Soovitame

foto
Dokfilm Loomad ja armastus, 1/2 (Animals and Love, Inglise 2014)
Täna 18:45

Üldlevinud arvamuse kohaselt lähtuvad loomad partneri valikul üksnes instinktidest ja tunnetel ei ole selles kohta. Kas see vastab tõele? Või tunnevad loomad rõõmu, närvipinget, elevust ja romantilist armastust sarnaselt inimestega? Kaheosalises loodussarjas vaadeldakse, kuidas loomad kohtuvad, kuidas nad valivad paarilist ja kuidas arendavad suhteid.

foto
Rohke kalatuur, 1/8 (ETV 2015)
Täna 19:35

Inimene on kala ära kodustanud ja kasvatab teda nagu teisi koduloomi, näiteks sigu. Kirglik kalamees Rohke Debelak võtab ette ühe mõnusa suvise retke kalakasvatustesse. Tuur algab Härjanurmes, kus tehakse algust Euroopa säga kasvatamisega, mis oli alles kümme aastat tagasi Punasesse raamatusse kantud kui ohustatud liik. Toitu aitavad valmistada kalakasvatajad, tippkokad, kohalikud kokad, muusikud jne. Saatejuht Gaute Kivistik, režissöör Maire Radsin, toimetaja Marika Kaasik, autor-produtsent Ene-Maris Tali.

foto
Osoon
Täna 20:05

See juhtus umbes 455 milj aastat tagasi, kui ligi poole kilomeetrise läbimõõduga meteoriit suundus kiirusega 30-40 km/sek maa poole ja plahvatas jõuga, mis on võrdne umbes 25 tuhande Hiroshimale heidetud aatomipommi plahvatusega. Selline on Hiiumaa saamisloo algus. Maikuus avati Palade Loodushariduskeskuses kivimite õppehoone, kus saab tutvuda Hiiumaa kivimite tekke- ja arengulooga. Geoloogilise loodusretke teeb Kalle Suuroja. Loodusfotograaf Urmas Tartes viib meid putukate ja liblikate salapärasesse maailma.

foto
Raudse eesriide jumalused, 1/6 (Eesti 2014)
Täna 20:30

1980ndad oli aeg, kui Nõukogude Liidus algas tõeline Eesti estraaditähtede buum. Järjepanu tõusid idabloki suurimateks levistaarideks Jaak Joala, Tõnis Mägi, Anne Veski, Gunnar Graps jt, sulatades oma aktsendi ning läänelike lavamaneeridega kuuendiku planeedi inimeste südameist. 5-osalise dokumentaalsarja eesmärgiks on teha sügav kummardus Eesti muusikute legendaarsele epohhile ja selle eredaimale tähele, meie seast lahkunud Jaak Joalale.

foto
Intervjuu Saksamaa Liitvabariigi välisministri Frank-Walter Steinmeieriga
Täna 21:35

Mis on Euroopa ühtsuse suurim katsumus pagulaskriisi kontekstis ja Venemaale kehtestatud sanktsioonide küsimuses? Kas Euroopa poliitiline maastik muutub parempoolseks põgenikekriisi taustal? Mis on pagulaskriisi positiivne külg? Suurimad julgeolekuohud Euroopale — kas Lähis-Ida konfliktid, sõjakonflikt Ukrainas või midagi veel? Millised on Saksamaa seisukohad ja võtmeküsimused NATO tippkohtumisel 8.-9. juulil Varssavis? Saksa välisministrit Frank-Walter Steinmeierit küsitleb Jevgenia Volohhonskaja.

foto
Draamasari India tohter 3, 4/5: Lõksus (The Indian Doctor, Inglise 2013)
Homme 08:55

Prem, Emlyn ja Owen on pärast kaevanduskäigu kokkuvarisemist lõksu jäänud. Pahaaimamatul Kaminil tuleb tegelda patsientidega ja ärajooksnud Daniga. Basilil läheb uute majade müük väga edukalt. Emlyni äraolekut kasutades püüab Robert Meganit võrgutada. Maa all maadlevad kolm meest igaüks oma deemonitega. Kui olukord veel keerulisemaks muutub, seisavad nad silmitsi raske valikuga.

Sõnumid Vaata veel

Vaata siia!

Esmaspäeval ETV2-s

Esmaspäeval Vikerraadios

Tulekul!

See on EÕM

Alates 31. maist teisipäevast neljapäevani kell 21.35.

Eesti Laul 2017

Värsked videod! Vaata veel

ERR Instagramis

Populaarsemad Veel saatesarju

Aktuaalne kaamera

Suvel eetris kell 18.30 ja 21.00.

Pealtnägija

Pealtnägemiseni sügisel!

Ringvaade

Hooaja viimane saade oli eetris 27. mail. Kohtumiseni sügisel!

Õnne 13

Laupäeviti kell 20.30, kordus järgmisel laupäeval kell 10.45 (subtiitritega). Alates 5. juunist näeb veelkord viimase hooaja saateid laupäeva hommikuti. Varasemad osad on eetris argipäeviti kell 17.10.

Hommik Anuga

Hooaja viimane saade oli eetris 22. mail. Kohtumiseni sügisel!

Osoon

Esmaspäeviti kell 20.05, kordus T päeval (subtiitritega) ja L õhtupoolikul

Prillitoos

Hooaja viimane saade oli eetris 22. mail. Kohtumiseni sügisel!

Reisile minuga

Hooaja viimane saade oli eetris 28. mail. Kohtumiseni sügisel!

Vabariigi kodanikud

Hooaja viimane saade oli eetris 24. mail. Kohtumiseni sügisel!

Leia meid Facebookist

Järelvaatamine: Viimati lisatud saated Vaata veel saateid

Uued videod saadetest Vaata veel videoid