Aasta muusik Oleg Pissarenko
HETKEL EETRIS
21:40    Kapital
Pealtnägija
Pealtnägija telefon 6284448, e-post pealtnagija@err.ee
to arhitekt:, 09.11.2011 22:05
Kulla arhitekt, said sa ikka aru, mis kontektsis nimetati prouat endiseks? Kui ei saanud, siis vaata saade uuesti läbi homme hommikul? On kärsitud vaatajad, maivõi!?!
kah jurist, 09.11.2011 21:34
Juriidiliselt korrektne oleks lahendus talupidajatele selline. Mikitamäe rahvas kaasaku enda probleemide lahendamisesse Maksu- ja Tolliamet. Nimelt ei ole mitte kellelgi peale maksuhalduri õigust kusagile ettevõttesse sisse sadada ja raamatupidamisdokumente nõuda. Isegi politseil on vaja selleks kriminaalasja. Aga MTA saades teada, et raamatupidamine asub kohas X, marsib suvaliselt sinna sisse ja nõuab kõik välja mis vaja. Siinkohal võiks Lõuna maksu- ja tollikeskus või siis MTA keskasutus ise võtta perega ühendust ning pakkuda abikäsi. Kohtuveskid on aeglased ning siin ei aita.
arhitekt, 09.11.2011 20:47
LEILA PÄERTELPOEG!!!
Ja mitte endine sisearhitekt. Pärtelpoeg ei ole kunagi endine, armas taevas, kui harimatu toimetamine!
tommy, 29.10.2011 12:08
ma mõtlen seda eneserahuldajast lembelaulikut
tommy, 29.10.2011 12:05
midagi nii rõvedat ei ole ma veel näinud
piret, 29.10.2011 01:28
Kui odav oli Eestis inimelu rahvusvahelises firmas?Oli see,et võtsid öösel vastu aktsendiga tel.kõnesid,kus sind ähvardati lapse auto alla ajamisega!Mis ka toimus!Sest sa ei reetnud firmat,mis end ise mängis maha.Võtsid vastu öösel mahalsakmise ähvarduse ja tõstsid oma lapse naabri rõdule!!!Mida ma ei suutnud uskuda aga oli tegelikkus.Mina kui sekretär ei pannud nõutud A-aktsiate omanikke,ega B-aktsiate omanikke andmetega oma postkasti raha eest!Ei avaldanud autode passe ega teinud koopiaid firma paberitest,mis nii soomet kui eestit Raplas Eesti Golfi firmana ühiselt jagas.Lõpp tulemus oli,et viisin autos lamades soome töölistele raha objektile(teades-ja ka firma juhtidele teades,et pangast tulles võin kaotada oma elu,kuna ei täitnud käsku tel.teel dokumentide koopiate andmisest oma postkasti)rahakohvris oli raha 100 rubla väärtuses ja ümber minu keha vööga,kogu soome ehitajate töötasu .Minule antud turva M.Kasepõllu saatel rahad soome ehitusmeestele Hõreda Mõisa objektile jõudsid!Keegi ei tohtinud aimata probleemidest,mis meid ümbritsesid.Vahe oli vaid selles,et soome poolsed esindajad ütlesid jätame ära ja eestipoolsed esindajad:" Mitte mingil juhul"!Kas keegi küsis:" Mida mina läbi elasin ...?"Võisin näha vaid eestipoolse ühe esindaja esinemist tööhommikul diplomaadi kohvrist haaratud relva esitlusega kuidas ta ennast kaitsta!Ja lõpuks enda välja teenitud puhkuse hommikut,kui mind Viljandi Jämejalga viidi.Sest mu oma sõbranna kandideeris Eesti Golfi sekretäri kohale,kellele ma usaldasin ühe lause :"Ma kardan!"See nm.sõbranna jätkas pärast Eesti-Golf Rapla klubi lõpetamist edukalt Rapla Hoiupangas.Loomulikult koos Eesti Golfi firma ühe eestipoolse osanikuiga osanikuga,hiljem Swedpangis,kus ka talle karistus kaasnes finants- distsipliini rikkumise eest tööl.Ja nüüd Nordeas?Kui odav on eestis inimelu?"Nii odav kui on reetmine,nii odav kui on inimelu hetkeline hind äri väärtuses...jne!
T., 28.10.2011 00:52
See SEO teema webi lehe upitamiseks etteotsa ja kogu google otsingumootori toimimissüsteemi kohta väga hea reklaam ja kasutan seda infot oma webi lehekülje upitamisel kohe kindlasti, suured tänud Pealtnägijale.
kurb, 27.10.2011 10:03
kurb oli vaadata võiduröömsat politseinikku töövõidu puhul...
Martin, 26.10.2011 23:08
Optimi lõigu kohta ütleks, et eetika eetikaks, aga juriidiliselt on asi korrektne ja kõik ju tahaks esimesed olla. Mida loeb üleüldse see, et google "ei soovi", et nii tehtaks? Nemad ju mijlardikäibega suurkorporatsioon ja pakuvad samamoodi teenust, mis siis, et inimesed sellega nii harjunud on. Google seab piirangud varsti, kuidas kodulehti PEAB tegema? Huumor.
Sass, 26.10.2011 22:56
Minul tuli Toomas Kutteri lugu vaadates silme ette Leo Saalepi kuju ja kuidagi nukker hakkas.


Nimi:

E-mail:

Kommentaar:

   
Saatmiseks kirjuta pildilt sõna