kuule ja inimkond unistab reisist Marsile, aga Maahommik tuli tagasi ja jätkab omal vanal moel ringsõite Eesti küladesse, kus elavad töökad, ärksad ja üksteisest hoolivad inimesed.

Räägime igapäevasest toidust - leivast ja piimast. Arutame, kuidas kaasaja kõrgtehnoloogilises ning seadustega reguleeritud maailmas hakkama saada. Näeme rõõmu unistuste täitumisest oma kätega kauniks tehtud kodutalus. Jagame häid ideid ja nõuandeid.

Saatejuht on Rein Palosaar, toimetajad Silvia Karro ja Mari Tamm, režissöör Priit Hummel, assistent Katrin Tõnts, produtsent Kaia Häelme.

Leia meid Facebookist