photo

Iseolemine

Uus hooaeg alates 16. oktoobrist
esmaspäeviti kell 20.30,
kordus K pärastlõunati ja P lõunati.

Järgmises saates

Iseolemine, 2/10

23.10.2017 20:30

Mida tähendab elu nagu Ameerika mägedel? Saade tutvustab sellist elu läbi Kärli Maria loo, kellel arstid diagnoosisid bipolaarse häire. Saatejuht Margus Saar, toimetaja Iiris Saluri, režissöör Eva Katariina Taimre, produtsent Aarne Kraam, tootja AA Visioon Stuudio OÜ.

Loe edasi

Vaata eelmist saadet Vaata veel

Iseolemine, 1/10 (2)

16.10.2017 20:30

Johann on Downi sündroomiga 20-aastane noormees. Kuidas leida oma koht ühiskonnas, kui see sinult suurt ei ootagi? Sellest meie esimene iseolemise lugu. Saatejuht Margus Saar, toimetaja Christel Karits, režissöör Keiti Väliste, produtsent Aarne Kraam, tootja AA Visioon Stuudio.

Loe edasi

Uudised ja videod Vaata veel

Sarjast

Iseolemine - sari erilistest inimestest

Sarja kangelasteks on inimesed, kes vaatamata puudele või ootamatule terviserikkele on leidnud lahenduse, kuidas ise hakkama saada ja väärikamalt elada, otsustades tegutseda. Saatetsüklis võetakse tähelepanu alla töövõimereformi eri vaatenurgad, sellega seotud hirmud ja takistused.

Kuulame tööandjate ootusi ja hinnanguid, kuidas suurendada usalduslikku koostööd nii puudega inimestega kui ka töötukassaga. Saate tegijate jaoks on tähtis, et kasvaks hoolivus neisse, kes vajavad veidi enam märkamist ja tuge.

Iseolemise" saatejuht on Margus Saar, toimetajad Christel Karits ja Iiris Saluri, režissöörid Eva Katariina Taimre ja Keiti Väliste, produtsent Aarne Kraam.

Uus hooaeg alates 16. oktoobrist esmaspäeviti kell 20.30, kordus K pärastlõunati ja P lõunati.