photo

Maahommik

Hooaja viimane saade
oli eetris 28. mail!
Kohtumiseni sügisel!

Järgmises saates

Maahommik (ETV 2015)

4.07.2016 8:10

Peeter Böckler kogus Eesti meeste isetehtud traktorid ühte raamatusse - teeme tutvust mõne masina ja selle ehitajaga. Tartumaal külastame Andre Farmi, kus pannakse rõhku oma meierei arendamisele ja juustutootmisele, et sõltuda vähem piima kokkuostuhinnast. Saatejuht Rein Palosaar.

Loe edasi

Vaata viimast saadet Vaata veel saateid

Maahommik (ETV 2015)

Täna 08:10

Kopra Karjamõisa peremees Jüri Koppel on mees nagu orkester: kasvatab lambaid, tomateid, maitsetaimi, kanu, hanesid ja oma talu toodangu eest sai ta tänavu parima mahetootja tiitli. Otepää külje all asub Eesti parima eesti tõugu hobuste aretaja Maarika Vahteri kodu. Rakvere lähedal Huljas valmib väga hea suitsuvorst ja suitsuliha. Matsimoka nimetuse taga leiame perefirma, kus igal liikmel on ülesanded. Katy Pähna koduaed oli augusti alguses täies õiteilus.

Loe edasi

Vaatajamäng

"Maahommiku" vaatajamäng (133)

Ka sel hooajal kutsume teid aktiivselt saates osalema. Vaadake ja olge tähelepanelikud - peale kuke kiremist esitame teile küsimuse. Õigesti vastanute vahel loosime välja kasuliku auhinnaraamatu.

21. mai vaatajamängu õige vastus: esimene üldkasutatav raudtee avati 1825. aastal Suurbritannias.
Barry Stone'i raamatu "1001 retke, mida elu jooksul ette võtta" kirjatuselt Varrak võitis JANAR SOIDLA.

Loe edasi

Uudised ja videod Vaata veel

Retseptid Maahommiku retseptid

Saatest

Inimene on lennanud Kuule ja inimkond unistab reisist Marsile, aga Maahommik tuli tagasi ja jätkab omal vanal moel ringsõite Eesti küladesse, kus elavad töökad, ärksad ja üksteisest hoolivad inimesed.

Räägime igapäevasest toidust - leivast ja piimast. Arutame, kuidas kaasaja kõrgtehnoloogilises ning seadustega reguleeritud maailmas hakkama saada. Näeme rõõmu unistuste täitumisest oma kätega kauniks tehtud kodutalus. Jagame häid ideid ja nõuandeid.

Saatejuht on Rein Palosaar, toimetajad Silvia Karro ja Mari Tamm, režissöör Priit Hummel, assistent Katrin Tõnts, produtsent Kaia Häelme.

Leia meid Facebookist