Soovitame

foto
Ajavaod. Riigi mehed: Aleksander Hellat
Täna 18:40

Aleksander Hellat on mees Eesti riigi loojate põlvkonnast – tegus, mitmekülgne ja värvikas. Peterburi ülikooli õigusteaduskonna lõpetamise järel töötas ta vandeadvokaadina, korrakaitse juhina, oli siseminister, välisminister ja Eesti saadik mitmes riigis. Elu lõpuaastatel tegutses kohtunikuna, kuni Nõukogude võim ta arreteeris. Saate tegid Mati Talvik ja Indrek Kangur.

foto
Kriminaalsari Midsomeri mõrvad 17, 3/4: Midsomeri krahvkonna ballaad (Midsomer Murders, Inglise 2015)
Täna 19:30

Folkfestivali eel tapetakse kaks festivali korraldajat. Esimene mõte viib kahtlastele rahaasjadele ja soovile korraldada festival Londonis. Kuid peagi jõutakse 20 aasta tagusesse aega, kui lootustandev folklaulja end tappis ja väidetavalt uue plaadi materjali endast maha jättis.

foto
Kriminaalsari Sild 3, 3/10 (Bron/Broen, Rootsi/Taani 2015)
Täna 22:00

Politsei saab filmi, milles nõutakse Hansu eest lunaraha. Tema asukoht õnnestub kindlaks teha, aga kui minnakse teda vabastama, leitakse röövija surnult ja Hans on jälle ära viidud. Samal ajal lastakse Morten Anker maha. Kõigi mõrvade juures leidub ühendavaid detaile ja kõik ohvrid on seotud blogija Lise Friis Anderseniga. Kas ta aitab mõrvarit lõksu püüda? Saga masendus aina kasvab: Hans on röövitud, ema surub ennast peale nii füüsiliselt kui ka vaimselt ning uus ülemus Linn ei ole sama heatahtlik, kui oli Hans.

foto
Terevisioon
Homme 06:55

Esmaspäeva hommikut alustame ülevaatega Leedu parlamendivalimistest ja uurime, kui hästi läheb Eesti äridel Aafrikas. Katrin Viirpalu ja Urmas Vaino.

foto
Draamasari Kolkakomissar Sophie Haas 3, 13/13: Jõululaul (Mord mit Aussicht, Saksa 2012)
Homme 08:55

On jõulud ja Sophie plaanib sõita päikeselist puhkust nautima. Veel loodab ta, et saab töökoha Kölni politseis, mis teeb Jan Schulte natuke murelikuks. Hans Zielonka peab etendama jõuluvana, aga kui ta välja ei ilmu ja teda otsima hakatakse, selgub, et Zielonka on röövitud. Ootamatult satub Sophie valiku ette - kas kihutada Kölni oma avaldust õigeks ajaks kohale viima või otsida Zielonkat.

foto
Osoon
Homme 20:05

Ohtlike jäätmete kogumisringil näeb, kui palju keskkonnale kahjulikke aineid ja asju võib kodudest leida. Mis nendest jäätmetest edasi saab? Meri- ja jõeforelliga on segased lood. Meriforelli lapsed võivad ühel hetkel otsustada, et nad hakkavad jõeforellideks ja vastupidi - jõeforelli lastest saavad meriforellid. Seeneriik on erakordselt mitmekesine, nii seente välimuse, maitse ja ka lõhna poolest. Mõne seene hais peletab seenelise kauge ringiga mööda minema - just selline on tanuseen. 

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Ballykissangel

Humoorikas BBC draamasari on ETV eetris alates 25. oktoobrist E-R kell 8.55, kordus kell 17.40.

Sõda ja rahu

War and Peace, Inglise 2015. Laupäeva õhtuti kell 21.35, kordus P kell 17.30.

Üks koorilaul

Laupäeva hommikuti kell 9.00, kordus N hilisõhtul ja R pärastlõunal.

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Vaata siia!

Vaata veelkord!

foto
Eesti parim koolikokk, 3/12
21.10.2016 20:00

Koolikokad võistlevad jätkuvalt tiitlile "Eesti parim koolikokk". Saatejuhid Eero Reinu ja Kaidor Kahar vahendavad seekord sündmusi Audru Kooli ja Parksepa Keskkooli köökidest, kus toimetavad reisilembene kokk Tiia ja tantsulembene kokk Sveta. Auväärt žüriil on seekord mõnusaks lisandiks koomiksijoonistaja Urmas Nemvalts.

Uus!

Foyle'i sõda

Foyle's War, Inglise 2001. Birti krimisari on eetris alates 22. oktoobrist laupäeviti kell 22.20, kordus P õhtupoolikul.

Värsked videod! Vaata veel

Teemaõhtu pühapäeval ETV2-s

Teemaõhtu: Mati Põldre 80

Pühapäeval alates kell 19.30

Vaata siia!

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Kell 17.00, 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Kolmapäeviti kell 20.05.

Ringvaade

E-R kell 19.00, kordus hilisõhtul ja järgmisel hommikul kell 9.00 ETV2-s.

Õnne 13

Laupäeva õhtuti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Pühapäeva hommikuti kell 10.00, kordus E ja L pärastlõunal.

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T kell 12.55 (subtiitritega) ja L kell 18.00.

Prillitoos

Pühapäeviti kell 9.05, kordus T lõunal (subtiitritega).

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Teisipäeviti kell 20.05, kordus N lõunati (subtiitritega).

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

foto
Iseolemine (subtiitritega), 7/10
Täna 11:15

Maiu lõpetas ülikooli, sai hea töökoha ja plaanis karjääri, kuid tema tervis hakkas ootamatult alt vedama. Kuidas viia ellu oma unistused? Saatejuht Margus Saar, toimetaja Christel Karits, produtsent Aarne Kraam.

foto
Hommik Anuga
Täna 10:00

Sel pühapäeval on saates külas Eino Baskini tütar Katrin Pärn. Vaiko Eplik teab hea muusika saladust. Doris Kareva - kõige populaarsem poetess. Saatejuht Anu Välba.

foto
Prillitoos
Täna 09:05

Mälutreener Tauri Tallermaa annab nõu, kuidas hoida meel erksana. Olavi Pihlamägi jutustab hinnatud muusiku Kalju Terasmaa elust ja loomingust. Saatest ei puudu ka vestlus ühe tuntud persooniga. Seekordne kohtumine leidis aset Tallinna Loomaaias, mille asukatest võiks saatekülaline lausa lõputult rääkida. Saatejuht Reet Linna.

foto
Tähendamisi: Andke üksteisele andeks
Täna 09:00
Oma mõtteid avaldavad EELK Viimsi Püha Jaakobi koguduse nõukogu liige Mari-Ann Kelam, Tallinna Mähe Baptistikoguduse pastor Ruudi Leinus ja Eesti Evangeelse Alliansi peasekretär Indrek Luide.
foto
Draamasari Õnne 13 24
Eile 20:30

Harry Ahven on reisilt tagasi ja kohtab oma rõõmuks esimesena Evelini. Krissul on suur mure, sest ta ei suuda otsustada, kellele oma püss jätta. Laine otsustab, et Roccot peab nendest asjadest eemale hoidma. Ülu pakub Jürkale ja Leilile seeni müügiks.

foto
4x4. Tadžikistan. Türkmenistan. Usbekistan, 6/10 (Eesti 2015)
Eile 20:00
Sarja kuuendas osas võtab reisiseltskond suuna Samarkandi-nimelise linna poole, kus meid juba ootab Elveri sõber. Enne jääb veel teele üks uhke turg oma maitseelamuste ja emotsioonidega, aga Samarkand tõesti üllatab! Tootja Matkafilm OÜ.
foto
8 mm ELU 2, 9/14 (Eesti 2015)
Eile 19:30

Esimest korda sarja ajaloos näitame 2015. aastal valminud kaadreid! Näete filmi, mis salvestati festivalil Positivus. Elame kaasa kalatraalerite katsetamisele Läänemerel. Külas on Sven Grünberg ja vaatame filmirulli ansamblist „Mess“. Saatejuht Tambet Tuisk.

Saated vaegkuuljatele

Saated vaegkuuljatele

Eetris esmaspäevast laupäevani

Uued videod saadetest Vaata veel videoid

foto
Doris Kareva: olen elu jooksul luuletamisega ära harjunud
Täna 12:57

"Hommik Anuga" saates oli külas luuletaja Doris Kareva, kelle teoseid Eesti lugejad siiani armastavad. Anu Välbaga vestles Kareva elust, kirjandusest ning väärtustest.

foto
Vaiko Eplik esitas "Hommik Anuga" saates lugusid uuelt plaadilt
Täna 10:22

"Hommik Anuga" saates andis intervjuu värskelt enda üheksanda sooloalbumi avaldanud Vaiko Eplik - lisaks sellele esitas ta uuelt plaadilt ka kaks lugu.

foto
Vendade Leokite duellist väljus Haapsalus võitjana Aigar
Eile 22:25

Kestvuskrossi Eesti meistrivõistluste hooaeg lõppes etapiga Haapsalus. Rajal olid ka äsja Hispaaniast viienda kohaga naasnud Eesti endurokoondise sõitjad.

foto
Võrkpallikoondise kapten: Kaljulaiust saab spordirahva jaoks hea president
Eile 22:17

Eesti võrkpallikoondise kapten Kert Toobal alustab klubihooaega Prantsusmaal esiliiga meeskonnas Rennes Volley. Samas klubis mängis ta ka eelmisel hooajal, kui meeskond jõudis karikafinaali ja Toobal valiti Prantsusmaa esiliiga väärtuslikumaks mängijaks.

foto
Sparta Team Automaailm keeras neljaväravalise kaotusseisu võiduks
Eile 21:46

Paf saalihokiliiga meistrisarjas võitis Sparta Team Automaailm 1:5 kaotusseisust karistusvisetega 6:5 EMÜ Spordiklubi. SK LINK/Saku oli 11:6 üle TTÜ Spordiklubist.

foto
Pühapäeval sajab mitmel pool vihma ja puhub tugev tuul
Eile 21:37

Lääne- ja Lõuna-Eestis sajab pühapäeval mitmel pool vihma ning tugev tuul nõrgeneb veidi alles õhtul.

foto
Klaid Mägi küberrünnakutest: veebi ühendatud koduseadmeid tuleb kaitsta
Eile 21:26

Küberrünnakutes USA portaalide ja valitsusasutuste kodulehekülgede vastu kasutati internetti ühendatud koduseadmeid, seetõttu tuleks kõiki niisuguseid seadmeid kaitsta, ütles riigi infosüsteemi ameti osakonnajuhataja Klaid Mägi.

foto
Pärnu Sadam alistas närvilises mängud liidri TTÜ KK, Tarvale rabe töövõit
Eile 20:42

Pärast tänast jätkab Alexela KML-is liidrina ainus kaotuseta meeskond Tartu Ülikool. Nendega samal pulgal olnud TTÜ KK jäi täna Pärnus alla Sadamale 79:82 (30:41).

foto
Mosulis avastati massihaud ligi 300 tapetuga
Eile 20:35

Äärmusrühmitus ISIS on viimastel päevadel Mosulis tapnud vähemalt 284 meest ja poissi, teatasid Iraagi julgeolekuallikad CNN-ile.

foto
Kaitseliit valmistub tuleva aasta Kevadtormiks
Eile 20:05

Kaitseliidu Põhja maakaitseringkonnas on sel nädalal teinud ettevalmistusi järgmise aasta Kevadtormiks paljud sõjaväelased.