photo

Jaht

Emotsionaalne BBC loodusdokk
taas eetris alates 20. maist
laupäeviti kell 18.40, kordus P lõunal.

Sarja saab etv.ee lehelt vaadata seitsme päeva jooksul pärast eetrisolekut ainult Eesti territooriumil.

Järgmises osas

Loodusdokk Jaht, 2/7: Aastaaegade haardes (Hunt, Inglise 2015)

27.05.2017 18:40

Sarja teine osa on pühendatud jahipidamise raskustele Arktikas, kus sesoonsed muutused on suuremad kui kusagil mujal. See tähendab, et muutuvad nii olud, strateegia kui ka saakloomad. Arktika tippkiskjatel – hundil, polaarrebasel ja jääkarul – ei jää muud üle, kui muutuva maailmaga kohaneda, kasutades maksimaalselt ära häid aegu ning elades üle halvad ajad.

Loe edasi

Vaata eelmist osa

Loodusdokk Jaht, 1/7: Raske väljakutse (Hunt, Inglise 2015)

20.05.2017 18:40

Küttide ja saakloomade vägikaikavedu on üks dramaatilisemaid sündmusi looduses. Saagipüüdmisel käituvad röövloomad erinevalt. Leopard hiilib impalale võimalikult lähedale, hüäänkoerte karjad jälitavad ohvrit kuni selle täieliku nõrkemiseni, niiluse krokodillid on aga maailma kõige kannatlikumad varitsejad. Kuid hoolimata põhjalikult lihvitud strateegiast läheb enamik röövloomade rünnakuid luhta.

Loe edasi

Sarjast

Jaht - emotsionaalne ja kaasahaarav BBC loodusdokk kiskjatest

7-osaline BBC loodusdokk kiskjatest. Küttide ja saakloomade vägikaikavedu on üks dramaatilisemaid sündmusi looduses. Saagipüüdmisel käituvad röövloomad erinevalt. Leopard hiilib impalale võimalikult lähedale, hüäänkoerte karjad jälitavad ohvrit kuni selle täieliku nõrkemiseni, niiluse krokodillid on aga maailma kõige kannatlikumad varitsejad. Kuid hoolimata põhjalikult lihvitud strateegiast läheb enamik röövloomade rünnakuid luhta.

Loe edasi