photo

Maahommik

Uus hooaeg alates 10. septembrist
laupäeva hommikuti kell 10.00,
kordus E lõunal.

Järgmises saates

Maahommik

10.09.2016 10:00

Alustame uue hoo ja tegijatega! Esimeses saates anname uue elu vanadele kuurilaudadele ja valmistame praktilise köögikapi. Käime metsas seenel ja pistame need vürtsikasse marinaadi. Lisaks pakume aiandusnippe ja läheme külla šaržikunstnik Aivar Juhansonile. Saatejuhid Laura Kõrvits ja Mari Tamm.

Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel saateid

Maahommik (ETV 2015)

26.08.2016 7:40

Ranna rantšos tutvume kahe kaunitarist seaneiuga. Villasead Susanne ja Kiusepine on perenaise Ande Arula ühed lemmikud. Reet Länkur ja Karin Tirmaste Türi vallast on oma põhitöö kõrvalt ka tublid käsitöötegijad. Voose külas taastatud korsten meenutab kohalikku ajalugu. Hobiaedniku kevadtööd.

Loe edasi

Vaatajamäng

"Maahommiku" vaatajamäng (132)

Ka sel hooajal kutsume teid aktiivselt saates osalema. Vaadake ja olge tähelepanelikud - peale kuke kiremist esitame teile küsimuse. Õigesti vastanute vahel loosime välja kasuliku auhinnaraamatu.

21. mai vaatajamängu õige vastus: esimene üldkasutatav raudtee avati 1825. aastal Suurbritannias.
Barry Stone'i raamatu "1001 retke, mida elu jooksul ette võtta" kirjatuselt Varrak võitis JANAR SOIDLA.

Loe edasi

Uudised ja videod Vaata veel

Retseptid Maahommiku retseptid

Saatest

Inimene on lennanud Kuule ja inimkond unistab reisist Marsile, aga Maahommik jätkab omal vanal moel ringsõite Eesti küladesse, kus elavad töökad, ärksad ja üksteisest hoolivad inimesed.

Räägime igapäevasest toidust - leivast ja piimast. Arutame, kuidas kaasaja kõrgtehnoloogilises ning seadustega reguleeritud maailmas hakkama saada. Näeme rõõmu unistuste täitumisest oma kätega kauniks tehtud kodutalus. Jagame häid ideid ja nõuandeid.

Saatejuhid on Laura Kõrvits ja Mari Tamm, režissöör Maarika Lauri, operaator Tanel Vällik, monteerija Rasmus Lill, produtsent Kaia Häelme.

Leia meid Facebookist
Maarika Lauri
režissöör

Tanel Vällik
operaator  

Rasmus Lill
monteerija
Kaia Häelme
produtsent